GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najwiekszy szkolny wypas/akcja

02.09.2002
18:52
smile
[1]

slot5 [ Generał ]

Najwiekszy szkolny wypas/akcja

Siemaa, jest juz buda :-(((huraaa:-(((( więc pomyslałem ,że się troch złoży na wspominki, mieliście jakiś super świetne akcje i reakcje ;) w szkole w swojej karierze? (napewno ofkoz ;-))

02.09.2002
18:57
[2]

weds [ Ocean Soul ]

Kiedyś zapchaliśmy z kolegami spinaczami zamek od drzwi sali niemca

02.09.2002
18:58
[3]

Geenel [ Centurion ]

Mój qmpel kiedys wyrwal klamke od drzwi :) Serio !

02.09.2002
18:59
smile
[4]

Grand [ The One And Only ]

Było ich dużo ale wezme jedną z lepszych dolaliśmy pani od polskiego środka na przeczyszczenie sugerowana dawka 1 łyżka my wlaliśmy troche ponad połowe nie mieliśmy polskiego przez 2 tyg :))) .

02.09.2002
18:59
[5]

Regis [ ]

- Zapychanie zamkow w drzwiach (szczegolnie przed niemcem :) ) - Oblanie woda wychowawczynui (wiecie, kubek + uchylone drzwi :) ) - kopanie kluczy od sali X pod drzwiami do tejze sali (oczywiscie jeszcze zamknietymi :) ) Wiele innych :)

02.09.2002
19:00
[6]

Katane [ Useful Idiot ]

My się kiedyś zatrzasnęliśmy w klasie i siedzieliśmy tam przez 2 h :> Dopóki nie wywarzyli drzwi :>

02.09.2002
19:05
smile
[7]

Gregorious [ Chorąży ]

Moja historia ze szkołą już się zaokńczyła, ale pamiętam jeden (z wielu ofkoz) motyw. Nasz sorka od biologii był strasznie cięta (ale to tak z dobrego serca;) Przez 40 minut pytała nie chcecie wiedzieć co się wtedy działo, ponoć nawet ktoś raz miał różaniec), a przez kolejne 5 podawała temat (czyt. dyktowała notatkę), który zajmował od 6 do 10 stron. Ale wracam do tematu, jako, że mieliśmy lekcję w grupach postanowiliśmy z kumplem zwinąć się z naszej, a pójść odpowiednio spóźnionym do drugiej grupy. Była jesień, padał deszcz i rozwiązanie tematu naiwnęło się same. Wpadamy na 10 minut przed dzwonkiem w ubraniach, odpowiednio sapiąc (przecież się spieszyliśmy) i leci tekst, że zostaliśmy ochlapani przez samochód i musieliśmy wracać do domu się przebrać, bo jak można iść jak świnia na biologię;) Gatka się rozkręca, klasa podłapała temat i potwierdza, że wariaci teraz na ulicach, ale koronny tekst pada z moich ust: "Sorko, normalnie wariat, na białruskich numerach!". Trzeba dodać, że aby wykonać ten mawr musieliśmy wytargować z sorką od anglika, aby wstawiła nam nieobecności na lekcjii, na której byliśmy (przed biologią). Ubaw był po pachy i cel uzyskany.

02.09.2002
19:06
[8]

Ayertienna [ Konsul ]

- Zabawy z gasnica caly korytarz bialy, bo pianowa, caly niemiecki sprzatania - Kumpelka - urodzona aktorka "zemdlala" na matematyce - facia o malo zawalu nie dostala - (nagminne) Dawanie katechecie kluczy do damskiej ubikacji zamiast meskiej - zwlaszcza o ile istniala szansa ze bedzie tam jakas nauczycielka - Przerobienie nekrologu z gazety na nekrolog wychowawczyni (znienawidzonej rzecz jasna)

02.09.2002
19:13
smile
[9]

Sir_Kenny [ Centurion ]

Pamiętam 2 najlepsze akcje jakie zrobiłem z klasą: Pierwsza to standardowa procedura czyli środek przeczyszczający dla nauczyciela. Biegał on w czasie lekcji co 5 minut do kibla. Druga akcja to było podczas "kocenia". Klasa kupiła mąkę, 2 tuziny jajek i ofkorz obrzucaliśmy jajkami koty i po obrzuceniu posypywaliśmy mąką. No i przez przypadek zabłąkanym jajkiem dostała pani od polskiego w klatę i rozprysk był tak duży, że jajko zaliczyło ścianę sali gimnastycznej. Akcja zakończyła się tym, że po "koceniu" cała klasa musiała sprzątać ten bajzer i te osoby co rzucały jajkami musiały odmalować całą salę gimnastyczną. Dobrze, że ja wtedy byłem od mąki :)

02.09.2002
19:53
[10]

abu [ Senator ]

akcji z polamaniami klamek bylo pelno, a i gasnice sie trafialy :))) ale niezly ubaw byl jak na poczatku 3 klasy gimnazjum na pierwsza lekce przyszla nowa nauczycielka angielskiego... a ze byla niska i mloda oraz nikt jej nie znal, to sklepal sie taki dialog: Nauczycielka do kumpla: "Przynies mi klucze od klasy" - bo chyba pomylila... Kumpel: "Co ty... jelenia szukasz?" "Odwal sie ode mnie" Hehe... ona tylko odwrót i spowrotem do pokoju nauczycielskiego :))

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.