
[bd,[55,pb5i [ Generaďż˝ ]
Painkiller Czarna Edycja | problem z uruchomieniem gry
W grze Painkiller Czarna Edycja, kiedy chcę uruchomić grę pokazuje się komunikat:
ERROR: could not Initialize DirectX 9 Renderer
EDIT: Jeszcze nigdy nie udało mi się uruchomić tej gry.

[bd,[55,pb5i [ Generaďż˝ ]
Nikt nic nie napisze?
Xarexon [ Pretorianin ]
zainstaluj directx9.0c mozesz pobrac z neta ...
chyba to oto biega xD