
_SebuL_ [ Pretorianin ]
Prosze o klik :)
mozna prosic o oddanie glosu ? jest to fotka mojej dziewczyny,bardzo bym prosil was golowicze o klikniecie i dodanie punkcika :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Klik :)
Ładne zdjecie.
Czy to nie ten sam konkurs w którym brała udzial siostra Legroocha? :)

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
+1 ;)
x-cody----> Rzeczywiście było już coś takiego :)

.Albatros [ Pretorianin ]
Klik.
Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]
+1
_SebuL_ [ Pretorianin ]
dziekuje bardzo za oddanie glosow :) i zachecam reszte :)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
click
Czy to nie ten sam konkurs w którym brała udzial siostra Legroocha? :)
chyba tak
Azazel27 [ Chor��y ]
+1

kasztaneczuszek [ Legend ]
klik :D
Vidos [ Legend ]
Masz u mnie plusa.
+1
Marcio [ Bleeee ]
+1
Tomek2005 [ Pretorianin ]
+1 :)
Anihillus [ Konsul ]
+ w slusznej sprawie

^Graczka^ [ Generaďż˝ ]
+1

Vidos [ Legend ]
+
Belert [ Senator ]
+ za oryginalnosc
KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]
Klik
mirencjum [ operator kursora ]
Pyk
PAINEKILER [ Konsul ]
+
Shoggoth [ oka nie wyjme ]
+1

Ello997 [ Generaďż˝ ]
wy chyba tylko wchodzicie na tą stronę:) bo zdjęcie ma tylko 5 głosów..a powinno być już koło 20:P

Kompo [ Legend ]
Klikniętee, yoo.
_SebuL_ [ Pretorianin ]
POWEJSCIU TRZEBAPRZEPSIAC KOD I KLIKNAC
PROSZE PONOWNIE OZAGLOSOWANIE :)
Rybha [ Generaďż˝ ]
+1

MasterDD [ :-D ]
click
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
KLIK!
_SebuL_ [ Pretorianin ]
upek , bo za darmo :D
bekas86 [ Blaugranczyk ]
+1

kkkkkkrystian [ Senator ]
+1 :)
junior42 [ Generaďż˝ ]
Łap głosik ;]

raper741 [ Legend ]
+1 ;)
Foks!k [ Volleball - ]
klik.
_SebuL_ [ Pretorianin ]
up up up :D prosze o glosiki :)
Luremaster [ Pierwszy Sekretarz ]
nie.
_SebuL_ [ Pretorianin ]
up up leniuchy :)
Anihillus [ Konsul ]
+
Lacznie 50 glosow.

kamcia2000 [ Centurion ]
+ 1 = 51 ;-)
Kurdt [ Legend ]
"mozna prosic o oddanie glosu ? jest to fotka mojej dziewczyny"
Dziwnie. Wydłubujesz chociaż pióra z zębów po stosunku?
+1
Dycu [ zbanowany QQuel ]
+1 ale tak jak Kurdt spodziewałem się zdjęcia dziewczyny, patrzę, a tu kaczka O_o : )

Łyczek [ Legend ]
+1 Brzydkie kaczątko
mirencjum [ operator kursora ]
Klikło
Aaron [ Konsul ]
Dobra, masz nie także ;-). +1
_SebuL_ [ Pretorianin ]
Kurdt -hehe zanim cos zaczne , skubie pierze :D
prosze o oddanie glosu:)
Mateck [ Senator ]
+1
Lara577 [ Konsul ]
+1
Yanke$ [ Pretorianin ]
klik
Mipari1002 [ HUNTER ]
+1
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
klylk
.: Veron :. [ Pretorianin ]
klik
wstawię jeszcze moje MiniCity :
Dzięki

bmw m3 [ Pretorianin ]
klik
Saluteer [ T-Bag ]
+5