
Stitch001 [ Witcher ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (758) - 138
Łapta co chceta...
do wyboru macie: piersi i nic...
Harrvan [ Lucky Strike ]
moje
Raito [ Konsul ]
cycki

Pl@ski [ FlaT ]
aaaagh, zagapiłem się...
ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]
o co chodzi w tym wątku?
Harrvan [ Lucky Strike ]
No ... idealny poczatek dnia moich urodzin
A teraz prosze prawdziwe ... trzeba bedzie dzisiaj z pewna Gosia pogadac

Pl@ski [ FlaT ]
WTF?! Toż to logo z odzysku...
Raito [ Konsul ]
harv >> urodzinsy ? a moje dopiero za tydzień :>
Harrvan [ Lucky Strike ]
Raito
Tak jest
Ty tez z grudnia ? Strzelec ?
No to wszystko wyjasnia ...

Raito [ Konsul ]
yeah :)

Pl@ski [ FlaT ]
Cholera... Znów zahaczyłem palcem u nogi o wyłącznik zasilania na listwie.... :/
Muszę się tego oduczyć....
Bo gdy to robię...
Ogarnia mnie wtedy taki nieprzenikniony mrok....
I cisza...
Boję się.... :(
Anihillus [ Konsul ]
Wszyscy grudniowcy to inteligentne bestyje :] Szczegolnie Koziorozce :P
edit
-.-'

Pl@ski [ FlaT ]
Jeśli zaś o ludzi z grudnia chodzi... Osobiście znam dwóch. Obaj są z tego samego dnia, obaj są totalnymi debilami. I wcale nie żartuję...
No offence of corse... :D
Harrvan [ Lucky Strike ]
plaski
Silence !
I will kill u !

Pl@ski [ FlaT ]
You gonna be fuckin' kidding...
Raito [ Konsul ]
Harr >> myslisz ze on mowil o nas ? :)

Harrvan [ Lucky Strike ]
Raito
Kompleks Kaczynskiego

Stitch001 [ Witcher ]
(...) to inteligentne bestyje :] Szczególnie Koziorożce :P
True, true Koziorożce to to są inteligentne bestyje, szczególnie te styczniowe :D
...like Iksek & me
p.s. dobranoc
Anihillus [ Konsul ]
Pytanie z cyklu najwieksi polscy poeci urodzeniu w grudniu(tego samego dnia co moja skromna osoba): Jak mial na imie Mickiewicz Adam?

Flyby [ Outsider ]
..a imię jego Taikun44 ..to był poeta ..był, bo Raito wierszy nie pisze ..pude spać
..dobranoc Ddw

Pl@ski [ FlaT ]
Bleah... Od tego waszego bełkotu spać mi się zachciało... Dobranoc DDW...

Harrvan [ Lucky Strike ]
DDW HELL MORNING
sinbad78 [ Calm like a bomb ]
cześć
Harran - hel - tam wieje łostro - mam rację ?

Harrvan [ Lucky Strike ]
sinbad
Dzisiaj szatan wyprawia dla mnie uczte w swym palacu - beda sukkuby, czarne wino i uroczysta czarna msza w mojej intencji ...
Lata leca a szatan wciaz o mnie pamieta ... ba ... mam dostac prezent niespodzianke ...
( prosze prosze niech to bedzie dziewica-mulatka )

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Once in a while
Maybe you will feel the urge.
To break into national copyright law
By downloading mp3s
From file sharing sites
Like morphous or grogster or limewire or kazza.
But deep in your Heart.
You know the guilt would drive you mad
And the shame would leave a permanent scar
Cause you start out stealing songs
Then you’re robbing liquor stores
And selling Crack
And running over school kids with your car
[Chorus]
So Don’t Download This Song
The record store is where you belong
Go and buy the CD like you know that you should
Oh Don’t Download This Song
Oh you don’t want to mess
With the R I Double A
They’ll sue you if you burn that Cdr.
It doesn’t matter if you’re a grandma
Or a seven year old girl
They’ll treat you like the evil Hard-bitten criminal scum you are
[Chorus]
So Don’t Download This Song (don’t go)
Pirating music all day long
Go and buy the CD like you know that you should
Oh Don’t Download This Song
Don’t take away money
From artists just like me
How else can I afford another solid gold Hum V
And diamond studded swimming pools
These things don’t grow on trees
So all I ask is everybody Pleaseeeeee
[Chorus]
Don’t Download This Song (Don’t do it No No)
Even Lars Urlich Know it’s wrong (You could just ask him)
Go and buy the CD like you know that you should (You Really Should)
Oh Don’t Download This Song
Don’t Download This Song (Oh please don’t you do it or you)
Might Wind up in Jail like Tommy Chong (Remember Tommy)
Go and buy the CD (Right Now) like you know that you should (Go out and Buy it)
Oh Don’t Download This Song.
Don’t Download This Song (No no no no no no)
Or you’ll burn in hell before to long (And you deserve it)
Go and buy the CD (Just buy it) like you know that you should (You should get it)
sinbad78 [ Calm like a bomb ]
Orlando - dziś w radiowej 3 zaczyna się tydzień z Led Zeppelin :) łiiii

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Radia slucham tylko RMF FM i tylko wczesnym rankiem...

sinbad78 [ Calm like a bomb ]
brak komentarza ... brak..

