GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Paliłem moją dziewczynę! Zabawa!

15.12.2007
22:58
smile
[1]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Paliłem moją dziewczynę! Zabawa!

Popularna zabawa z wielu forum, nie widziałem jej tu, więc miłego :D Śmieszne rzeczy wychodzą ^^


Miesiąc w którym sie urodziłeś/aś:
1 - Zjadłem
2 - Potrzebowałem
3 - Biegłem nago z
4 - Zastrzeliłem
5 - Przytulałem sie z
6 - Paliłem z
7 - Zderzyłem sie z
8 - Bilem sie z
9 - Dźgnąłem nożem
10 - Zabiłem
11 - Spałem z
12 - Oblizałem

Dzień w którym sie urodziłeś/aś:

01 - Billa/em z Tokio Hotel
02 - psa/em
03 - żyda/em
04 - szczoteczkę/a do zębów
05 - Paris Hilton
06 - homo
07 - Kaczora/em Donalda/em
08 - prostytutkę/a
09 - gwiazdę/a porno
10 - worek/kiem chwastów
11 - księdza/em
12 - Mikołaja/em
13 - kondom/ma
14 - ku*we/a
15 - pomarańcze/a
16 - striptizerkę/a
17 - biseksualistę/a
18 - konia/em
19 - mojego chłopaka/dziewczynę
20 - pijaka/iem
21 - bezdomnego/ym
22 - kochanka/iem
23 - ojca/em dyrektora/em
24 - wielkanocne/ym jajo
25 - słój/em miodu
26 - gorąca laskę/a
27 - miskę/a płatków zbożowych
28 - frytek/kami
29 - Romana/em
30 - szklankę/a mleka
31 - twoją babcie/a

Moje to Paliłem moją dziewczynę!

15.12.2007
23:01
smile
[2]

mariaczi [ Alone ]

Spałem z kondomem?:D Lol jeszcze sie nie zdarzyło:)

15.12.2007
23:02
smile
[3]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Zjadłem worek chwastów... ;P

15.12.2007
23:03
smile
[4]

lewy rangers [ Generaďż˝ ]

ja za to oblizalem pomarancze
15.12:)

15.12.2007
23:03
smile
[5]

Kompo [ Legend ]

Dźgnąłem nożem pijaka.

15.12.2007
23:03
[6]

Axl2000 [ Hohner ]

oblizałem gorącą laskę xP

15.12.2007
23:03
[7]

Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]

zderzyłem się z frytkami (swoją drogą ciekawe może być urodzonym 18 maja)

15.12.2007
23:04
[8]

Raito [ Konsul ]

Oblizałem worek chwastów ? suabe ;)

15.12.2007
23:04
[9]

Musich [ Pretorianin ]

Ja zjadłem pijaka XD

A moja siostra... zastrzeliła frytkę.

Matka spała z pomarańczą - mam nadzieję, że nie jestem z tego związku ;p

15.12.2007
23:04
smile
[10]

PJanek [ Pretorianin ]

Spałem z bezdomnym

15.12.2007
23:05
[11]

lepper_pl [ Konsul ]

Potrzebowałem kur*e ?? :)

15.12.2007
23:05
smile
[12]

reds23 [ redsov ]

zderzylem sie ze slojem miodu...

15.12.2007
23:05
smile
[13]

Arxel [ Legend ]

Paliłem z Żydem :)

15.12.2007
23:05
smile
[14]

Volk [ Senator ]

Palilem z prostytutka. Pewnie zaraz po seksie wiec najs :)

15.12.2007
23:05
smile
[15]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

ZABIłEM ROMANA !

29.10 xd cóż piękną datę mi wybrali !

15.12.2007
23:05
smile
[16]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Dźgnąłem nożem gwiazdę/a porno

15.12.2007
23:05
[17]

Leszczyk :) [ Legionista ]

Zderzyłem się z mojego chłopaka/ dziewczynę. Niezbyt dopasowane coniektóre części.

15.12.2007
23:06
[18]

cinekk [ Baccara ]

A ja paliłem z frytkami.;)

15.12.2007
23:06
[19]

Mortan [ ]

palilem szklanke mleka , wtf ?

15.12.2007
23:06
smile
[20]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

Zabiłem miskę płatków zbożowych!

15.12.2007
23:06
[21]

Peregrin Tuk [ Konsul ]

hehehhe ale pompa z tym ja mam zjadlem worek chwastow xD

15.12.2007
23:06
smile
[22]

Blaster85 [ The Truth Is Out There ]

"Zderzyłem sie z słój/em miodu" lol :)

15.12.2007
23:07
smile
[23]

czekitout [ Pretorianin ]

Spałem z Żydem!

15.12.2007
23:07
smile
[24]

EspenLund [ Live For Speed ]

Oblizałem homo

15.12.2007
23:07
smile
[25]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

zderzylem sie z prostytutka :D

15.12.2007
23:08
[26]

ssummoner [ ]

Dźgnąłem nożem wielkanocne jajo ;P

15.12.2007
23:08
smile
[27]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Zderzyłem się z pijakiem

15.12.2007
23:08
smile
[28]

pitrek22 [ Pretorianin ]

A ja biłem się z koniem :-DD

15.12.2007
23:09
[29]

eMMeS [ Dwyane Wade ]

Paliłem z frytkami :]

15.12.2007
23:09
smile
[30]

L0ck3 [ Konsul ]

Zastrzeliłem homo.

