GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NFS Pro Street - GIGANTYCZNE wymagania?

16.12.2007
00:55
[1]

Axl2000 [ Hohner ]

NFS Pro Street - GIGANTYCZNE wymagania?

Sciagnalem demko NFS'a nowego...i padłem na kolana, nie da się grać...1440x900 na srednio wysokie mam 15fps :| bez AA i AF...

1440x900 max, AAx4 AFx8 = haha zgadnijcie...15fps! z przeskokami do 20 jak jade sam...

800x600 AAx2 AFx4 = UWAGA...15-25fps!

ktos mi to wytlumaczy? u znajomego z A64 3000+, 2GB, 7800GTX sytuacja bardzo podobna, wręcz identyczna (XP SP2)
moj komp w sygnaturce...

16.12.2007
01:42
smile
[2]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

U mnie pełna śmiga bez problemów. Mam Athlona 3000+, GeForce'a 6600GT 256MB, 1GB RAM. Możliwe ze cos z Twoim demem nie tak albo po prostu demo nie bylo zoptymalizowane jak należy.

16.12.2007
01:52
[3]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

No gra nie jest zoptymalizowana, mam podobnie przy 3000+, 2Gb Ram i 7800 GTX.

16.12.2007
10:27
[4]

Axl2000 [ Hohner ]

zastrzele sie...:/ kompa mam mocno średniego ale powinien ciągnąć to bez problemu :/ a tu takie kwiatki, jednym dziala miodzio na słabszych konfigach a innym (mi i znjomym) na 7800 i 7900 sie tnie niemiłosiernie...

16.12.2007
10:48
smile
[5]

kraju92 [ Espada ]

U mnie gra działa bez problemowo na najwyższych ustawieniach.

16.12.2007
10:49
[6]

Axl2000 [ Hohner ]

CIESZE SIĘ CHOLERNIE ZE WAM DZIAŁA...ale nie pytam sie czy dziala tylko co zrobic zeby u mnie działało. Na innych forach ludzie mają 3000+, 1GB, 7600GT i im śmiga a inni z kolei mają taki problem jak ja...

16.12.2007
10:55
smile
[7]

B.a.l.d.u.r [ Centurion ]

U mnie na kompie na niskich się zwiesza na 800x600! Bez AA i AF!

16.12.2007
12:28
[8]

[bd,[55,pb5i [ Generaďż˝ ]

Wymagania do tej gry można sprawdzić na .
1. kliknij -- select product -- i wybierz Need for Speed Pro Street - PC
2. kliknij Can you run it?.
Na tej stronie można sprawdzić również czy komputer spełnia wymagania minimalne.

16.12.2007
12:30
smile
[9]

M@rine [ Mariner of Inet ]

[bd,[55,pb5i

Brawo. Prawie się Pan otarł o nagrodę największego debila dnia.

17.12.2007
12:16
[10]

Axl2000 [ Hohner ]

niestety nie wiem co zrobic...nigdzie nie moge znalezc starszych sterownikow pod viste 64 :/ ech...help ;( mojkomp nie jest jeszcze az tak straszny ;D

[bd,[55,pb5i - dude...please...not funny

22.12.2007
20:51
smile
[11]

zobek [ Legionista ]

U mnie demo, athlon3000+ 2.1, 512 ram, xp sp2, radeon x600, i śmiga. (aha jeszcze jedno Vista i słaby komp=wielka porażka)

22.12.2007
20:53
[12]

matisek14 [ FantasyFan92 ]

Vista? I wszystko jasne...

22.12.2007
20:56
[13]

Bl4ckWitch3r [ Junior ]

wiesz to tez moze zalezec od SP Shader Pixel np jak masz ponizej 2.4 to ci raczej niewejdzie albo bedzie klaciło

22.12.2007
21:00
[14]

danieldanek [ We are United!!! ]

tak jest na athlonach.Patch do pełnej wersji niektórym porawia stabilność i szybkość gry.

