GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia N80 vs. Nokia 6110 Navigator

17.12.2007
21:54
[1]

stefan99 [ Konsul ]

Nokia N80 vs. Nokia 6110 Navigator

Mam mały dylemat. A mianowicie, który telefon z wyżej wymienionych jest wg Was lepszy i dlaczego? Z jednej strony N80 ma WiFI a z drugiej 6110 ma GPS...

Dzięki z góry za pomoc.

17.12.2007
22:13
[2]

hubs [ Liberty Direct ]

n80 moze miec gps...a 6110 wifi raczej nie bardzo :)

17.12.2007
22:15
[3]

dj4ever [ Rzirzej ]

N80 jest bardziej wszechstronna, 6110 jest jak zwykły klasyczny telefon, tyle, że ma GPS.

18.12.2007
07:30
[4]

stefan99 [ Konsul ]

A może możecie mi polecić inny telefon o podobnych parametrach i cenie?

18.12.2007
11:45
[5]

stefan99 [ Konsul ]

up

18.12.2007
12:10
[6]

hubs [ Liberty Direct ]

18.12.2007
19:45
[7]

stefan99 [ Konsul ]

up

18.12.2007
22:47
[8]

stefan99 [ Konsul ]

up

19.12.2007
10:43
[9]

stefan99 [ Konsul ]

up

19.12.2007
16:21
[10]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Matko, znowu?
Daj sobie już spokój, bo już 3 raz widzę, jak w wątku o dokładnie tej samej tematyce upujesz po raz n-ty.

Ja wziąłbym N80.

19.12.2007
20:43
[11]

stefan99 [ Konsul ]

A widzisz w lewym górnym rogu, przy temacie wątku, przycisk Ignoruj wątek?

20.12.2007
17:33
[12]

Fan F1 [ Legionista ]

Ja bym brał N80.

20.12.2007
20:30
smile
[13]

DVDdawDVD [ Centurion ]

ja bym brał n80
fajniejszy...
lepszy...
wszechstronniejszy...
a jak nie to kup nokie 3310 i idź do komisu daj 50zł masz IrDE i tak zrób z niego nokie n95 ^^

05.01.2008
23:02
[14]

PUNISHER & HITMAN [ Konsul ]

N80

06.01.2008
10:06
[15]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

stefan99 --> Z tych dwóch radziłbym wybrać...N95 :) Ma i WiFi i GPS :) A kosztuje niewiele drożej.

12.01.2008
19:17
smile
[16]

sulej013 [ Chor��y ]

kaczorowy------>> nie N95 tylko N80

13.01.2008
09:42
[17]

siwy346 [ Gamepad ]

wziąłbym n80 bo jest po prostu lepszy
a gps ci chyba nie potrzebny w telu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.