stefan99 [ Konsul ]
Nokia N80 vs. Nokia 6110 Navigator
Mam mały dylemat. A mianowicie, który telefon z wyżej wymienionych jest wg Was lepszy i dlaczego? Z jednej strony N80 ma WiFI a z drugiej 6110 ma GPS...
Dzięki z góry za pomoc.
hubs [ Liberty Direct ]
n80 moze miec gps...a 6110 wifi raczej nie bardzo :)
dj4ever [ Rzirzej ]
N80 jest bardziej wszechstronna, 6110 jest jak zwykły klasyczny telefon, tyle, że ma GPS.
stefan99 [ Konsul ]
A może możecie mi polecić inny telefon o podobnych parametrach i cenie?
stefan99 [ Konsul ]
up
hubs [ Liberty Direct ]
stefan99 [ Konsul ]
up
stefan99 [ Konsul ]
up
stefan99 [ Konsul ]
up
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Matko, znowu?
Daj sobie już spokój, bo już 3 raz widzę, jak w wątku o dokładnie tej samej tematyce upujesz po raz n-ty.
Ja wziąłbym N80.
stefan99 [ Konsul ]
A widzisz w lewym górnym rogu, przy temacie wątku, przycisk Ignoruj wątek?
Fan F1 [ Legionista ]
Ja bym brał N80.

DVDdawDVD [ Centurion ]
ja bym brał n80
fajniejszy...
lepszy...
wszechstronniejszy...
a jak nie to kup nokie 3310 i idź do komisu daj 50zł masz IrDE i tak zrób z niego nokie n95 ^^
PUNISHER & HITMAN [ Konsul ]
N80
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
stefan99 --> Z tych dwóch radziłbym wybrać...N95 :) Ma i WiFi i GPS :) A kosztuje niewiele drożej.

sulej013 [ Chor��y ]
kaczorowy------>> nie N95 tylko N80
siwy346 [ Gamepad ]
wziąłbym n80 bo jest po prostu lepszy
a gps ci chyba nie potrzebny w telu