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
A po cholere mi radyjo, wszystko LZ mam na dysku, w dodatku w lepszej jakosci niz bym mial sluchac w radiu...

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]
Dobry wszystkim.

sergi__ [ Raphael ]
Dobrry
Zaliczylem kolosa z mikro :D yupi trza isc pic;)
frer [ God of Death ]
Joł all, fanie olać wykład i już zakończyć zajęcia na dziś.
sergi --> Gratulacje, ja dziś pisałem z mechaniki gruntów test wielokrotnego wyboru. Oczywiście metodą na chybił-trafił. :D
A teraz muszę kuć metody numeryczne na czwartek. :P

Arxel [ Legend ]
Hello :P

sinbad78 [ Calm like a bomb ]
popołudniowe cześć
ale dziś zj...ke dostałem od szefa.. :)
siedzę w domu i reszt mojego działu dostaje sprzeczne informacje od szefa .. każdy robi co popadnie .. wszytko źle .. brak komunikacji .. Masakra

Flyby [ Outsider ]
..dobry pracownik ma być dla szefa jak piorunochron uziemniony jak należy ..i on przeżyje i reszta ;)
Raito [ Konsul ]
;o

Flyby [ Outsider ]
..Raito vel Taikun potwierdza
Raito [ Konsul ]
..dobry pracownik ma być dla szefa jak piorunochron uziemniony jak należy .
czyli że masz mieć ciągle sztywnego druta skierowanego w niebo ?

Flyby [ Outsider ]
..yhmm ..w obecności szefa ..szczęśliwi ci co szefowe mają ;) ..albo i nie
Raito [ Konsul ]
zależy od szefowej Fly ... brzydkie od 30 w górę mi się nie uśmiechają ;)

Flyby [ Outsider ]
..za to one się uśmiechają ..nawet ;) ..premie ..dodatki ..dużo tracisz Raito

Raito [ Konsul ]
Flyby że jesteś stary i już nie możesz nie odbieraj tej przyjemności młodszym :P

Flyby [ Outsider ]
..jak nie mogę to niby jaką przyjemność odbieram młodszym? ..pewnie sam nie możesz ;) ..wciąż mi doradzasz jakieś dziwne leki co na Tobie nie skutkują ;)
Raito [ Konsul ]
cicho tato ... bo Ci na angielski czy restauracje nie dam gdy już będziesz leciał na samej emeryturze :P
btw. jeśli mowa o brzydkich szefowych ... Fotyga w Kropce nad i będzie o 20:00 na TVNie 24 :) nie wiem czy oglądać to czy nie ...

Flyby [ Outsider ]
..uuuu ..syneczku ..nie wiedziałem ..to dopiero kobieta, syneczku ..komunikatywna ..o czarującym uśmiechu ..w sam raz dla Ciebie
..chyba sobie nie odmówię przyjemności podziwiania tej krynicy dyplomacji
Raito [ Konsul ]
yeah :) nie chce komentować słów radka ;d to będzie dłuuuugi program ;d
Raito [ Konsul ]
"aksamitna deprywatyzacja" i prawa brew podniesiona do góry ... uczyła się wczoraj :)

Flyby [ Outsider ]
..cóż Raito ..Fotyga dalej jest ministrem spraw zagranicznych tyle że przy miłościwie nam panującym prezydencie - jasno wynika z tego co mówi że polityka zagraniczna należy do prezydenta a rząd może tylko za nią odpowiadać ;) ..To zapowiada niezłą awanturę bo minister spraw zagranicznych rządu (i premier ;)) praktycznie zostają sprowadzeni do roli wykonawców prezydenckiego zdania i zamierzeń w tym względzie .. Wątpię aby jakikolwiek rząd (za wyjątkiem rządu Jarosława;)) zgodził się na taką paranoję..

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]
Ale tu ostatnio cicho
Raito [ Konsul ]
Gdy tematem staje się Fotyga zawsze jest cicho ;)
Pl@ski [ FlaT ]
True...
frer [ God of Death ]
Ciekawszym tematem jest ewentualna ochrona BORu dla Jarka, którą argumentują tym, że jest podobny do prezydenta.
TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]
Czas iść spać. Dobranoc.

