GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ktoś przypadkiem zna tę perełkę. :)

13.12.2007
19:07
smile
[1]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ktoś przypadkiem zna tę perełkę. :)

Niestety nawet groźby na forum progressivepolska nic nie dały. :/
Wrzuciłem linkacza do kawałka na forum Moszny, może ktoś pomoże. :)
No ale zawsze istnieje szansa, że ktoś z Was będzie wiedział co to za cudo. :)

Podejrzewam, że to jeden z wałków Moszny z nadchodzącego albumu, ale pewności nie mam. :/

13.12.2007
20:48
smile
[2]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Może jednak ktoś nie słyszał, a wie co to? :)

13.12.2007
20:54
[3]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

Hm nie odtwarza mi się niestety.

13.12.2007
20:59
smile
[4]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

U mnie działa.

14.12.2007
16:42
smile
[5]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Hah!
Sprawa rozwiązana bo sam Bóg do mnie dzisiaj przemówił. ;D

Pozwolę sobie zacytować:

hey!
its a live mix i did for a track that will Feature in my 3rd coming album
Moshic Feat Jorden - Heaven Is Just For Fools

will include Radio Ver (more breaky) and Prog (big room track

this mix Version you hear from a live set ..don't know if i will release it..the Prog one in the album is way way better

peace and love


Moshic

_________________
moshic.com


Tak więc chwalmy dzień w którym nadejdzie nowy album Mistrza! :)

14.12.2007
16:50
[6]

cossacks [ Generaďż˝ ]

:D

14.12.2007
16:54
smile
[7]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

I tak mam już na last.fm status największego fana Moshica ;P, ale dzisiaj będę pracował nad tygodniowym wynikiem przesłuchań, katując Moshic Feat Jorden - Heaven Is Just For Fools (Mix version) ile się da. ;D

14.12.2007
16:57
[8]

Volk [ Senator ]

Podoba mi sie ten kawalek pomimo, ze na codzien slucham popu. Moze ukradne dzis jakis album tego Moshica i poslucham wiecej.

14.12.2007
17:01
smile
[9]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Volk >>> Dotychczas Moshic wydał jeden "pełnoprawny" album; dwupłytowy Salamat.
Jako pierwszy jego krążek ukazał się co prawda Distorted Patterns i choć sam Mistrz uważa go niejako za swój album, to tak naprawdę jest DJ Setem z kilkoma jego wałkami, a kilkoma nie jego, choć w remiksach przez niego dokonanych. :)

Polecam wszystko co wyszło sygnowane jego imieniem. ;P

04.01.2008
14:45
[10]

Volk [ Senator ]

Posluchalem sobie Salamatu i czesc 'progressive' bardzo przypadla mi do gustu, natomiast 'downbeat' juz nie bardzo - nie dla mnie taka muzyka ;P

05.01.2008
04:47
smile
[11]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Volk >>> Nie bluźnij! :)

Downbeat, to jedna z najgenialniejszych ścieżek Chilloutowych ostatniego dziesięciolecia. ;P
Muzyka na tym drugim krązku, to po prostu zwyczajny miód i orzeszki na dodatek polane sosem karmelowym, co by było jeszcze bardziej milusińsko. :))
Aż sam się dziwię, że bardziej spodobała Ci się taneczniejsza płyta od tej bardziej czillowej. ;P
Z drugiej strony, dla mnie niemniej podobaja sie obie, ale jak wiadomo, ja jestem pierwszym fanatykiem IV RP Moshic'a, więc to nic dziwnego. ;D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.