22.12.2007
21:34
smile
[15]

Browarinho [ Centurion ]

A mi na moim sprzęcie <patrzcie na podpis> chodzi średnie/wysokie

22.12.2007
21:42
[16]

Mac94 [ TF2 Player ]

Znalazłem na jednym forum że jeśli masz dwu rdzeniowego procka to może tak jakby hamować. Nie wiem, czy pomoże, ale spróbuj ustawić żeby gra pracowała na jednym procku. Po angielsku to było że trzeba gdzieś ustawić "set affinity" sam nie testowałem (jak chyba wiadomo) ale dla jednego z tego forum to pomogło .

23.12.2007
12:09
smile
[17]

zobek [ Legionista ]

Zainstaluj najnowsze stery. Popróbuj overlockingu czyli podkręć proca i kartę graficzną, ALE UWAŻAJ żebyś nie przesadził. to moja rada ja tak zrobiłem i chodzi jakoś.

23.12.2007
12:28
smile
[18]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

u mnie śmiga bez zacinek na full detalach 1440x900

ściągnij najnowsze stery do karty graficznej

23.12.2007
13:06
[19]

xjr [ Centurion ]

jezeli masz dwurdzenowy procek to obowiązkowo : najnowsze sterowniki i optymizer !!! powinno pomóc. na strone amd znajdziesz najswierzsze.wejdz sobie np na [ link zabroniony przez regulamin forum ] i pomoc techniczna, wybierz np TDU i problemy z grafika. Bedzie tam porada i przekierowanie na strone producenta procka.

23.12.2007
13:27
smile
[20]

Germeran [ Pretorianin ]

Hmm... Ja grałem na średnich bez dymu, bo brzydki był(Miałem ok. 30-35 fps). Komp: procek- 3,2 Karta- GF7600, 2Gb ramu. Nie narzekam. Te wymagania to nic w porównaniu z CMR:DIRT. A grafika jest ładniejsza!

24.12.2007
12:40
[21]

golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]

U mnie na min. działa z zintegrowaną kartą graficzną asusa <256mb>. Co prawda z wyłączonymi cieniami, dymami itp.

Reszta sprzętu to intel P. IV 3ghz
1gb ram, a dysk i obudowa nie ważna.

Dodam jeszcze ze sie nie tnie

25.12.2007
16:54
smile
[22]

zobek [ Legionista ]

Nie traćcie nadziei. Ja mam Radeon x600, ram 512 amd athlon 3000+ 2.2 xp sp2 i poszło z wszystkimi detalami itp. na low i szło w roździelczości 1024 na 768 fps 30-36. Nieraz nawet 45-50 ale to Nevada była. Więc nie traćcie nadziei.

05.01.2008
00:03
[23]

przemo14141 [ Junior ]

Witam. Mam Celerona 2.66GHz, GeForce FX5200 128mb, 768mb ram, gra mi się tnie w podczas jazdy, ale w menu się nie tnie. Co mam zrobić??? POMOCY???

05.01.2008
00:29
[24]

mich83 [ Chor��y ]

Przemo pochodz sobie po menu przeciez nie musisz grac. A jak sie już tak uparłeś to mam tajny kod na przyśpienienie gry. wciskasz alt spacje i print screna jednocześnie a druga reką 1 2 i 9 poczym puszczasz i szybko wciskacz pięć razy spacje.

05.01.2008
01:14
smile
[25]

massca [ ]

u mnie na trzymetrowej kanapie i czterdziestosześciocalowym LCD pe-es dwójeczka śmiga aż miło :))

05.01.2008
08:14
[26]

przemo14141 [ Junior ]

A może mam za małe wymagania sprzętowe???

05.01.2008
11:01
smile
[27]

m3gtr [ Centurion ]

mnie się z kolei trochę zacina, ale można wytrzymać.

05.01.2008
12:46
smile
[28]

kong123 [ Pretorianin ]

mi też się trochę zacina ale nie da się wytrzymać w ogóle jest nudny i tyle

05.01.2008
12:52
[29]

whiter [ Generaďż˝ ]

mi chodzi na max detalach bez zacinki...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.