
gruby300 [ Pretorianin ]
najgłupsze słowo
powiedzcie najgłupsze słowo jakie słyszeliście
moje najglupsze słowo to
kości zostały zabite

NoLog [ Konsul ]

maviozo [ Man with a movie camera ]
Które z tych słów jest najgłupsze?
Kości? A może zostały? Nie, chyba jednak zabite.
Z moich propozycji (żeby nie było off-topu):
Wsiąście do pociągu.
Podałem całe zdanie, żeby był jasny kontekst.
endrju771 [ Teleinformatyk ]
1. To nie jest słowo
2. To jest zdanie
3. Mało śmieszne
4. Najgłupsze słowo to "porwiać"
QamilekQ [ Konsul ]
" użytkownik gruby300 zakłada mądre posty i ma wysoki iloraz inteligencji"
najgłupsze zdanie jakie słyszałem
Lilus [ The Feline Gunslinger ]
Najgłupsze jest to, że na początku napisał "kości zostały rzucone", a później zedytował
failed.

Magda137 [ Konsul ]
najgłupsze słowo które słyszałam to gruby300

bECKy [ how-you-doin? ]
"QamilekQ mistrz ciętej riposty."
MasterDD [ :-D ]
"zalosne"
"spokojnie"

Bad Olo [ Stoprocent ]
"zal.pl"
"twoja stara"
DuQ [ Konsul ]
^^^^ zgadzam sie ;)

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
"żak", "twoja stara", "żę", "stoi gościu przy stanie" (miało być "ścianie"), "dwaj paski", "uderzyć w pujliczko", "weź wróć", "tłumnik", "alumelgi", "łechu" (miało być "Grzechu"), "szłem", "ję", "kce", albo mój dialog z kolegą:
JA: Wiesz, co?
KOLEGA: Nie wiem nic.
JA: No właśnie...
<chwila konsternacji...>
JA, KOLEGA: <brecht>
Wrocławianin [ Konsul ]
"Fhuć po shutkah":D
Mojego kumpla.Nie jest to jedno słowo,ale zabija:D
No i of kors "TOWJA STARA!"
Glob3r [ Tots units fem força ]
"Ale lot"
W sensie, że fajna przygoda...

xNaruto [ Pretorianin ]
A mogę podać najgłupszy wątek?

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
xNaruto--> Chyba tak, ale to by było bez sensu... Sam zobacz: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7136314&N=1

Leilong [ STARSCREAM ]
pomóż Ci?
Przypomniało mi się bo niedawno słyszałem:D
reszty nie pamiętam:D

gruby300 [ Pretorianin ]
up

NyyKo [ Generaďż˝ ]
najgłupsze słowo....hmmmm gruby300......
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
najgłupsze słowo to siąćcie do ławki
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
najgłupsze słowo, taak?...hmmm... pomyślmy... SZKOŁA!!

Foks!k [ Volleball - ]
Najgłupsze dwa słowa
TWOJA STARA :||
Total dno !
VIQS [ Pretorianin ]
nie nawidze jak ktoś mówi " Łej "
Api15 [ dziwny człowiek... ]
Zdecydowanie, meszty.
sliwonk [ Pretorianin ]
być inteligentnym jak gruby300
Mad Meat PL [ Generaďż˝ ]
Bez przesadyzmu - tak mówi moja fizyczka w szkole.
Bechemoth [ Konsul ]
sopaliczka
rethar [ Staszek Szybki !est ]
kaszkiet
Yos_sarian [ Washington Irving ]
łapioł
Andruskill [ Pretorianin ]
dżdżownica hahahahahahaha i dżihad
Kazio5 [ Konsul ]
Konkubina
kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]
Akuratnie - mówi tak facetka od biologii i zarazem moja wychowawczyni.
Ostachh [ Pretorianin ]
kombinerki
Reavek [ Tukan ]
pięknie
ślicznie
Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Elo
Ema
Lajt/Lajcik
Masakryczny

