bekas86 [ Blaugranczyk ]
Prośba o klik
Prosze o klika w reklame na gorze strony, dostane za to pare grosz, a Was nic to nie kosztuje =)
Śmiałuś [ Konsul ]
kliknąłem :)
THC93Młody [ Canabis ]
+1 :P
bekas86 [ Blaugranczyk ]
do gory z tematem x]
Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
no kilknąłem a ile za to dostales?
tomazzi [ Episode: 3 ]
Tu po prawej jest to co bekas ma na górze;) . I przy okazji, czy wyświetlają sie wam właśnie z prawej strony reklamy? Bo kilku osobom nie i jestem ciekawe od czego to zależy. A bekas oczywiście ma ode mnie klika;)
d'Artois [ Legionista ]
Cecora?
dagger865 [ Pretorianin ]
www.wirus.pl :) klikajcie, śmiało!
bekas86 [ Blaugranczyk ]
temat do gory, klikajcie =)
Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]
klik
bekas86 [ Blaugranczyk ]
Dzięki za kliki :)
Manuel_ziom -> nie moge Ci powiedziec ile bo nie wiem, kolega prosil mnie zebym napisal to na GOLu bo on nie ma tutaj konta...
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
masz +
.:Gogetto:.® [ Konsul ]
+1
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
klik

raper741 [ Legend ]
+1 ;)

tomazzi [ Episode: 3 ]
Panowie, a tu sie wam wyświetlają reklamy ?

^Graczka^ [ Generaďż˝ ]
+1

NyyKo [ Generaďż˝ ]
a masz tam... +1

bekas86 [ Blaugranczyk ]
Może jeszcze ktos? ;)
tomazzi [ Episode: 3 ]
A może ktoś odpowie na moje pytanie i pomoże tak jak bekasowi;)
jambond [ The Best Driver ]
+1

Lara577 [ Konsul ]
no to klik
Vidos [ Legend ]
+
KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]
+1
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
+1

Shadow07 [ Chor��y ]
+1

^Graczka^ [ Generaďż˝ ]
+1
noname89 [ Bez Imienia ]
Podobają mi się takie wątki, nie trzeba wysilać mózgu, żeby wymyślać jakiegoś oryginalnego posta. Klika się w link, piszę +1 i wszyscy zadowoleni :)
+1 :)
endrju771 [ Teleinformatyk ]
Plós ieden.
satiini [ Legionista ]
uwazaj na takie sztuczne nabijanie klikniec... google sprawdza ilosc klikniec do wyswietlen strony. mozna latwo za to bana dostac. Lepiej wylinkuj strone naturalnie, dodajac ja do katalogow a jeszcze lepiej przerob ja na angielska, angielskie reklamki daja duzo wiecej niz polskie :) wiem bo sam troche na adsensie siedzialem ;) powodzenia

Pawelc2 [ Pretorianin ]
klik
Snake5 [ Legionista ]
Klik
Uno07 [ Senator ]
+1 klik
Yanke$ [ Pretorianin ]
klik

.: Veron :. [ Pretorianin ]
klik
klikniecie jeszcze w moje MiniCity
Dzięki