GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mario Forever

16.12.2007
13:30
smile
[1]

xNaruto [ Pretorianin ]

Mario Forever

Czy komuś z was udało się przejść tę grę? Ja teraz męczę się w 8 świecie i sądzę że tego się nie da przejść, no ale może komuś się udało, pytam bo jestem ciekawy czy jest coś dalej czy to już koniec ^^

16.12.2007
13:32
[2]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]



Obejrzyj sobie następne części i powiedz, że sie nie da przejść ;]

16.12.2007
13:57
smile
[3]

xNaruto [ Pretorianin ]

lol, plansza fajna :D, ale mi chodzi o Mario Forever :P

Taaa o to chodzi ale ja się pytałem czy ktoś z forum to przeszedł :P a nie od razu filmik :P

Ale dzięki może z filmikiem se poradzę :D

16.12.2007
13:58
[4]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

O to: ? :]

09.01.2008
12:06
smile
[5]

Puchciol [ Pretorianin ]

ja doszłem do 4 świata wiecie jak(jau muwie)

gram se w na tej mapie w pierwszym swiecie w tej jaskini i nagle uderzyłem przypadkowo w (nie powiem co) i mnie teleportło do 4 świata :) tajne przejscie
muwie serio !!!!

09.01.2008
12:21
smile
[6]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Doszedłem do 8 świata, dalej nie dałem rady, a to dlatego że nie można przypisać klawiszy w padzie tylko gra ustawia je domyślnie :/ Na wygodniejszym ustawieniu bym ją przeszedł... ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.