
mony28 [ Legionista ]
czy gra ktoś w plemiona na 10 lub 11 swiecie
piszczie jaki macie nick i ile macie punktow ja to mony28 i mam 5,600P
dudka [ Legend ]
ja grałem na 10... miałem 4 wioski prawie 40000 punktów... zudziło mi się i oddałem konto kumplowi
Garret Rendellon [ Pretorianin ]
ja mam nick Garret Rendellson i gram na 10, 12, 13.
Na 10 mam 610p