15.12.2007
23:10
[31]

PC99 [ ]

Potrzebowałem ojca dyrektora.

15.12.2007
23:10
smile
[32]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

Zjadłem gwiazdę porno!

15.12.2007
23:11
[33]

xmajorx [ Gladiator ]

Spałem z Romanem...

15.12.2007
23:11
smile
[34]

Molpi [ Pr0 Senator ]

Przytulałem sie z kondomem.

15.12.2007
23:11
smile
[35]

mineral [ Senator ]

Biłem się z psem?!?

15.12.2007
23:12
smile
[36]

Loon [ Panicz ]

Zderzyłem się z prostytutką!

15.12.2007
23:12
smile
[37]

techi [ Kami ]

Spałem z kaczorem donaldem;D

15.12.2007
23:13
smile
[38]

Glob3r [ Tots units fem força ]

A nie... jedna biegłem nago z prostytutką :P.

15.12.2007
23:13
[39]

Bragiel [ Centurion ]

Spałem z twoją babcią.

15.12.2007
23:13
[40]

Zlosnica_osw [ Chor��y ]

A ja spałam z gorącą laską! xD
Czy ja jestem les?!

15.12.2007
23:14
[41]

athrenai [ Pretorianin ]

spałem z księdzem!!!!!!!!!

edit: sorry, źle spojrzałem - zabiłem księdza;) ...to już bardziej prawdopodobne

15.12.2007
23:14
smile
[42]

mons [ Samuraj ]

Biłem się z Paris Hilton...

15.12.2007
23:15
[43]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Zastrzeliłem bezdomnego.

15.12.2007
23:16
[44]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Biegłem nago z ojcem dyrektorem .... :D

15.12.2007
23:16
smile
[45]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Biegłem nago z gorącą laską. Zajebiiiiiście.

15.12.2007
23:16
[46]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

Paliłem z pijakiem :D

15.12.2007
23:16
[47]

WolverineX [ Legend ]

Zderzyłem sie z striptiserka

15.12.2007
23:16
smile
[48]

Sebisław [ Pretorianin ]

Dźgnąłem nożem konia...

15.12.2007
23:17
[49]

Pan P. [ Konsul ]

Przytulałem się z gwiazdą porno.
Fajne :-)

15.12.2007
23:17
smile
[50]

Kompo [ Legend ]

Orl@ndo wypadło takie optymistyczne, podbudowujące i w ogóle... :P

15.12.2007
23:17
smile
[51]

ambu_ [ Pretorianin ]

Przytulilem homo.

15.12.2007
23:18
smile
[52]

Bajt [ Ariakan ]

palilem z ojcem dyrektorem :)

15.12.2007
23:18
[53]

GROM Giwera [ One Shot ]

Zabiłem gwiazdę porno :O

15.12.2007
23:18
smile
[54]

rethar [ Staszek Szybki !est ]

przytulałem się z biseksualistą...

15.12.2007
23:18
smile
[55]

Rasta' [ Pretorianin ]

Dźgnąłem nożem wielkanocne jajo

15.12.2007
23:18
smile
[56]

l3miq [ Pretorianin ]

Zjadłem żyda.

15.12.2007
23:18
smile
[57]

.Albatros [ Pretorianin ]

Zjadłem ku*we.

15.12.2007
23:20
smile
[58]

belhaven [ Centurion ]

Biegałem nago z biseksualistą :D

Świetne :)

15.12.2007
23:20
smile
[59]

Khameir [ Pretorianin ]

Biłem się z psem

15.12.2007
23:21
[60]

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]

Biłem się z twoją babcią :D

15.12.2007
23:21
smile
[61]

Lolter [ Totally ]

Potrzebowałem kondoma.

15.12.2007
23:22
smile
[62]

novi.. [ Generaďż˝ ]

Paliłem z prostytutką.

15.12.2007
23:22
smile
[63]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

<- orlando, kompo

15.12.2007
23:23
smile
[64]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

Zderzyłem się z mikołajem
Na czasie ;D

15.12.2007
23:23
smile
[65]

Yaca Killer [ Regent ]

Ciekawe czy z tą samą łatwością podalibyście swoje daty urodzin gdyby poprosić Was o to wprost?

15.12.2007
23:23
smile
[66]

Yari [ Juventino ]

Zastrzeliłem gorąca laskę

15.12.2007
23:25
smile
[67]

Debczak_Lebork [ Głos Prawdy ]

Paliłem z Ojcaem dyrektorem <wow>

15.12.2007
23:25
smile
[68]

pablo397 [ sport addicted ]

zjadłem gwiazdę porno? mam nadzieje, ze chociaz umyta byla...

15.12.2007
23:25
[69]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Yaca Killer - jasne ;) chcesz też numer mojej karty kredytowej?

15.12.2007
23:25
smile
[70]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Spałem z koniem... średnio śmieszne :P :P

15.12.2007
23:25
smile
[71]

Lara577 [ Konsul ]

Biłam sie z dyrektorem

15.12.2007
23:27
[72]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Zjadłem striptizerkę...

Eee... ma ktos cos do popicia?

