GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

najgłupsze słowo

07.12.2007
16:55
smile
[1]

gruby300 [ Pretorianin ]

najgłupsze słowo

powiedzcie najgłupsze słowo jakie słyszeliście
moje najglupsze słowo to

kości zostały zabite

07.12.2007
16:56
smile
[2]

NoLog [ Konsul ]

07.12.2007
16:59
smile
[3]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Które z tych słów jest najgłupsze?
Kości? A może zostały? Nie, chyba jednak zabite.

Z moich propozycji (żeby nie było off-topu):
Wsiąście do pociągu.
Podałem całe zdanie, żeby był jasny kontekst.

07.12.2007
17:00
[4]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

1. To nie jest słowo
2. To jest zdanie
3. Mało śmieszne
4. Najgłupsze słowo to "porwiać"

07.12.2007
17:00
[5]

QamilekQ [ Konsul ]

" użytkownik gruby300 zakłada mądre posty i ma wysoki iloraz inteligencji"
najgłupsze zdanie jakie słyszałem

07.12.2007
17:02
[6]

Lilus [ The Feline Gunslinger ]

Najgłupsze jest to, że na początku napisał "kości zostały rzucone", a później zedytował
failed.

07.12.2007
17:02
smile
[7]

Magda137 [ Konsul ]

najgłupsze słowo które słyszałam to gruby300

07.12.2007
17:02
smile
[8]

bECKy [ how-you-doin? ]

"QamilekQ mistrz ciętej riposty."

07.12.2007
17:10
[9]

MasterDD [ :-D ]

"zalosne"
"spokojnie"

07.12.2007
17:11
smile
[10]

Bad Olo [ Stoprocent ]

"zal.pl"
"twoja stara"

07.12.2007
17:18
[11]

DuQ [ Konsul ]

^^^^ zgadzam sie ;)

07.12.2007
17:25
smile
[12]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

"żak", "twoja stara", "żę", "stoi gościu przy stanie" (miało być "ścianie"), "dwaj paski", "uderzyć w pujliczko", "weź wróć", "tłumnik", "alumelgi", "łechu" (miało być "Grzechu"), "szłem", "ję", "kce", albo mój dialog z kolegą:
JA: Wiesz, co?
KOLEGA: Nie wiem nic.
JA: No właśnie...
<chwila konsternacji...>
JA, KOLEGA: <brecht>

07.12.2007
17:28
[13]

Wrocławianin [ Konsul ]

"Fhuć po shutkah":D
Mojego kumpla.Nie jest to jedno słowo,ale zabija:D
No i of kors "TOWJA STARA!"

07.12.2007
17:30
[14]

Glob3r [ Tots units fem força ]

"Ale lot"
W sensie, że fajna przygoda...

07.12.2007
17:33
smile
[15]

xNaruto [ Pretorianin ]

A mogę podać najgłupszy wątek?

07.12.2007
17:34
smile
[16]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

xNaruto--> Chyba tak, ale to by było bez sensu... Sam zobacz: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7136314&N=1

07.12.2007
17:34
smile
[17]

Leilong [ STARSCREAM ]

pomóż Ci?

Przypomniało mi się bo niedawno słyszałem:D
reszty nie pamiętam:D

07.12.2007
18:08
smile
[18]

gruby300 [ Pretorianin ]

up

07.12.2007
18:09
smile
[19]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

najgłupsze słowo....hmmmm gruby300......

08.12.2007
10:06
[20]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

najgłupsze słowo to siąćcie do ławki

08.12.2007
10:11
[21]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

najgłupsze słowo, taak?...hmmm... pomyślmy... SZKOŁA!!

08.12.2007
10:14
smile
[22]

Foks!k [ Volleball - ]

Najgłupsze dwa słowa


TWOJA STARA :||


Total dno !

08.12.2007
10:46
[23]

VIQS [ Pretorianin ]

nie nawidze jak ktoś mówi " Łej "

spoiler start

spoiler stop

08.12.2007
10:50
[24]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Zdecydowanie, meszty.

05.01.2008
20:44
[25]

sliwonk [ Pretorianin ]

być inteligentnym jak gruby300

05.01.2008
20:45
[26]

Mad Meat PL [ Generaďż˝ ]

Bez przesadyzmu - tak mówi moja fizyczka w szkole.

06.01.2008
19:26
[27]

Bechemoth [ Konsul ]

sopaliczka

06.01.2008
19:33
[28]

rethar [ Staszek Szybki !est ]

kaszkiet

06.01.2008
19:41
[29]

Yos_sarian [ Washington Irving ]

łapioł

06.01.2008
19:44
[30]

Andruskill [ Pretorianin ]

dżdżownica hahahahahahaha i dżihad

06.01.2008
19:45
[31]

Kazio5 [ Konsul ]

Konkubina

spoiler start
gruby ty spamerze
spoiler stop

06.01.2008
19:46
[32]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

Akuratnie - mówi tak facetka od biologii i zarazem moja wychowawczyni.

