GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wymagania do wiedzmina

12.12.2007
18:09
smile
[1]

Kwapek [ Junior ]

Wymagania do wiedzmina


Chciał bym kupić sobie gre wiedzmina ale potrzebuje dużych wymagań nie chodzi o ram bo zawsze mogę dokupić czy ta gra pójdzie na moim komputerze ? (2.20 GHz , karta grafiki Radeon 9550 ? widows xp ) Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję

12.12.2007
18:12
[2]

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]

kolega kolegi podobno gral na podobnym sprzecie, ale z tego co slyszalem biednie to chodzilo (i wygladalo) - wez moze skombinuj plyte z demo, ktora dawala dzis wyborcza i sprawdz.

12.12.2007
18:12
[3]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Karta od razu ci mówię, że będzie ciężko, a 2.2 GHz nam dużo nie mówi. Jakieś konkrety: Pentium 4, Core 2 Duo? Jak nie wiesz to: Start --> Uruchom --> wpisz "dxdiag" i tam masz nazwę procesora.

12.12.2007
18:23
[4]

Kwapek [ Junior ]

Intel(R) Celeron(R) CPU 2.20 GHz

12.12.2007
18:24
[5]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Ciężko z tym celeronem, ja bym się nie porywał na WIedźmina na Twoim miejscu.

12.12.2007
18:25
[6]

_Apple_Mac [ Centurion ]

Na takim sprzęcie gra nie ma sensu. Nawet jeśli wejdzie to tragicznie wyglądać będzie + dłuuuuugie czasy ładowania poziomów.
PS. Cieszę sie, że jako gracz konsolowy, nigdy nie miałem takich problemów.

12.12.2007
18:29
[7]

whiter [ Generaďż˝ ]

z tym kompem będzie biednie to wyglądało...

12.12.2007
18:38
[8]

Kwapek [ Junior ]

szkoda , czyli nie będę mógł grać :(

12.12.2007
20:34
[9]

Conath [ Generaďż˝ ]

ale mozesz poszukac pracy i zarobic na lepszego kompa;)

02.01.2008
02:21
smile
[10]

orzinn [ Pretorianin ]

Pociesze cie masz czego zalowac super gra hahahha

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.