Forageriss [ Pretorianin ]
Spaźniać się >.<
żal.pl
drzeć łacha - w sensie śmiać się do rozpuku
a na poważnie wq.via mnie słowo PYPEĆ ;p nie wiem dlaczego - nie pytajcie :D
sulej013 [ Chor��y ]
z całą pewnościa najdłupsze słowo to SZKOŁA

KapCioch [ Konsul ]
wyświechtana rusałka:P
picza

G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]
"Masakryczny" to takie fajne słowo - tak często go używam :P
Mój tayp to fajterka (ew. fighterka) albo kardridż (jak to wygląda?!).
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
wysiurlać (odlać)

siekator [ Król Rybak ]
najgłupsze słowo
powiedzcie najgłupsze słowo jakie słyszeliście
moje najglupsze słowo to
kości zostały zabite
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-12-07 16:57:00]
Gratulacje gruby, gdyby nie ty, nasze forum nie prezentowało by tak wysokiego poziomu.
whiter [ Generaďż˝ ]
moje to
"duchy mają ości"
sebekg [ Brzusio Pepusiowaty ]
Ja Pie***** hehehhe:)
siekator ---> z czego ten obrazek bo mi znajomo wyglada??:)

krzynier [ Senator ]
To jest Lord Zedd z Power Rangers chyba
DeVitoo [ AWF Poznań ]
Słowo= Kaloryfer
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Czapka.

bartoniu [ Konsul ]
najgłupsze słowo to pupunia

super game fan [ Konsul ]
wtraf (od trafiać)
Jest jeszcze masa innych słów, które mnie wnerwiają, ale to jakoś wpadło mi jako pierwsze do głowy.

Aceofbase [ El Mariachi ]
"powiedzcie najgłupsze słowo jakie słyszeliście
moje najglupsze słowo to
kości zostały zabite"
jak slusznie juz zauwazyl powyzej wnuk po kadzieli Wojaka Szwejka, tak zwany self-owned?

ŻulaS [ Pretorianin ]
Loffciam :/

mjuzik96 [ Konsul ]
Nie słowo, ale zdanie.
ZAMROZIĆ I WYKRUSZYĆ

Puchciol [ Pretorianin ]
był taki wątek nie dawno.... co gruby300 kończa ci sie pomysły zeby pobic rekord glena dżonsona??:) hehehe
ale naj głupsze słowo to kozotaczka, i gruby300 heh
Puchciol [ Pretorianin ]
whiter------> dziwne słowo, i troche głupie jak dla mnie , chyba zaczynam rozumiec czemu cie nie którzy nie lubią ....

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Kto pod kim dołki kopie ten ma łopatę.
Taikun. [ NINTENDO ]
Nie chodź boso po lotnisku bo Ci rower zapieprzą z piwnicy.

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
Najgłupsze słowo to zdecydowanie wyraz - jakichś

darek_dragon [ 42 ]
dżdż
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Z rowerem to było - Nie zostawiaj roweru przed sklepem bo ci czapka na uszach zamarźnie.
:)
BossManPL [ Konsul ]
Złam się w strzelbe i spierdziej.
Koncentruj się nad iściem.
I tak zmywak na gitarze śpiewał.
bikero [ -bitpie- ]
raid
zabija owady
na smierc

Scatterhead [ łapaj dzień ]
czy jutro na forum zobaczymy wątek pt. jak dzisiaj wyglądała twoja kupa?
cała śmietanka odpisywania w idiotycznych wątkach jest z Taikunem na czele. (no offence)
martusi_a [ Celestial ]
Scatter --> jeszcze się nie przyzwyczaiłeś? :) Tendencja na konkurs "najbardziej idiotyczny wątek" ma już dobre kilkanaście miesięcy stażu.
Ale coś nam "uczucia" od dwóch dni kuleją. Nie mam się gdzie realizować. :(
reksio [ Q u e e r ]
Mnie zawsze obrzydzało słowo "pachy".
Scatterhead [ łapaj dzień ]
martusi_a -> nowy rok tak nas rozpieścił pod tym względem, że teraz pewnie będzie mały zastój :)
poter08 [ Junior ]
najglupsze slowo?
moim zdaNIEM gruby jest chudy
bez urazy