15.12.2007
23:27
smile
[73]

dr. Acula [ Led Zeppelin ]

Bilem sie z żydem!

15.12.2007
23:28
[74]

Pl@ski [ FlaT ]

Dźgnąłem nożem słój miodu...
Lipne trochę...

15.12.2007
23:29
smile
[75]

dj4ever [ Rzirzej ]

Oblizałem Romana.

15.12.2007
23:30
smile
[76]

boskijaro [ Senator ]

Przytulałem się ze słojem miodu

15.12.2007
23:31
smile
[77]

Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]

zabiłem słojem miodu??

15.12.2007
23:33
smile
[78]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Będe szczery: oblizałem Paris Hilton...

15.12.2007
23:34
smile
[79]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Zabiłem żyda...

15.12.2007
23:35
smile
[80]

Nornidian [ Pretorianin ]

Potrzebowałem mojej dziewczyny? Dziwne :p.

15.12.2007
23:35
smile
[81]

dudka [ Legend ]

Przytulałem się z prostytutką

15.12.2007
23:35
smile
[82]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Zastrzeliłem szklankę mleka :)

15.12.2007
23:36
smile
[83]

ValkyreX [ Legend ]

Biłem się z Billem z Tokio Hotel...

15.12.2007
23:36
[84]

blackhood [ sentimental fool ]

Dźgnąłem nożem pijaka

15.12.2007
23:37
smile
[85]

Buczo. [ ]

Zabiłem księdza :)

15.12.2007
23:37
smile
[86]

coolerek-89 [ also known as Cool ]

Spałem z kur*we/a , przynajmniej poprawne politycznie :P

15.12.2007
23:38
smile
[87]

LOL 2160 [ Pretorianin ]

dźgnąłem nożem prostytutke hehe bo słabo sie... :P

15.12.2007
23:39
smile
[88]

Tirane [ Konsul ]

Paliłem striptizerkę

15.12.2007
23:40
[89]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Zjadłam Żyda :P

15.12.2007
23:41
[90]

Małp@ [ MKS Mława ]

Bilem sie z Billa/em z Tokio Hotel

15.12.2007
23:42
[91]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Biegłem nago ze striptizerką...Cholera, czy to nie ona sie miała rozebrać?

15.12.2007
23:42
smile
[92]

Red vs. Blue [ Legionista ]

Spałem z żydem!

15.12.2007
23:43
smile
[93]

Zabójca14 [ Maxxx Blood ]

sapałem z kur*ą


EDIT: ciekaw jestem czy ktoś miał: oblizałem twoją babcie xDD <lol2>

15.12.2007
23:44
[94]

Lara577 [ Konsul ]

Bilem/am sie z twoja babcie

15.12.2007
23:46
[95]

Yo5H [ ziefff ]

zastrzeliłem Żyda ee ; d

15.12.2007
23:48
[96]

cyb0rg [ Pretorianin ]

przytulałem się z workiem chwastów :)

15.12.2007
23:50
smile
[97]

Morbus [ TIR DRIVER ]

hmm bieglem nago z mlekiem... - co do mleka to rozumiem ale zeby odrazu nago ?:P wsumie to moze cos w tym byc bo pij mleko bedziesz wielki ;P

15.12.2007
23:50
[98]

Adamek22 [ Dr Onan ]

Zderzyłem sie z mikołajem

15.12.2007
23:51
smile
[99]

Zabójca14 [ Maxxx Blood ]

Morbus- chyba pij mleko, bedziesz nagi.

15.12.2007
23:52
[100]

TiGeReK [ CoRtIcArTe ]

Oblizałem pijaka ;|

spoiler start
WTF? ;P
spoiler stop

15.12.2007
23:53
[101]

Kłosiu [ Senator ]

Dzgnalem nozem Mikolaja.

Swiat nie bedzie :P

15.12.2007
23:53
[102]

reksio [ Q u e e r ]

Biegłem nago z psem.

15.12.2007
23:53
[103]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

spałem ze słojem miodu

15.12.2007
23:54
smile
[104]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Zderzyłem się z Romanem :D

16.12.2007
00:07
smile
[105]

Mati176 [ King Klick ]

Spałem z koniem... :)

16.12.2007
00:11
[106]

Kozi89 [ Senator ]

Oblizałem biseksualistę?!

Ale wtopa :D

16.12.2007
00:11
[107]

Promyk [ moonshine ]

Przytulałem się z Paris Hilton:]

16.12.2007
00:14
smile
[108]

artux [ Pretorianin ]

Zjadłem gwizde porno :D

16.12.2007
00:14
[109]

Tomek2005 [ Pretorianin ]

Biłem się z dziewczyna : /

16.12.2007
00:23
smile
[110]

WTF? [ Konsul ]

Zjadłem Paris Hilton?!

16.12.2007
00:26
smile
[111]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Potrzebowałem gorącej laski.

No cóż... :)

16.12.2007
00:26
[112]

Van Gray [ Tengu ]

Potrzebowałem konia?

16.12.2007
00:30
[113]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Paliłem ze striptizerką

16.12.2007
00:31
[114]

Kogee [ Konsul ]

Palilem z gwiazda porno
A co!

16.12.2007
00:33
smile
[115]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Biegłem nago z koniem xD

19.03

16.12.2007
00:34
smile
[116]

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]

Zabiłem homo

Coś nie pasuje?

