GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy opłaca sie kupic ten tv??

09.12.2007
18:13
[1]

ch18 [ Generaďż˝ ]

czy opłaca sie kupic ten tv??

Mam zamiar kupic ten telewizor i zastanawiam czy opłaca sie.JEsli nie to dlaczego i jaki byscie polecili w tej cenie??z gory dziekuje

09.12.2007
18:15
[2]

Luremaster [ Pierwszy Sekretarz ]

Oczywiscie oplaca sie! Nie trac czasu, kupuj!!!

09.12.2007
18:16
[3]

ch18 [ Generaďż˝ ]

ale on nie ma chyba full hd tylko hd ready.Czym to się różni??

09.12.2007
18:17
smile
[4]

MasterDD [ :-D ]

Nie, nie oplaca sie.
Sorry...

09.12.2007
18:17
[5]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

<<--- xD


HD Ready znaczy, ze ma mniejsza rozdzielczosc. Dokladnie nie pamietam, ale to chyba bedzie 720 dla HDReady i 1080 dla Full HD linii w poziomie...

09.12.2007
18:18
[6]

mefisto2006 [ Generaďż˝ ]

Przecież ma full hd, nie martw się.

09.12.2007
18:19
[7]

sekret_mnicha [ fsm ]

Mała sugestia, zanim zaczniesz sobie wyrywać włosy z głowy zastanawiając się nad sensownością odpowiedzi:

Daj.Linka.Do.Strony.Z.Telewizorem!

(albo)

Napisz. Jaki. To. Telewizor.

... z tego co wiem, ludzie jeszcze nie wykształcili umiejętności czytania w myślach. Nie przez Internet w każdym razie :)

09.12.2007
18:19
[8]

ch18 [ Generaďż˝ ]

oj sory.zapomnialem całkiem o linku.nie mogle juz edytować posta więc podam go tutaj:

09.12.2007
18:28
smile
[9]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

23"? moim zdaniem trochę on mały

09.12.2007
18:29
[10]

ch18 [ Generaďż˝ ]

ello997 a jaki kupie większy w tej cenie??mi chodzi o jakośc nie wielkośc

09.12.2007
18:30
[11]

sekret_mnicha [ fsm ]

Za mały. Hd Ready to tak bardziej w 32 cale bym szedł. Szczególnie, że niezłe tv lcd 32 cale można mieć za około 2000+ pln, więc wydawanie 1800 na 23 cale się nie oplaca. Moim zdaniem :)

09.12.2007
19:11
smile
[12]

k4m [ kamikadze ]

ja kupiłem swojego LG 32LC2R za 1999zł ponad pół roku temu. Oczywiście HD Ready 32 cale

09.12.2007
19:43
[13]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

k4m --> Tyle, że Ty kupiłeś badziewie LG, a Samsung to jednak nieco lepszy sprzęt, zwłaszcza nowe, 100Hz modele serii F. Ale to już zupełnie inna półka cenowa.

ch18 --> To co jest na allegro bardzo często jest droższe niż w sklepie, więc najpierw proponuje się rozeznać w cenach. Ten sam telewizor możesz kupić 200zł taniej np. tutaj

A telewizorek jest świetny, żywe kolory idealna czerń. Mam taki sam, tyle że model 32" z 3xHDMI.

09.12.2007
19:51
smile
[14]

Leilong [ STARSCREAM ]

Ale się trafiło :D

a co do telewizora to jest trochę mały, ale jeśli nie mieszkasz w wielkim domu to będzie bardzo dobry.


czy opłaca sie kupic ten tv?? - Leilong
05.03.2008
14:01
smile
[15]

yazz_aka_maish [ Legend ]

To ja sie podlacze bo nie ma sensu tworzyc nowego watku. Otoz przebywam na obczyznie i zatesknilem za PL klimatem, postanowilem wiec zalozyc polska platforme cyfrowa. Ponoc nie ma problemow z wysylka tunerow do UK itp. itd. zastanawiam sie tylko czy jest sens, czy zainwestowac w Cyfre tudziez Polsat. Chcialbym miec zwykle polskie kanaly na HBO, Cinemax, Canal + mi nie zalezy, wiec nie tym sie kieruje. Ponadto mam TV 1366x768 takze ntv chyba najbardziej mi pasi. dodajac do tego pakiet 5 w cenie 3 (zdaje sie neicale 50zl/mies.) + podlaczenie 99zl oferta jest chyba bardzo dobra.

Prosze lecz o sugestie posiadaczy i znawcow :)

05.03.2008
14:14
[16]

wilqu [ Konsul ]

Kaczorowy -> poczytaj sobie coś niecoś o pochodzeniu matryc to się zdziwisz

05.03.2008
14:17
[17]

Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]

yazz_aka_maish - https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7447753
Trochę o N. Może Ci pomoże, w wyborze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.