Arxel [ Legend ]
Dobranoc :D

Flyby [ Outsider ]
..byle do wiosny --->
..a Jarkowi skoro do brata podobny oprócz ochrony dołożyć limuzynę rządową ..zwłaszcza że się przyzwyczaił ..bezczelność i zachłanność pisiorów nie ma granic
..dobranoc Ddw
Raito [ Konsul ]
byle do świąt ... 3 tygodnie wolnego od studiów ... a potem 3 tygodnie totalnego hardkoru z zaliczeniami i nadrabiania pół roku nauki :D
cya
junior42 [ Generaďż˝ ]
Flyby jaka to gierka?
Witam wszystkich w ddw ;]

Raito [ Konsul ]
Flyby jaka to gierka?
odejdź !

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Ja myślę, że to nowa Zelda.
"a potem 3 tygodnie totalnego hardkoru z zaliczeniami i nadrabiania pół roku nauki :D"
oo, witam w klubie ;)
junior42 [ Generaďż˝ ]
Raito nie można się zapytać (lub pomylić)?
Przecież grzecznie pytam... :)

Flyby [ Outsider ]
..Oblivion, o juniorze42 ;) ..pytajcie a nie będziecie się mylić ;)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Yeah
A used ... pink bathrobe
A rare ... minsk snowglobe
A Smurf ... TV tray
I bought on eBay
My house ... is filled with this crap
Shows up in bubble wrap
Most every day
What I bought on eBay
Tell me why (I need another pet rock)
Tell me why (I got that Alf alarm clock)
Tell me why (I bid on Shatner's old toupee)
They had it on eBay
I'll buy ... your knick-knacks
Just check ... my feedback
"A++!" they all say
They love me on eBay
Gonna buy (a slightly-damaged golf bag)
Gonna buy (some Beanie Babies, new with tag)
(From some guy) I've never met in Norway
Found him on eBay
I am the type who is liable to snipe you
With two seconds left to go, whoa
Got Paypal or Visa, what ever'll please
As long as I've got the dough
I'll buy ... your tchotchkes
Sell me ... your watch, please
I'll buy (I'll buy, I'll buy, I'll buy ...)
I'm highest bidder now
(Junk keeps arriving in the mail)
(From that worldwide garage sale) (Dukes Of Hazzard ashtray)
(Hey! A Dukes Of Hazzard ashtray)
Oh yeah ... (I bought it on eBay)
Wanna buy (a PacMan Fever lunchbox)
Wanna buy (a case on vintage tube socks)
Wanna buy (a Kleenex used by Dr. Dre, Dr. Dre)
(Found it on eBay)
Wanna buy (that Farrah Fawcett poster)
(Pez dispensers and a toaster)
(Don't know why ... the kind of stuff you'd throw away)
(I'll buy on eBay)
What I bought on eBay-y-y-y-y-y-y-y-y-y
sinbad78 [ Calm like a bomb ]
znowu Wierd Al ? :(
cześć :)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
znowu Wierd Al ?
nie
To Weird Al.
sinbad78 [ Calm like a bomb ]
a
no tak ...
żona się ze mnie śmieje (uczy ang)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
A daje korepetycje?
Bo ja z Anglika to noga jestem...
sinbad78 [ Calm like a bomb ]
nie nie daje zabroniłem jej :)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
^^
TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]
Dobry wszystkim. Dziś prawdopodobnie ostatni dzień siedzenia w domu. Jutro do szkoły.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
TyT ---> Już za Tobą tęsknimy :)
...
...
...
...

Stitch001 [ Witcher ]
DDW ALL
NOT!!*
* - Niezidentyfikowany Obiekt Tarzający (się)!!

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Stitch ---> Dostałeś?

Stitch001 [ Witcher ]
Nie! Kur...nik...
btw gg ci padło??

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
GG padło.
A kupona dostałem :P
Raito [ Konsul ]
"a potem 3 tygodnie totalnego hardkoru z zaliczeniami i nadrabiania pół roku nauki :D"
oo, witam w klubie ;)
:) wiedziałem że nie mogę być sam :p

Flyby [ Outsider ]
..cześć hardkorowcy ..fajny nawet ten kalendarz - podkładka z CDA ..tyle że mysz się ślizga, płócienko lepsze.. niemniej pomyśleli ;)

beowulff [ X ]
Bry... :)
Raito [ Konsul ]
Flyby byś się wstydził ... taki stary, a pisma dla dzieci czyta :)
TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]
CDA...od 4 miesięcy już zapominam o tym...i znowu nie kupię...