16.12.2007
00:36
[117]

elfik [ z wired ]

Zjadłem Billa z Tokio Hotel. O jezu.

16.12.2007
00:36
[118]

rg [ Zbok Leśny ]

Bilem sie z gwiazda porno!

XD

16.12.2007
00:37
smile
[119]

cienki bolo [ Demokratyczny Republikanin ]

Biegłem nago z Mikołajem hehe.

16.12.2007
00:38
[120]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

Dźgnąłem nożem ku*wę...

16.12.2007
00:41
smile
[121]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Wiecie dlaczego Mikołaj nie istnieje?
Bo go zjadłem:D

16.12.2007
00:42
[122]

gromusek [ Street View ]

zderzyłem sie z kaczorem donaldem

16.12.2007
00:45
[123]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

Oblizalem kondoma ;P

16.12.2007
00:46
[124]

tosiek2142 [ Konsul ]

zastrzelilem workiem :P

16.12.2007
00:54
smile
[125]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

spalem z romanem

16.12.2007
00:55
smile
[126]

Coy2K [ Veteran ]

@ 123 OWNED

16.12.2007
00:56
smile
[127]

darek_dragon [ 42 ]

Ba!

Zastrzeliłem Ojca Dyrektora :D

16.12.2007
00:58
smile
[128]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Palilem z Ksiedzem

hahaha dobreee zajebisteee xd

16.12.2007
01:10
[129]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Potrzebowałem pijaka - lol ciekawe do czego :)

16.12.2007
01:14
[130]

Guardb [ Chor��y ]

oblizalem psa:(

16.12.2007
01:17
[131]

wilcz [ Konsul ]

Oblizałem bezdomnego... ;O

16.12.2007
01:20
[132]

bikero [ -bitpie- ]

oblizalem wielkanocne jajo :)

wilcz ma lepsze :) rolf :)

16.12.2007
01:22
smile
[133]

Twardy12 [ The Island Awaits You ]

Zderzyłem sie z homo ;)

16.12.2007
01:26
[134]

Snake5 [ Legionista ]

Zderzyłem sie z wielkanocnym jajem

16.12.2007
01:34
[135]

Drozdi [ Żunior ]

dźgnąłem nożem słój miodu... genialne ;p

16.12.2007
01:39
[136]

thekid2 [ iLove ]

zastrzeliłem striptizerkę :>

16.12.2007
01:41
[137]

Vidos [ Legend ]

Zabiłem psa.

16.12.2007
02:20
smile
[138]

doctore16 [ Pretorianin ]

Paliłem z Mikołajem

16.12.2007
02:32
smile
[139]

Randone [ Generaďż˝ ]

Bieglem nago z Paris Hilton.

16.12.2007
02:36
[140]

PatriciusG [ pink floyd ]

Zderzyłem sie z ojcem dyrektorem

16.12.2007
02:41
[141]

korkalom [ Centurion ]

dźgnałęm nożem kondoma o_O

16.12.2007
02:48
smile
[142]

.Brook [ 15 ]

Bilem sie z żydem

16.12.2007
06:46
[143]

KzX [ Konsul ]

Spałem z homo

16.12.2007
07:03
[144]

QamilekQ [ Konsul ]

Zjadłem słój z miodem

16.12.2007
07:03
[145]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Przytulałem sie z kochanka :) Kurcze teraz to dopiero mi sie dostanie :)

16.12.2007
08:21
smile
[146]

W32.Blaster [ Konsul ]

Biegłem nago z Paris Hilton

16.12.2007
08:22
smile
[147]

Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]

Biegłem nago z gorącą laską.

16.12.2007
08:33
smile
[148]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

Zabiłem szklankę mleka <lol>

16.12.2007
08:34
smile
[149]

Makiu [ Centurion ]

Zjadłem szczoteczke do zębów

16.12.2007
08:36
[150]

siekator [ Król Rybak ]

Paliłem, ze striptizerką.

16.12.2007
08:36
[151]

Deton [ klein Zwerg ]

Zjadłem szczoteczkę do zębów oO

16.12.2007
08:43
smile
[152]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Spałem z bezdomnym! O_o xDDDDDD

Qrvach! Właśnie piłem! xDDDD

Ale bania... xDDDDD

16.12.2007
08:48
smile
[153]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

daruj ale nie widze w tym nic zabawnego xD
taki spamik :P

16.12.2007
08:50
[154]

LukaszZiom [ Centurion ]

Mi wyszło, że potrzebowałem prostytutkę XDD

16.12.2007
08:51
smile
[155]

pecet007 [ - ]

Dźgnąłem nożem szklankę/a mleka

16.12.2007
08:58
[156]

ch18 [ Konsul ]

ptzytulałem sie z Paris Hilton hehe

16.12.2007
08:59
[157]

RockyX [ Konsul ]

Zderzyłem się z koniem

16.12.2007
09:01
smile
[158]

bmw m3 [ Pretorianin ]

Biegłem nago z szczoteczką do zębów

16.12.2007
09:07
[159]

cslysy [ Pretorianin ]

Zderzyłem się z twoją babcią xD

16.12.2007
09:07
smile
[160]

Hitmanio [ Legend ]

Zjadłem słój miodu... cały słój nigdy :P 25.01

16.12.2007
09:37
smile
[161]

