Axl2000 [ Hohner ]
NFS Pro Street - GIGANTYCZNE wymagania?
Sciagnalem demko NFS'a nowego...i padłem na kolana, nie da się grać...1440x900 na srednio wysokie mam 15fps :| bez AA i AF...
1440x900 max, AAx4 AFx8 = haha zgadnijcie...15fps! z przeskokami do 20 jak jade sam...
800x600 AAx2 AFx4 = UWAGA...15-25fps!
ktos mi to wytlumaczy? u znajomego z A64 3000+, 2GB, 7800GTX sytuacja bardzo podobna, wręcz identyczna (XP SP2)
moj komp w sygnaturce...

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
U mnie pełna śmiga bez problemów. Mam Athlona 3000+, GeForce'a 6600GT 256MB, 1GB RAM. Możliwe ze cos z Twoim demem nie tak albo po prostu demo nie bylo zoptymalizowane jak należy.
Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]
No gra nie jest zoptymalizowana, mam podobnie przy 3000+, 2Gb Ram i 7800 GTX.
Axl2000 [ Hohner ]
zastrzele sie...:/ kompa mam mocno średniego ale powinien ciągnąć to bez problemu :/ a tu takie kwiatki, jednym dziala miodzio na słabszych konfigach a innym (mi i znjomym) na 7800 i 7900 sie tnie niemiłosiernie...

kraju92 [ Espada ]
U mnie gra działa bez problemowo na najwyższych ustawieniach.
Axl2000 [ Hohner ]
CIESZE SIĘ CHOLERNIE ZE WAM DZIAŁA...ale nie pytam sie czy dziala tylko co zrobic zeby u mnie działało. Na innych forach ludzie mają 3000+, 1GB, 7600GT i im śmiga a inni z kolei mają taki problem jak ja...

B.a.l.d.u.r [ Centurion ]
U mnie na kompie na niskich się zwiesza na 800x600! Bez AA i AF!
[bd,[55,pb5i [ Generaďż˝ ]
Wymagania do tej gry można sprawdzić na .
1. kliknij -- select product -- i wybierz Need for Speed Pro Street - PC
2. kliknij Can you run it?.
Na tej stronie można sprawdzić również czy komputer spełnia wymagania minimalne.

M@rine [ Mariner of Inet ]
[bd,[55,pb5i
Brawo. Prawie się Pan otarł o nagrodę największego debila dnia.
Axl2000 [ Hohner ]
niestety nie wiem co zrobic...nigdzie nie moge znalezc starszych sterownikow pod viste 64 :/ ech...help ;( mojkomp nie jest jeszcze az tak straszny ;D
[bd,[55,pb5i - dude...please...not funny

zobek [ Legionista ]
U mnie demo, athlon3000+ 2.1, 512 ram, xp sp2, radeon x600, i śmiga. (aha jeszcze jedno Vista i słaby komp=wielka porażka)
matisek14 [ FantasyFan92 ]
Vista? I wszystko jasne...
Bl4ckWitch3r [ Junior ]
wiesz to tez moze zalezec od SP Shader Pixel np jak masz ponizej 2.4 to ci raczej niewejdzie albo bedzie klaciło
danieldanek [ We are United!!! ]
tak jest na athlonach.Patch do pełnej wersji niektórym porawia stabilność i szybkość gry.

Browarinho [ Centurion ]
A mi na moim sprzęcie <patrzcie na podpis> chodzi średnie/wysokie
Mac94 [ TF2 Player ]
Znalazłem na jednym forum że jeśli masz dwu rdzeniowego procka to może tak jakby hamować. Nie wiem, czy pomoże, ale spróbuj ustawić żeby gra pracowała na jednym procku. Po angielsku to było że trzeba gdzieś ustawić "set affinity" sam nie testowałem (jak chyba wiadomo) ale dla jednego z tego forum to pomogło .

zobek [ Legionista ]
Zainstaluj najnowsze stery. Popróbuj overlockingu czyli podkręć proca i kartę graficzną, ALE UWAŻAJ żebyś nie przesadził. to moja rada ja tak zrobiłem i chodzi jakoś.

Ello997 [ Generaďż˝ ]
u mnie śmiga bez zacinek na full detalach 1440x900
ściągnij najnowsze stery do karty graficznej
xjr [ Centurion ]
jezeli masz dwurdzenowy procek to obowiązkowo : najnowsze sterowniki i optymizer !!! powinno pomóc. na strone amd znajdziesz najswierzsze.wejdz sobie np na [ link zabroniony przez regulamin forum ] i pomoc techniczna, wybierz np TDU i problemy z grafika. Bedzie tam porada i przekierowanie na strone producenta procka.

Germeran [ Pretorianin ]
Hmm... Ja grałem na średnich bez dymu, bo brzydki był(Miałem ok. 30-35 fps). Komp: procek- 3,2 Karta- GF7600, 2Gb ramu. Nie narzekam. Te wymagania to nic w porównaniu z CMR:DIRT. A grafika jest ładniejsza!
golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]
U mnie na min. działa z zintegrowaną kartą graficzną asusa <256mb>. Co prawda z wyłączonymi cieniami, dymami itp.
Reszta sprzętu to intel P. IV 3ghz
1gb ram, a dysk i obudowa nie ważna.
Dodam jeszcze ze sie nie tnie

zobek [ Legionista ]
Nie traćcie nadziei. Ja mam Radeon x600, ram 512 amd athlon 3000+ 2.2 xp sp2 i poszło z wszystkimi detalami itp. na low i szło w roździelczości 1024 na 768 fps 30-36. Nieraz nawet 45-50 ale to Nevada była. Więc nie traćcie nadziei.
przemo14141 [ Junior ]
Witam. Mam Celerona 2.66GHz, GeForce FX5200 128mb, 768mb ram, gra mi się tnie w podczas jazdy, ale w menu się nie tnie. Co mam zrobić??? POMOCY???
mich83 [ Chor��y ]
Przemo pochodz sobie po menu przeciez nie musisz grac. A jak sie już tak uparłeś to mam tajny kod na przyśpienienie gry. wciskasz alt spacje i print screna jednocześnie a druga reką 1 2 i 9 poczym puszczasz i szybko wciskacz pięć razy spacje.

massca [ ]
u mnie na trzymetrowej kanapie i czterdziestosześciocalowym LCD pe-es dwójeczka śmiga aż miło :))
przemo14141 [ Junior ]
A może mam za małe wymagania sprzętowe???

m3gtr [ Centurion ]
mnie się z kolei trochę zacina, ale można wytrzymać.

kong123 [ Pretorianin ]
mi też się trochę zacina ale nie da się wytrzymać w ogóle jest nudny i tyle
whiter [ Generaďż˝ ]
mi chodzi na max detalach bez zacinki...