GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Painkiller Czarna Edycja | problem z uruchomieniem gry

16.12.2007
14:52
smile
[1]

[bd,[55,pb5i [ Generaďż˝ ]

Painkiller Czarna Edycja | problem z uruchomieniem gry

W grze Painkiller Czarna Edycja, kiedy chcę uruchomić grę pokazuje się komunikat:
ERROR: could not Initialize DirectX 9 Renderer

EDIT: Jeszcze nigdy nie udało mi się uruchomić tej gry.


Painkiller Czarna Edycja | problem z uruchomieniem gry - [bd,[55,pb5i
03.01.2008
14:39
smile
[2]

[bd,[55,pb5i [ Generaďż˝ ]

Nikt nic nie napisze?

03.01.2008
14:43
[3]

Xarexon [ Pretorianin ]

zainstaluj directx9.0c mozesz pobrac z neta ...

chyba to oto biega xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.