Dexter666 [ salem alejkum ]

Przytulałem sie z gorąca laską

żeby moja tego nie zobaczyła :P

16.12.2007
09:38
[162]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Zastrzeliłem Paris Hilton. Mhm, sweet. :)

16.12.2007
09:44
smile
[163]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Dźgnąłem nożem słój miodu

16.12.2007
09:44
[164]

m1a87z [ Juggler ]

Potrzebowałem striptizerkę xD

16.12.2007
09:45
smile
[165]

H@rd [ Pretorianin ]

Zjadłem wielkanocne jajo :P

16.12.2007
09:46
[166]

kashafn [ Legionista ]

jestem mordercom ZABIŁEM POMARAŃCZE ohh niee

16.12.2007
09:47
[167]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Zjadłem Billa z Tokyo Hotel... Oo

To już wiem czemu przez całe życie mam taki specyficzny smak w ustach i za cholere nie mogę się go pozbyć.

16.12.2007
09:51
[168]

Eckity [ Konsul ]

Zderzyłem się z miską płatków

16.12.2007
09:55
[169]

Child of Pain [ Pretorianin ]

Oblizałem gorącą laskę...

16.12.2007
09:55
smile
[170]

KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]

Potrzebowałem Billa z Tokio Hotel xD

16.12.2007
09:57
smile
[171]

Leilong [ STARSCREAM ]

Przytulałem się z moją dziewczyną:D

16.12.2007
09:57
[172]

ratman [ EVOIX ]

spałem z bezdomnym

16.12.2007
09:58
smile
[173]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Potrzebowałem Paris Hilton....

16.12.2007
10:00
smile
[174]

moszeusz [ blademaster ]

Zabiłem kochanka (?)
A więc to był on...

16.12.2007
10:00
[175]

DarthNerever [ Pretorianin ]

Biegłem nago z workiem chwastów

16.12.2007
10:01
smile
[176]

Slavo89 [ Legionista ]

Biegałem nago z koniem...damn

16.12.2007
10:03
smile
[177]

slot5 [ Dragon ]

mariaczi -> też spałem z kondomem... mam nadzieję, że nie z tym samym :P

16.12.2007
10:07
smile
[178]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Zjadłem gorącą laskę?
Moja siostra zastrzeliła słój miodu.

16.12.2007
10:12
smile
[179]

piesiec_07 [ Centurion ]

Paliłem z gwiazdą porno xD

16.12.2007
10:13
[180]

psiuniek [ Konsul ]

zjadłem wielkanocne jajo

16.12.2007
10:15
[181]

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]

Biegłem z workiem chwastów :D

16.12.2007
10:18
smile
[182]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

zabiłem prostytutkę

16.12.2007
10:22
[183]

Kolczes [ All vs Me ]

spałem z gorącą laską ;)

16.12.2007
10:22
smile
[184]

Viroxis [ Generaďż˝ ]

Spałem z księdzem... Oo

16.12.2007
10:23
[185]

ch00dy [ Pretorianin ]

spalem ze stiptizerka :D:D

16.12.2007
10:23
smile
[186]

Swink [ CrafterCJR-600FM ]

zastrzeliłem biseksualistę

:D

16.12.2007
10:27
smile
[187]

hctkko. [ Konsul ]

Biegłem nago z gwiazdą porno :D:D

16.12.2007
10:29
smile
[188]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Skopałem tyłek Gosiewskiemu.

16.12.2007
10:34
smile
[189]

Hitmanos [ 47 ]

Mi wyszło:

Zastrzeliłem worek chwastów

16.12.2007
10:42
smile
[190]

davis [ ]

Spałem ze szczoteczką do zębów.

Zdarzało się :)

16.12.2007
10:42
[191]

nutkaaa [ Panna B. ]

O kurka ;p

Spałam z... homo ;)

16.12.2007
10:49
smile
[192]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Spałem z szklanką mleka.

Niektóre wyniki wymiatają.

16.12.2007
10:58
[193]

_bubba_ [ Evil Genius ]

Biegłem nago z psem :)

16.12.2007
10:58
[194]

pooh_5 [ Rawr ]

Dźgnąłem nożem zyda...

16.12.2007
11:00
[195]

noname89 [ Bez Imienia ]

Zabiłem frytek/kami - że co?

16.12.2007
11:02
[196]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Zjadłem frytka.

BTW Co to jest "frytek"?

16.12.2007
11:06
smile
[197]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Zderzylem sie z pijakiem. :)

16.12.2007
11:08
[198]

Lojal [ Konsul ]

Zderzyłem sie z pomarańcza

16.12.2007
11:09
smile
[199]

Ceran_19 [ Shrek ]

przytulałem się z mojego chłopaka/dziewczynę

16.12.2007
11:11
smile
[200]

Khelben [ PointGuard ]

Dźgnąłem nożem kurwe.

16.12.2007
11:12
smile
[201]

_zielak_ [ Thief ]

Oblizałem ku*we.

