GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ile zajeło wam przejście WIEDŹMINA ?

14.12.2007
19:29
[1]

ślimok [ Komandor Shepard ]

Ile zajeło wam przejście WIEDŹMINA ?

Pytanie w tytule.

14.12.2007
19:30
[2]

Anthoris [ Pretorianin ]

2 tygodnie :)Najpierw poczytałem cały poradnik do gry a potem jechałem z pamięci jak miałem problem:) Najcięzej miałem w 2 akcie a 4 akt mnie LEKKO nudził...
ślimok --> nie potrafię dokładnie określić... I tak nie miałem zbyt dużo czasu na granie po zakupie a dostałem w dniu premiery
GRA JEST SUUUPER!

14.12.2007
19:31
[3]

ślimok [ Komandor Shepard ]

A ile godzin?

Jak można to prosiłbym dokładnie.

W demie pisze "Ponad 80 godzin wspaniałej zabawy" czy to prawda?

14.12.2007
19:31
[4]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

Jak bym liczył beż przerw to ok. 13h
Gierka spoko.

14.12.2007
19:32
[5]

kondziol6 [ Centurion ]

Na średnim ok.3 tygodnie! a na łatwym wszystko wiedziałem co robić i w jeden tydzień. Nieraz grałem nawet 8h. Ale najczęściej ok. 5h.

14.12.2007
19:34
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Ponad miesiąc.

14.12.2007
19:37
[7]

Anthoris [ Pretorianin ]

Gra jest wspaniała... kupiłem ją razem z Gothic 3 na merlin.pl. Jeśli mam wybierać między tymi dwoma grami to Wiedźmin lepszy (ale Gothic 3 tez fajny gdyby nie błędy i wymagania :/)

14.12.2007
19:43
[8]

kondziol6 [ Centurion ]

a mam pytanie:
jak przechodziliście gre jakie czary używaliście i który level mieliście?
ja znak igni! level coś ok. 30

15.12.2007
11:26
[9]

ślimok [ Komandor Shepard ]

W demie pisze "Ponad 80 godzin wspaniałej zabawy" czy to prawda?

15.12.2007
11:28
[10]

cfs09 [ Konsul ]

Lekko ponad miesiąc, z przerwą na Crysisa. Zrobiłem 90% questów pobocznych!

15.12.2007
11:30
smile
[11]

Anthoris [ Pretorianin ]

leveli nie pamietam ale wiem że używałem bardzo dużo Aardu i Igni (miałem chyba je na maxa). Quen, Axia i Yrden rzadziej ale sie przydawały :)

15.12.2007
11:37
smile
[12]

Anthoris [ Pretorianin ]

Ale i tak głównie mieczem nawalałem we wrogów :)

15.12.2007
12:22
[13]

marszym [ Senator ]

ślimok - jeśli wykonywałbyś wszystkie/większość* questów pobocznych to jest to jak najbardziej możliwa liczba. Mi spokojnie mogła tyle gra zająć :)

*niepotrzebne skreślić

15.12.2007
12:25
smile
[14]

sekret_mnicha [ the_collector ]

Nie robiłem _absolutnie_ wszystkiego, a grałem dokładnie od 26.10 do 10.12 > 46 dni (oczywiście nie codziennie, ale licząc że średnio wychodziłoby ze 2h dzienne, to spokojnie dobiłem do 80h grania).

Aha... na poziomie średnim skończyłem grę na 37. levelu.

15.12.2007
12:31
[15]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

Jeśli wierzyć w to, co napisane jest na tylnej okładce pudełka to przejście gry powinno zająć 90 godzin.

15.12.2007
12:38
smile
[16]

eJay [ Gladiator ]

Idac po sznurku, bez questow pobocznych gre skonczysz w 25-30 h. Natomiast z questami okolo 70-110 h (zalezy ile questow weźmiesz). Ja gralem blisko 3 tygodnie, w sumie jakieś 80 godzin:)

15.12.2007
14:27
[17]

barnej7 [ Pretorianin ]

dlugo w to gralem kilkadziesiat godzin

04.01.2008
12:17
smile
[18]

HexagonWulf [ Legionista ]

3 dni banalne moja babcia by to przeszła w 4 dni z hakiem ale niezłe przyznam

04.01.2008
12:21
[19]

viesiek [ Legend ]

nieco ponad 2 tygodnie, za drugim razem jakiś tydzień

04.01.2008
12:25
smile
[20]

Bllazer [ Centurion ]

Przejście Wiedżmina zajeło mi około 45h, 80% zadań pobocznych,na poziomie średnim,z poradnika do gry nie korzystałem,uważam że opisy przejścia gry psuja grę.No w sumie to zajrzałem raz bo szukałem jednej postaci po wszystkich mapach i zajmowało mi to wiele czasu.Ogólnie gra dobra,grafa cud.Muza super.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.