GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

program do ograniczania up/downloadu

02.09.2002
15:22
[1]

glum [ Pretorianin ]

program do ograniczania up/downloadu

poszukuje takiego programu, ktory mozna byloby "zalozyc" ograniczenie na caly komputer albo (lepiej) na poszczegolny program (p2p, binarki czy ftp).

"mieszkam" w sieci i takie cos zaoczszedzilo by klopotow innym i umozliwilo normalne korzystanie z sieci (poczta, www i takie tam).

znacie cos takiego?

02.09.2002
17:15
smile
[2]

PC_Maniac [ Konsul ]

Po prostu nie udostępniaj tyle softu innym. Ale tak poważnie zainstaluj sobie IMESH'a i tam masz opcję udostępniania innym swoich zbiorów właśnie p2p. Program zdecydowanie lepszy od KAZZA (no i od niej bezpieczniejszy. W opcjach masz ręczne ustawienie ilości upload i download w tym samym momencie.

02.09.2002
17:35
[3]

Goostaff [ Centurion ]

glum --> sygate office (ustalanie priorytetow przepustowosci lacza dla protokolow, portow, userow itd.) - https://www.klubhis.hrleon.com/ ... poszukaj w download. PC -Maniac --> I-mesh - hmm .. no ma takie opcje tylko wkurzyl mnie ostatnio jak zobaczylem ze przypeletal mi sie GAIN razem z nim i BonziBuddy, wiec wcale taki duzo lepszy od kazaa nie jest (no ale nie ma nic za darmo..lol)

02.09.2002
17:58
smile
[4]

PC_Maniac [ Konsul ]

Ja używam Ad-Aware do wycinania spyware, więc nie mam problemu z Bonzi, GAIN'em, a co do słowa lepszy to chodziło mi o fakt że: 1. na 100 ciągnięć mam rezultat 90 2. nie można tak prosto jak w KAZZA podsyłać userom wirusów (odsyłam do setek artykułów o tym. Na mój komp też przez KAZZA miałem kilka ataków kiedy go używałem. 3. Po usunięciu Spyware w przeciwieństwie do KAZZA IMESH nadal działa. Ale sygate officem zainteresowałem (czytałem, że w testach na najlepszy firewall Sygate Personal Firewall dostał najwyższe notowanie

02.09.2002
19:54
[5]

Goostaff [ Centurion ]

Tez uzywam Ad-Aware :) Nie chodzilo mi o to, ze i-mesh to zly program, po prostu irytujacy przez "dodatki" (o ile dobrze pamietam to nawet nie ma na ich temat podczas instalcji nic wyraznie napisane, ale moge sie myslic) Ja ostatnio staje sie "fanem" osiolka (e-donkey), choc tez jest irytujacy przynajmniej w temacie laczenia z serewrami :P

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.