16.12.2007
11:14
smile
[202]

Aroslav [ Pretorianin ]

Zastrzeliłem Kaczora Donalda...kurczę wolałbym Myszkę Miki;)

16.12.2007
11:20
[203]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

Oblizałem Romana :)

16.12.2007
11:25
smile
[204]

cycu2003 [ Legend ]

zjadłem księdza

16.12.2007
11:26
smile
[205]

muflon123 [ ]

Zastrzeliłem Romana

16.12.2007
11:28
smile
[206]

chickenom [ The Ramones ]

Oblizaliście, zastrzeliliście, a ja go zabiłem :>

16.12.2007
11:29
smile
[207]

j.a.c.k [ Heroes ]

Spałem z gwiazdą porno

16.12.2007
11:29
smile
[208]

viesiek [ Legend ]

Paliłem miskę płatków zbożowych...

16.12.2007
11:30
smile
[209]

Consiglieri [ Chor��y ]

spałem z gwiazdą porno :>

16.12.2007
11:39
smile
[210]

Filipeusz [ 25 = 13 ]

Paliłem wielkanocne jajo

16.12.2007
11:41
smile
[211]

Hilos [ Legionista ]

Biegałem nago z homo.XD

16.12.2007
11:44
smile
[212]

Ksionim [ Centurion ]

Zderzyłem się z pijakiem

16.12.2007
11:48
smile
[213]

blee_991 [ Generaďż˝ ]

biłem sie z miską platków zbożowych xD

16.12.2007
11:50
smile
[214]

barosz00 [ Centurion ]

Spalem z gwiazda porno

16.12.2007
11:51
smile
[215]

gruby99999 [ Konsul ]

Zastrzeliłem konia

16.12.2007
11:51
smile
[216]

_Apple_Mac [ Centurion ]

Zastrzeliłem żyda

16.12.2007
11:53
smile
[217]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Biłem sie z wielkanocnym jajo.

wypas(?)

16.12.2007
11:55
smile
[218]

szuru-buru [ The Outsider ]

zabiłem psa

16.12.2007
11:56
[219]

Zing [ Legionista ]

Biłem się z pomarańczą :)

16.12.2007
11:57
[220]

Siepet [ mr00TshnY ]

Zderzyłem się z bezdomnym ;o

16.12.2007
11:59
smile
[221]

Valem [ Generaďż˝ ]

bilem sie z bilem z tokio hotel



no wiecie co

16.12.2007
11:59
[222]

barteqq [ world in conflict ]

przytulałem sie z workiem chwastów :X

16.12.2007
12:00
smile
[223]

Child of Bodom [ Woo Hoo! ]

Oblizalem psa.

ROTFL!

16.12.2007
12:01
smile
[224]

pawel2369 [ Pretorianin ]

zastrzeliłem ojca dyrektora

16.12.2007
12:02
[225]

_SebuL_ [ Pretorianin ]

Potrzebowalem mieske platkow zbozowych

16.12.2007
12:02
smile
[226]

marszym [ Senator ]

Zabiłem biseksualistę...

16.12.2007
12:05
smile
[227]

Regis [ ]

Mi wyszło: "Zjadłem gorącą laskę".

Czy to znaczy, że "hapałem dzidę"?

16.12.2007
12:08
smile
[228]

k4m [ Konsul ]

"Przytulałem sie z Billem z Tokio Hotel"

gorszego chyba nie mogłem trafić :D

16.12.2007
12:18
[229]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

k4m--> Mogłeś. Popatrz na moje... --> [152]

Po przeczytaniu tych ponad 200 postów zaczyna się nudzić...

16.12.2007
12:19
smile
[230]

komputeronix [ Konsul ]

Mi wyszło :-) :
Oblizałem pijaka

16.12.2007
12:27
smile
[231]

Foks!k [ Volleball - ]

Zabiłem bezdomnego.

16.12.2007
12:31
[232]

SanthiX [ Almost Saint ]

Mi wyszło :-) :
Oblizałem pijaka


Więc obaj mamy urodziny za cztery dni :)

16.12.2007
12:36
smile
[233]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Biłem się z księdzem :P

16.12.2007
12:38
[234]

pawcio005 [ Pretorianin ]

Zastrzeliłem gwiazdę porno :) cóż mówiłem, że ma nie udawać orgazmu :P

16.12.2007
12:38
[235]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Spałem z ku*wą xD hehe spoko

16.12.2007
12:40
smile
[236]

MaciekJ [ Konsul ]

Bilem sie z bezdomnym

16.12.2007
12:42
smile
[237]

orzinn [ Pretorianin ]

zabilem kondoma :D:D

16.12.2007
12:43
smile
[238]

Obiwan1992 [ komandor ]

Spałem z frytkami

16.12.2007
12:46
smile
[239]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Zabiłem frytkę :P

spoiler start
Może chodzi o tą szmatę z big brothera, to nawet by było wskazane.
spoiler stop

16.12.2007
12:49
smile
[240]

PaulPierce [ Konsul ]

Biegłem nago ze szklanką mleka :D

16.12.2007
12:49
[241]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Potrzebowałem kochanki ;)

16.12.2007
12:52
smile
[242]

|kszaq| [ Senator ]

zjadłem ojca

16.12.2007
12:59
smile
[243]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Zjadłem Romana :D

16.12.2007
13:23
smile
[244]

bECKy [ how-you-doin? ]

biłem się z gwiazdą porno

16.12.2007
13:24
[245]

Enedweth [ ponad to ]

Ustawka z pomarańczą :-)

16.12.2007
13:24
smile
[246]

Kazuya_3 [ Ardent Alchemist ]

Zastrzeliłem striptizerkę...