Taikun. [ NINTENDO ]
Scat >> zrobiło mi się przez Ciebie smutno :(
Scatterhead [ łapaj dzień ]
<przytul>
Taikun. [ NINTENDO ]
<tuli><tuli>

Notar [ Pretorianin ]
bo sie zaraz rozkleje ;P

MAROLL [ Marek ]
Nic mi nie wpada do głowy poza 'uciekneli'. No i jeszcze 'teges'.
egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]
-----> no to są dwa słowa ... twój stary

xNaruto [ Pretorianin ]
gruby300 czy twoje głupkowate wątki do czegoś prowadzą? =====>?
Czarny_xD [ Konsul ]
Mnie najbardziej bawi słowo: rarytas ( nie wiem czemu )
Mocne są również : kupeczka, Eldorado(taki elo na dowidzenia), motamy coś(chodźmy sie napić), siemson,

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]
mnie dobija słowo SIEMA :|
egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]
<---- ty macie pełno moze nie śmiesznych tekstów

dexter48 [ Pretorianin ]
siejenie trawy
murowy grill
zabornikowcy(zaborcy)
białostok

Mati176 [ King Klick ]
[73] Miazga :D

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]
NP.
"poniekąd"
"nju konstrakszjons opszions"
"subufa"
"koljegen"
"markoniasty"
"zaśmiewasz się"
"wychafnić"
wapowiedź zostanęła zmodyfiknięta

alpha4175 [ Pro Gamer ]
krakelura

bikero [ -bitpie- ]
gryonline ;)
spessartyt [ Legionista ]
bukwa, bukwa, bukwa, a i jeszcze puzon

Mazio [ Mr Offtopic ]
zapominasz o tykwie
ribik [ Generaďż˝ ]
bymcał

monixxx [ Konsul ]
Ten wątek jest tak głupi, że aż fascynujący. Uśmiałam się do łez. Wpiszę się dla zasady-mój typ to ugaczaka
ps zróbmy może jakieś głosowanie czy coś

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
chlapaciuga
Backside [ Generaďż˝ ]
Nie ma głupich, mogą być tylko o dziwnym różnym brzmieniu
Np. pytia :]
glen dżonson [ mistrz IBF ]
kozotaczka
bóbr
rosół
klozet
klop
morświń
chinatown (czyta się:czajnatałn)
bobek
kudłaty
matisek14 [ FantasyFan92 ]
Nie wiem czy było: gruby300.
Hugunumana [ Konsul ]
rycie (dupy)
rycie (czaszki)
muss sein!! Achtung!!
rycios
muuuusisz...
yyy.... no to słowa wymyslone przez niejakiego Gontka:)
tez głupie słowo... Gontek:P
hugunumana to moj nick wymyslony przez niego...tez zryte słowo...
i manaojhugunu!!
ch00dy [ Pretorianin ]
hamykylyly:D:D
ch00dy [ Pretorianin ]
sry za double post ale nie moglem juz edytowac
mazio---------->> prosze mi sie nie nasmiewac z tykwy:D
sam hodowalem i korzystam z niej do wyrobu pudla rezonansowego do berimbau:D:D
Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
zajcev1939 - co masz przeciwko niu konstrakszyn apszyns? :P
Mój kandydat - świąd ;p

NyyKo [ Generaďż˝ ]
najgłupsze słowo
gruby300
Gruby300 --> Najważniejsze utrzymać poziom i mieć podstawowe wiadomości z języka polskiego.