
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ktoś przypadkiem zna tę perełkę. :)
Niestety nawet groźby na forum progressivepolska nic nie dały. :/
Wrzuciłem linkacza do kawałka na forum Moszny, może ktoś pomoże. :)
No ale zawsze istnieje szansa, że ktoś z Was będzie wiedział co to za cudo. :)
Podejrzewam, że to jeden z wałków Moszny z nadchodzącego albumu, ale pewności nie mam. :/

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Może jednak ktoś nie słyszał, a wie co to? :)
BarD [ Leningrad Cowboy ]
Hm nie odtwarza mi się niestety.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
U mnie działa.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Hah!
Sprawa rozwiązana bo sam Bóg do mnie dzisiaj przemówił. ;D
Pozwolę sobie zacytować:
hey!
its a live mix i did for a track that will Feature in my 3rd coming album
Moshic Feat Jorden - Heaven Is Just For Fools
will include Radio Ver (more breaky) and Prog (big room track
this mix Version you hear from a live set ..don't know if i will release it..the Prog one in the album is way way better
peace and love
Moshic
_________________
moshic.com
Tak więc chwalmy dzień w którym nadejdzie nowy album Mistrza! :)
cossacks [ Generaďż˝ ]
:D

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
I tak mam już na last.fm status największego fana Moshica ;P, ale dzisiaj będę pracował nad tygodniowym wynikiem przesłuchań, katując Moshic Feat Jorden - Heaven Is Just For Fools (Mix version) ile się da. ;D
Volk [ Senator ]
Podoba mi sie ten kawalek pomimo, ze na codzien slucham popu. Moze ukradne dzis jakis album tego Moshica i poslucham wiecej.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Volk >>> Dotychczas Moshic wydał jeden "pełnoprawny" album; dwupłytowy Salamat.
Jako pierwszy jego krążek ukazał się co prawda Distorted Patterns i choć sam Mistrz uważa go niejako za swój album, to tak naprawdę jest DJ Setem z kilkoma jego wałkami, a kilkoma nie jego, choć w remiksach przez niego dokonanych. :)
Polecam wszystko co wyszło sygnowane jego imieniem. ;P
Volk [ Senator ]
Posluchalem sobie Salamatu i czesc 'progressive' bardzo przypadla mi do gustu, natomiast 'downbeat' juz nie bardzo - nie dla mnie taka muzyka ;P

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Volk >>> Nie bluźnij! :)
Downbeat, to jedna z najgenialniejszych ścieżek Chilloutowych ostatniego dziesięciolecia. ;P
Muzyka na tym drugim krązku, to po prostu zwyczajny miód i orzeszki na dodatek polane sosem karmelowym, co by było jeszcze bardziej milusińsko. :))
Aż sam się dziwię, że bardziej spodobała Ci się taneczniejsza płyta od tej bardziej czillowej. ;P
Z drugiej strony, dla mnie niemniej podobaja sie obie, ale jak wiadomo, ja jestem pierwszym fanatykiem IV RP Moshic'a, więc to nic dziwnego. ;D