GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tunele Stalina 2

04.12.2007
16:49
smile
[1]

pitumek [ Legionista ]

Tunele Stalina 2

W tunelach weszłem przez kanał wentylacyjny i nie mogę przekręcić zaworu na szafie(niebieskiego), a dalej woda zalewa kanały! Gra walnięta,czy ja coś nie tak kombinuję.Bardzo proszę o pomoc!

03.01.2008
08:41
[2]

domator [ Legionista ]

No właśnie, czy ktoś może podpowiedzieć co zrobić, bo ja też utknąłem w tym samym miejscu. Przejście poza zatopiony korytarz kończy się niepowodzeniem - nie można otworzyć żadnych drzwi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.