GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy gra ktoś w plemiona na 10 lub 11 swiecie

13.12.2007
17:00
smile
[1]

mony28 [ Legionista ]

czy gra ktoś w plemiona na 10 lub 11 swiecie

piszczie jaki macie nick i ile macie punktow ja to mony28 i mam 5,600P

13.12.2007
17:41
[2]

dudka [ Legend ]

ja grałem na 10... miałem 4 wioski prawie 40000 punktów... zudziło mi się i oddałem konto kumplowi

02.01.2008
14:53
[3]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

ja mam nick Garret Rendellson i gram na 10, 12, 13.
Na 10 mam 610p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.