16.12.2007
13:28
smile
[247]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

Zderzyłem się ze striptizerką

16.12.2007
13:29
[248]

Ekologok [ Pretorianin ]

Zderzyłem się z workiem chwastów xD

16.12.2007
13:30
smile
[249]

tomecki91 [ Konsul ]

Potrzebowałem Billa z Tokio Hotel. Haha

16.12.2007
13:41
smile
[250]

Janczes [ You'll never walk alone ]

A ja zabiłem Billa z Tokio Hotel :D:D

16.12.2007
13:43
smile
[251]

Windows XP 16 [ Burnout Master ]

Przytulałem się z twoją babcią :D

16.12.2007
13:57
[252]

KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]

Janczes jak mogłeś on mi był potrzebny :D

16.12.2007
14:01
smile
[253]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

Spałem z Paris Hilton.

16.12.2007
14:07
smile
[254]

Shoggoth [ oka nie wyjme ]

Biłem się z gwiazdą porno o_O

16.12.2007
14:09
smile
[255]

Łyczek [ Legend ]

Stranger ---> I tak Ci nikt nie uwierzy :)

Biłem się z Romanem o_O

16.12.2007
14:09
[256]

cfs09 [ Konsul ]

Ee, ja mam kiepskie - zjadłem worek chwastów :-/

16.12.2007
14:12
smile
[257]

Shilka [ Konsul ]

Moje takie niepoprawne politycznie:

Oblizałam Kaczora Donalda.

16.12.2007
14:14
[258]

KapCioch [ Konsul ]

Biłem się z Mikołajem:P
Na topie:D

16.12.2007
14:16
smile
[259]

lolex00 [ Konsul ]

Bilem sie z gorąca laską
PS. muj kumpel ma : Spałem z gwiazda porno xD

16.12.2007
14:19
[260]

yeef [ Pretorianin ]

Biegłem nago z koniem WTF? hehe XD

16.12.2007
14:54
[261]

malyb89 [ Oruma ]

Biegałem nago z szklanką mleka

16.12.2007
14:57
smile
[262]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Paliłem z gorącą laską :P

16.12.2007
14:58
smile
[263]

whiter [ Generaďż˝ ]

zderzyłem się z pijakiem!

16.12.2007
15:00
[264]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Biłem się z striptizerką LOL :P

16.12.2007
15:03
smile
[265]

dagger865 [ Pretorianin ]

zabiłem 10 ludzi, ukradłem 6 samochodów, bawiłem się misiami, ukradłem dziewczynkę, gwałciłem rybę!

16.12.2007
15:03
[266]

KzX [ Konsul ]

nutkaaa - urodziłaś się 6listopada nigdy ci tego nie wybacze

16.12.2007
15:08
[267]

Mac94 [ TF2 Player ]

Zjadłem twoją babcie..... xD

16.12.2007
15:11
[268]

Anthoris [ Pretorianin ]

spoiler start
spałem z Paris Hilton
spoiler stop

16.12.2007
15:12
smile
[269]

mistrz we wszystkim [ Chor��y ]

Zderzyłem sie z twoja babcią...

mam nadzieje, że jest cała ;]

01.01.2008
20:36
[270]

Germeran [ Pretorianin ]

Biegłem nago z frytkami :D

Odkopałem wątek! :P

01.01.2008
20:40
[271]

Reavek [ Tukan ]

Spałem z psem.

aua ;P

01.01.2008
20:41
smile
[272]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

Zjadłem prostytutkę

Mniam, ciamk!

01.01.2008
20:43
[273]

bartolo11 [ Pretorianin ]

Zastrzeliłem Romana (Giertycha może)

01.01.2008
20:44
[274]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Za Mortanem. Paliłem szklankę mleka, wtf? :P

01.01.2008
20:48
[275]

Robert542 [ ]

Biegłem nago z gorącą laską.

01.01.2008
20:48
[276]

Łysack [ Przyjaciel ]

zderzyłem się z pijakiem:(

najlepszy kumpel spał z żydem, a moja dziewczyna oblizała pijaka..

01.01.2008
20:48
smile
[277]

Tiger999 [ Pretorianin ]

Bieglem nago z psem :D

01.01.2008
20:50
[278]

White Star [ Legend ]

zjadłem konia :D

01.01.2008
20:52
smile
[279]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

Zjadłem słój miodu

01.01.2008
20:55
[280]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Zderzyłem się z workiem chwastów. O_o

01.01.2008
20:55
[281]

Voutrin [ Snop dywizora ]

Zastrzelilem k**we.

Tylko niewiem jaka :p

01.01.2008
20:55
[282]

ar00 [ Legionista ]

Potrzebowałem Paris Hilton :)

01.01.2008
20:56
smile
[283]

<XardaS> [ Shadow Thief of Amn ]

Zderzyłem sie z kochanka

01.01.2008
21:00
[284]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

Potrzebowałem frytek. Coś w tym jest...

