GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba o klik

07.12.2007
13:26
[1]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Prośba o klik


Prosze o klika w reklame na gorze strony, dostane za to pare grosz, a Was nic to nie kosztuje =)

07.12.2007
13:31
[2]

Śmiałuś [ Konsul ]

kliknąłem :)

07.12.2007
13:39
[3]

THC93Młody [ Canabis ]

+1 :P

07.12.2007
14:15
[4]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

do gory z tematem x]

07.12.2007
14:22
[5]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

no kilknąłem a ile za to dostales?

07.12.2007
14:47
[6]

tomazzi [ Episode: 3 ]

Tu po prawej jest to co bekas ma na górze;) . I przy okazji, czy wyświetlają sie wam właśnie z prawej strony reklamy? Bo kilku osobom nie i jestem ciekawe od czego to zależy. A bekas oczywiście ma ode mnie klika;)

07.12.2007
15:37
[7]

d'Artois [ Legionista ]

Cecora?

07.12.2007
15:39
[8]

dagger865 [ Pretorianin ]

www.wirus.pl :) klikajcie, śmiało!

07.12.2007
16:11
[9]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

temat do gory, klikajcie =)

07.12.2007
16:12
[10]

Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]

klik

07.12.2007
21:08
[11]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Dzięki za kliki :)

Manuel_ziom -> nie moge Ci powiedziec ile bo nie wiem, kolega prosil mnie zebym napisal to na GOLu bo on nie ma tutaj konta...

07.12.2007
21:09
[12]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

masz +

07.12.2007
21:12
[13]

.:Gogetto:.® [ Konsul ]

+1

07.12.2007
21:14
[14]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

klik

07.12.2007
21:15
smile
[15]

raper741 [ Legend ]

+1 ;)

07.12.2007
21:19
smile
[16]

tomazzi [ Episode: 3 ]

Panowie, a tu sie wam wyświetlają reklamy ?

07.12.2007
21:29
smile
[17]

^Graczka^ [ Generaďż˝ ]

+1

07.12.2007
21:36
smile
[18]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

a masz tam... +1

08.12.2007
12:04
smile
[19]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Może jeszcze ktos? ;)

08.12.2007
13:14
[20]

tomazzi [ Episode: 3 ]

A może ktoś odpowie na moje pytanie i pomoże tak jak bekasowi;)

08.12.2007
15:22
[21]

jambond [ The Best Driver ]

+1

08.12.2007
16:25
smile
[22]

Lara577 [ Konsul ]

no to klik

08.12.2007
16:27
[23]

Vidos [ Legend ]

+

08.12.2007
16:27
[24]

KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]

+1

08.12.2007
16:35
[25]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

+1

08.12.2007
16:49
smile
[26]

Shadow07 [ Chor��y ]

+1

08.12.2007
19:18
smile
[27]

^Graczka^ [ Generaďż˝ ]

+1

08.12.2007
19:24
[28]

noname89 [ Bez Imienia ]

Podobają mi się takie wątki, nie trzeba wysilać mózgu, żeby wymyślać jakiegoś oryginalnego posta. Klika się w link, piszę +1 i wszyscy zadowoleni :)

+1 :)

08.12.2007
19:26
[29]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Plós ieden.

08.12.2007
19:31
[30]

satiini [ Legionista ]

uwazaj na takie sztuczne nabijanie klikniec... google sprawdza ilosc klikniec do wyswietlen strony. mozna latwo za to bana dostac. Lepiej wylinkuj strone naturalnie, dodajac ja do katalogow a jeszcze lepiej przerob ja na angielska, angielskie reklamki daja duzo wiecej niz polskie :) wiem bo sam troche na adsensie siedzialem ;) powodzenia

16.12.2007
23:10
smile
[31]

Pawelc2 [ Pretorianin ]

klik

17.12.2007
01:03
[32]

Snake5 [ Legionista ]

Klik

17.12.2007
01:14
[33]

Uno07 [ Senator ]

+1 klik

23.12.2007
11:29
[34]

Yanke$ [ Pretorianin ]

klik

09.01.2008
18:47
smile
[35]

.: Veron :. [ Pretorianin ]

klik
klikniecie jeszcze w moje MiniCity





Dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.