Pawel_13 [ Pretorianin ]
MP4/ Ipod- POMOC
Co wybieracie??? Ipod czy MP4?

Pawel_13 [ Pretorianin ]
Czemu nikt nie napisze :(
Kazuya_3 [ Even Devil In Me May Cry ]
za tyle co iPoda kupisz lepszą MP4-kę...ja mam iPoda i nie narzekam, bo dostałem go w prezencie, ale sam nigdy bym go nie kupił...
Pawel_13 [ Pretorianin ]
Kupiłem Ipoda. Można zamknąć temat