GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Od wszystkiego sie oderwij... zostaw nerwy. Popusc to... stres bez przerwy...

02.09.2002
15:58
smile
[1]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

Od wszystkiego sie oderwij... zostaw nerwy. Popusc to... stres bez przerwy...

Ogulnie widze, ze ludzie wokol, zaczynaja lapac dziwne stresy. Nie pamietaja co sie do nich mowilo przed chwila, jacys zamysleni... Od czego to jest ? Wiekszosc do szkoly idzie - nowa klasa, nowa szkola, nowi ludzie do poznania (jacy sa ?) ?? Nowa praca ? Nowe doznania ? Problemy... Wiem, ze duza liczba osob na forum tez jest zestresowana, zabiegana, smutna. Nawet moj malutki szczeniak jakos dziwnie sie zachowuje... Czuje to wszysko ??

Proponuje wolny, spokojny watek, aby oderwac sie na chwile od codziennosci, dac organizmowi chwile odpoczynku od wszystkiego... Zapisac, co lezy na duszy w tym momecie. Zapuscic wolna spokojna muzyczke w glosnikach... Tylko o ta chwile, to wszystko o co prosze.

Wszyscy zabiegani... a Ty co ??

02.09.2002
16:16
smile
[2]

Lechiander [ Wardancer ]

Predator ----> Temat wątku pochwalam jak najbardziej i w całej rozciągłości, poważnie. Ale na pewno nie uzewnętrznię swych uczuć i myśli na forum, niestety. Choć jest tego tyle, że pare części mogloby powstać tylko o problemach, rozterkach, stresach itp. dręczących mą duszę. Może ktoś inny będzie bardziej ... hmmm... nie wiem, odważny.

02.09.2002
16:30
smile
[3]

Zajkos [ Generał ]

ja jak nie wytrzymuję uderzam z główki w monitor i jestem odprężony i monitor się jakiś płaski zrobił

02.09.2002
20:09
[4]

kapral [ Konsul ]

K***a, ide na strzelnice

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.