
pitumek [ Legionista ]
Tunele Stalina 2
W tunelach weszłem przez kanał wentylacyjny i nie mogę przekręcić zaworu na szafie(niebieskiego), a dalej woda zalewa kanały! Gra walnięta,czy ja coś nie tak kombinuję.Bardzo proszę o pomoc!
domator [ Legionista ]
No właśnie, czy ktoś może podpowiedzieć co zrobić, bo ja też utknąłem w tym samym miejscu. Przejście poza zatopiony korytarz kończy się niepowodzeniem - nie można otworzyć żadnych drzwi.