06.01.2008
19:49
[33]

Ostachh [ Pretorianin ]

kombinerki

06.01.2008
19:50
[34]

Reavek [ Tukan ]

pięknie
ślicznie

06.01.2008
19:53
[35]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Elo
Ema
Lajt/Lajcik
Masakryczny

06.01.2008
20:09
smile
[36]

Forageriss [ Pretorianin ]

Spaźniać się >.<

żal.pl

drzeć łacha - w sensie śmiać się do rozpuku

a na poważnie wq.via mnie słowo PYPEĆ ;p nie wiem dlaczego - nie pytajcie :D

07.01.2008
20:01
[37]

sulej013 [ Chor��y ]

z całą pewnościa najdłupsze słowo to SZKOŁA

07.01.2008
20:03
smile
[38]

KapCioch [ Konsul ]

wyświechtana rusałka:P
picza

07.01.2008
20:05
smile
[39]

G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]

"Masakryczny" to takie fajne słowo - tak często go używam :P

Mój tayp to fajterka (ew. fighterka) albo kardridż (jak to wygląda?!).

07.01.2008
20:50
smile
[40]

Tenshay [ co znowu? ]

uga-buga!
ew. masuo dobre : P


najgłupsze słowo  - Tenshay
07.01.2008
20:51
[41]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

wysiurlać (odlać)

07.01.2008
21:08
smile
[42]

siekator [ Król Rybak ]

najgłupsze słowo
powiedzcie najgłupsze słowo jakie słyszeliście
moje najglupsze słowo to

kości zostały zabite
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-12-07 16:57:00]


Gratulacje gruby, gdyby nie ty, nasze forum nie prezentowało by tak wysokiego poziomu.


najgłupsze słowo  - siekator
08.01.2008
17:00
[43]

whiter [ Generaďż˝ ]

moje to
"duchy mają ości"

08.01.2008
17:02
[44]

sebekg [ Brzusio Pepusiowaty ]

Ja Pie***** hehehhe:)

siekator ---> z czego ten obrazek bo mi znajomo wyglada??:)

08.01.2008
17:05
smile
[45]

krzynier [ Senator ]

To jest Lord Zedd z Power Rangers chyba

08.01.2008
17:13
[46]

DeVitoo [ AWF Poznań ]

Słowo= Kaloryfer

08.01.2008
17:21
[47]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Czapka.

08.01.2008
17:22
smile
[48]

bartoniu [ Konsul ]

najgłupsze słowo to pupunia

08.01.2008
17:41
smile
[49]

super game fan [ Konsul ]

wtraf (od trafiać)

Jest jeszcze masa innych słów, które mnie wnerwiają, ale to jakoś wpadło mi jako pierwsze do głowy.

08.01.2008
17:44
smile
[50]

Aceofbase [ El Mariachi ]

"powiedzcie najgłupsze słowo jakie słyszeliście
moje najglupsze słowo to

kości zostały zabite
"


jak slusznie juz zauwazyl powyzej wnuk po kadzieli Wojaka Szwejka, tak zwany self-owned?

08.01.2008
17:45
smile
[51]

ŻulaS [ Pretorianin ]

Loffciam :/

08.01.2008
17:51
smile
[52]

mjuzik96 [ Konsul ]

Nie słowo, ale zdanie.
ZAMROZIĆ I WYKRUSZYĆ

08.01.2008
19:01
smile
[53]

Puchciol [ Pretorianin ]

był taki wątek nie dawno.... co gruby300 kończa ci sie pomysły zeby pobic rekord glena dżonsona??:) hehehe
ale naj głupsze słowo to kozotaczka, i gruby300 heh

08.01.2008
19:04
[54]

Puchciol [ Pretorianin ]

whiter------> dziwne słowo, i troche głupie jak dla mnie , chyba zaczynam rozumiec czemu cie nie którzy nie lubią ....

08.01.2008
19:08
smile
[55]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Kto pod kim dołki kopie ten ma łopatę.

08.01.2008
19:09
[56]

Taikun. [ NINTENDO ]

Nie chodź boso po lotnisku bo Ci rower zapieprzą z piwnicy.

08.01.2008
19:10
smile
[57]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Najgłupsze słowo to zdecydowanie wyraz - jakichś

08.01.2008
19:12
smile
[58]

darek_dragon [ 42 ]

dżdż

08.01.2008
19:14
[59]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Z rowerem to było - Nie zostawiaj roweru przed sklepem bo ci czapka na uszach zamarźnie.
:)

08.01.2008
19:29
[60]

BossManPL [ Konsul ]

Złam się w strzelbe i spierdziej.
Koncentruj się nad iściem.
I tak zmywak na gitarze śpiewał.

08.01.2008
19:30
[61]

bikero [ -bitpie- ]

raid
zabija owady
na smierc

08.01.2008
19:32
smile
[62]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

czy jutro na forum zobaczymy wątek pt. jak dzisiaj wyglądała twoja kupa?
cała śmietanka odpisywania w idiotycznych wątkach jest z Taikunem na czele. (no offence)

08.01.2008
19:35
[63]

martusi_a [ Celestial ]

Scatter --> jeszcze się nie przyzwyczaiłeś? :) Tendencja na konkurs "najbardziej idiotyczny wątek" ma już dobre kilkanaście miesięcy stażu.

