
xNaruto [ Pretorianin ]
Mario Forever
Czy komuś z was udało się przejść tę grę? Ja teraz męczę się w 8 świecie i sądzę że tego się nie da przejść, no ale może komuś się udało, pytam bo jestem ciekawy czy jest coś dalej czy to już koniec ^^
PAW666THESATAN [ PIF PAF ]
Obejrzyj sobie następne części i powiedz, że sie nie da przejść ;]

xNaruto [ Pretorianin ]
lol, plansza fajna :D, ale mi chodzi o Mario Forever :P
Taaa o to chodzi ale ja się pytałem czy ktoś z forum to przeszedł :P a nie od razu filmik :P
Ale dzięki może z filmikiem se poradzę :D
PAW666THESATAN [ PIF PAF ]
O to: ? :]

Puchciol [ Pretorianin ]
ja doszłem do 4 świata wiecie jak(jau muwie)
gram se w na tej mapie w pierwszym swiecie w tej jaskini i nagle uderzyłem przypadkowo w (nie powiem co) i mnie teleportło do 4 świata :) tajne przejscie
muwie serio !!!!

alpha4175 [ Pro Gamer ]
Doszedłem do 8 świata, dalej nie dałem rady, a to dlatego że nie można przypisać klawiszy w padzie tylko gra ustawia je domyślnie :/ Na wygodniejszym ustawieniu bym ją przeszedł... ;)