GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MP4/ Ipod- POMOC

03.12.2007
15:10
[1]

Pawel_13 [ Pretorianin ]

MP4/ Ipod- POMOC

Co wybieracie??? Ipod czy MP4?

04.12.2007
20:45
smile
[2]

Pawel_13 [ Pretorianin ]

Czemu nikt nie napisze :(

05.12.2007
16:03
[3]

Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]

za tyle co iPoda kupisz lepszą MP4-kę...ja mam iPoda i nie narzekam, bo dostałem go w prezencie, ale sam nigdy bym go nie kupił...

05.03.2008
14:22
[4]

Pawel_13 [ Pretorianin ]

Kupiłem Ipoda. Można zamknąć temat

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.