Ale coś nam "uczucia" od dwóch dni kuleją. Nie mam się gdzie realizować. :(

08.01.2008
19:35
[64]

reksio [ Q u e e r ]

Mnie zawsze obrzydzało słowo "pachy".

08.01.2008
19:40
[65]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

martusi_a -> nowy rok tak nas rozpieścił pod tym względem, że teraz pewnie będzie mały zastój :)

08.01.2008
19:46
[66]

poter08 [ Junior ]

najglupsze slowo?

moim zdaNIEM gruby jest chudy
bez urazy

08.01.2008
19:47
smile
[67]

Taikun. [ NINTENDO ]

Scat >> zrobiło mi się przez Ciebie smutno :(

08.01.2008
19:52
[68]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

<przytul>

08.01.2008
19:53
[69]

Taikun. [ NINTENDO ]

<tuli><tuli>

09.01.2008
22:00
smile
[70]

Notar [ Pretorianin ]

bo sie zaraz rozkleje ;P

09.01.2008
22:06
smile
[71]

MAROLL [ Marek ]

Nic mi nie wpada do głowy poza 'uciekneli'. No i jeszcze 'teges'.

09.01.2008
22:11
[72]

egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]

-----> no to są dwa słowa ... twój stary

09.01.2008
22:26
smile
[73]

xNaruto [ Pretorianin ]

gruby300 czy twoje głupkowate wątki do czegoś prowadzą? =====>?


najgłupsze słowo  - xNaruto
09.01.2008
22:31
[74]

Czarny_xD [ Konsul ]

Mnie najbardziej bawi słowo: rarytas ( nie wiem czemu )
Mocne są również : kupeczka, Eldorado(taki elo na dowidzenia), motamy coś(chodźmy sie napić), siemson,

09.01.2008
22:34
smile
[75]

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]

mnie dobija słowo SIEMA :|

09.01.2008
22:38
[76]

egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]

<---- ty macie pełno moze nie śmiesznych tekstów

09.01.2008
22:47
smile
[77]

dexter48 [ Pretorianin ]

siejenie trawy
murowy grill
zabornikowcy(zaborcy)
białostok

10.01.2008
00:05
smile
[78]

Mati176 [ King Klick ]

[73] Miazga :D

10.01.2008
00:21
smile
[79]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

NP.
"poniekąd"
"nju konstrakszjons opszions"
"subufa"
"koljegen"
"markoniasty"
"zaśmiewasz się"
"wychafnić"

wapowiedź zostanęła zmodyfiknięta

10.01.2008
01:45
smile
[80]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

krakelura

10.01.2008
01:56
smile
[81]

bikero [ -bitpie- ]

gryonline ;)

10.01.2008
02:41
[82]

spessartyt [ Legionista ]

bukwa, bukwa, bukwa, a i jeszcze puzon

10.01.2008
02:45
smile
[83]

Mazio [ Mr Offtopic ]

zapominasz o tykwie

10.01.2008
07:38
[84]

ribik [ Generaďż˝ ]

bymcał

10.01.2008
07:49
smile
[85]

monixxx [ Konsul ]

Ten wątek jest tak głupi, że aż fascynujący. Uśmiałam się do łez. Wpiszę się dla zasady-mój typ to ugaczaka
ps zróbmy może jakieś głosowanie czy coś

10.01.2008
08:01
smile
[86]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

chlapaciuga

10.01.2008
09:01
[87]

Backside [ Generaďż˝ ]

Nie ma głupich, mogą być tylko o dziwnym różnym brzmieniu
Np. pytia :]

10.01.2008
14:51
[88]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

kozotaczka
bóbr
rosół
klozet
klop
morświń
chinatown (czyta się:czajnatałn)
bobek
kudłaty

10.01.2008
14:52
[89]

matisek14 [ FantasyFan92 ]

Nie wiem czy było: gruby300.

10.01.2008
15:03
[90]

Hugunumana [ Konsul ]

rycie (dupy)
rycie (czaszki)
muss sein!! Achtung!!
rycios
muuuusisz...
yyy.... no to słowa wymyslone przez niejakiego Gontka:)
tez głupie słowo... Gontek:P


hugunumana to moj nick wymyslony przez niego...tez zryte słowo...
i manaojhugunu!!

10.01.2008
15:07
[91]

ch00dy [ Pretorianin ]

hamykylyly:D:D

10.01.2008
15:17
[92]

ch00dy [ Pretorianin ]

sry za double post ale nie moglem juz edytowac

mazio---------->> prosze mi sie nie nasmiewac z tykwy:D
sam hodowalem i korzystam z niej do wyrobu pudla rezonansowego do berimbau:D:D

10.01.2008
15:33
[93]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

zajcev1939 - co masz przeciwko niu konstrakszyn apszyns? :P

Mój kandydat - świąd ;p

10.01.2008
15:43
smile
[94]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

najgłupsze słowo
gruby300


Gruby300 --> Najważniejsze utrzymać poziom i mieć podstawowe wiadomości z języka polskiego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.