01.01.2008
21:01
[285]

nutkaaa [ Panna B. ]

Kzx jeśli urodziłeś się przed '88 to przepraszam, że żyję i oddycham ;) A jeśli po to ja Ci goń się, pierwsza zajęłam tą datę :P

01.01.2008
21:07
smile
[286]

doragan [ Centurion ]

Zderzyłem sie z księdzem

01.01.2008
21:09
[287]

morph_eus [ Konsul ]

Spałem z Kurwą ;d a idz ... nie spałem ;P mam moją laske xD

08.01.2008
18:02
smile
[288]

.: Veron :. [ Pretorianin ]

Spałem z psem xD świetne to jest xD

08.01.2008
18:04
[289]

bikero [ -bitpie- ]

dobre to jest tylk oze ciagle jest jedna odpowiedz bo mam jedna date urodzenia-moze by tak pomieszac wszystko?

08.01.2008
18:04
[290]

Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]

Zabiłem Paris

08.01.2008
18:04
smile
[291]

ŻulaS [ Pretorianin ]

Zderzyłem się z twoją babcią <lol2>

08.01.2008
18:05
[292]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

Biłem się z koniem :D


genialne"D

08.01.2008
18:07
[293]

mjuzik96 [ Konsul ]

Przytulałem się z żydem - ja
Zabiłam biseksualistę - moja mama
Zastrzeliłem gwiazdę porno - mój tata
BOJĘ SIĘ

08.01.2008
18:10
smile
[294]

AlienPL86 [ Połamany ludzik ]

Potrzebowałem frytek...

08.01.2008
18:12
smile
[295]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

Potrzebowałem pijaka.

08.01.2008
18:13
smile
[296]

promyczek303 [ sunshine ]

Zjadłam żyda ;)

08.01.2008
18:18
[297]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

zastrzeliłem prostytutkę

08.01.2008
18:18
smile
[298]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

sorki za brak edita ale sie skonczyl

@123 LOOOOOOOOL

<------

08.01.2008
18:21
smile
[299]

Sznapi [ Parufka ]

Potrzebowałem ojca dyrektora.

08.01.2008
18:33
[300]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

zabiłem kondoma

08.01.2008
18:38
smile
[301]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Dźgnąłem nożem Mikołaja!? Can't be!!

08.01.2008
18:40
smile
[302]

EG2008_71087776 [ Legionista ]

Zderzyłem sie z workiem chwastów

08.01.2008
18:44
[303]

nooze [ Konsul ]

paliłem z workiem chwastów. hmmm....

08.01.2008
18:44
smile
[304]

ASZ5 [ Pretorianin ]

Przytulałem sie Kaczorem Donaldem

08.01.2008
18:45
smile
[305]

Veriqs [ RASENGAN ]

Dźgnąłem nożem szczoteczkę do zębów

Jak tak czytam to nikt nie ma to co ja

08.01.2008
18:45
[306]

The Joker [ Legent ]

Dźgnąłem nożem Żyda... no nieźle antysemite ze mnie robią...:p

08.01.2008
18:47
smile
[307]

Sephir0th [ Chor��y ]

Biegłem nago z pomarańczą. Ciekawe...

08.01.2008
18:47
[308]

krooliq3 [ Lucid Dreamer ]

Paliłem z gwiazdą porno. No no...

08.01.2008
18:48
smile
[309]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

Oblizalem twoja babcie

jak to zobaczylem to padlem

08.01.2008
18:48
smile
[310]

Adamss [ beer & chill ]

Zderzyłem się z ku*wa.. hardcore.

08.01.2008
19:01
[311]

cheetah [ Pretorianin ]

bieglam nago z pijakiem :D

08.01.2008
19:06
[312]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

Oblizałem bezdomnego... :|
:D

08.01.2008
19:08
smile
[313]

Anihillus [ Konsul ]

Oblizałem wielkanocne jajo. Pomówienie!! :P

08.01.2008
19:12
[314]

ProteZ [ Generau ]

!! Paliłem z ojcem dyrektorem !!

08.01.2008
19:16
[315]

Dark Elf [ Konsul ]

przytulalem sie z gwiazda porno :O

9.05

08.01.2008
19:19
[316]

jajko w imadle [ Konsul ]

zastrzelilem frytkami.... ? xD

08.01.2008
19:22
smile
[317]

Darekpwl [ Konsul ]

Spałem z prostytutką... ale ćśśśś....

08.01.2008
19:23
[318]

MadaKosnik [ Kocham Polki ]

Spałem z frytkami :D

08.01.2008
19:36
smile
[319]

MR.MANIAK [ Senator ]

Przytulałem sie z Paris Hilton.

Stfu... ostatnio się staczam... jedyny pozytyw, że tego nie pamiętam:)

08.01.2008
19:38
[320]

radosh [ Major Enterprise Edition ]

Biegłem nago ze szczoteczką do zębów

Najsmieszniejsze jest to ze kiedys mi sie to zdarzylo naprawde :P

08.01.2008
19:45
[321]

Shadow_PL9 [ Konsul ]

Dźgnąłem nożem pomarańczę.

Jestem mordercą :D.

08.01.2008
19:47
[322]

Grim looter [ Pretorianin ]

Dżgałem nożem twoją babcię!!!!

08.01.2008
19:48
smile
[323]

familyguy.' [ Legionista ]

zderzyłem się z twoją babcia..
Mam nadzieje, ze zyje :D

08.01.2008
19:53
smile
[324]

D3O [ Konsul ]

Przytulałem sie z bezdomnym

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.