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Odezwał się posiadacz dziecinnej konsolki.
":) wiedziałem że nie mogę być sam :p"
No wiadomo. ;) Heh, tyle że nawalili nam od cholery przedmiotów i kampanii... eee... lutowej raczej się nie będzie dało uniknąć. ;)

Raito [ Konsul ]
ja mam niby mało ... ale dostałem w tym semestrze takich masakratorów że chyba bez zaliczeń w czerwcu się nie obejdzie ;d
jaka dziecinna konsola ? piznąć Ci w stylu Cooking Mamy ?
no i mam jeszcze PS2 :p

Flyby [ Outsider ]
.. zanim Raito - Taikun z tych konsolek, świerszczyków i miśków wyrośnie, Stranger, wymienimy ze dwa modele komputerów ;)
.."mam jeszcze PS2" ..i klocki Lego

NyyKo [ Generaďż˝ ]
kabibary mają oczy i wiedzą co tu piszemy !
Raito [ Konsul ]
kabibary
Flyby przezywają Cię, nie wiem co to ale pewnie coś brzydkiego ;p

beowulff [ X ]
:)

Flyby [ Outsider ]
..pewnie NyyKo (?) stamtąd wraca -->
..uczony mąż
Raito [ Konsul ]
ale tu jest kaBibara ;)
chyba że powinno być KEBibara ... to może jakiś kebab nowy ;d

Flyby [ Outsider ]
..NyyKo katar ma, to wyszło kabibara
..mmm ..powiadam Wam, nie ma nic lepszego od żurka z bialą kielbasą i jajkiem na podwieczorek ;)

Pl@ski [ FlaT ]
Flyby -> Jaki podwieczorek?! Pora obiadowa jest!

Flyby [ Outsider ]
..a nie będę sie sprzeczał, Pl@ski ..bywało że o tej porze jadałem śniadanie podawane do łóżka ;)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
..a nie będę sie sprzeczał, Pl@ski ..bywało że o tej porze jadałem śniadanie podawane do łóżka przez Taikuna ;)
Zapomniałeś :P

Flyby [ Outsider ]
..a tak Jeckyl..pamiętam takiego kamerdynera ..ale to fujara była, nawet podkradać jak należy nie potrafił ..kiedy wywalił się razem z moją herbatą głową do kominka, zwolniłem go..
Raito [ Konsul ]
taaa ... fujare to ja mam sporą ..
a Jeck zazdrości bo mu żona nie daje

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Stitch --> Wykorzystałem już bona :) Na gry dla żony :(
Fly --> No fujarę to on ma, aż się o nią przewraca i w kominku ląduje.
Raito --> Zobacz czy Cię babcia na małże nie woła.
Flyby [ Outsider ]
..zaraz mnie trafi ..szukałem ważnych papierów co je gdzieś utknąłem ..bałagan jaki przy okazji zrobiłem przewyższa wielkością piramidy ..znalazłem rzeczy o których dawno zapomniałem (trupy w szafie) a tego czego szukałem, nie ..szlag ..teraz będę do końca tygodnia sprzątał ..
Raito [ Konsul ]
aleś mi dojechał mistrzu riposty
Stitch001 [ Witcher ]
Dżeki - das not fer... :(
sinbad78 [ Calm like a bomb ]
dobrywieczórwszytkim
15 h w pracy w domu (no może mała sesja w COD4 w południe ;) ) - tego jeszcze nie było
Jeckyl - dzięki za kontakt z Flybook ;) - zapunktowałem u szefa

Raito [ Konsul ]
jest jeck rozmowa sie urywa ... widocznie musi wracać do wesołejkarczmy :P

Pl@ski [ FlaT ]
Ratunku!
Bliźniacy mnie prześladują!
Knują przeciwko mnie, spiskują...
Chcą mnie wykończyć...
Jeden robi to przy pomocy broni palnej o dalekim zasięgu, drugi natomiast robi sukcesywne podjazdy na moją i tak już zszarganą psychikę...

Flyby [ Outsider ]
..typowa mania prześladowcza ..zmień popalanie na szpilki z jodły czy świerka ..żywiczny zapach i znacznie zdrowsze ;)
..dobranoc Ddw

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Hello.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Stitch ---> Ty miałeś pierwszy całe EK ja mam pierwszy kupon. Teraz zazdrość Ty mi :P
Tai ---> Nudzisz.
Złygrzechu ---> Nie ma sprawy :D

Łyczek [ Legend ]
Idem na prubnom matóre z Polskiego :)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Powodzenia :D
...
...
...
...
...

Stitch001 [ Witcher ]
DDW ALL
NOT!!*
* - Niezidentyfikowany Obiekt Tarzający (się)!!
A co do kwitu: ...
...
P.S. ... to go dostałem dzisiaj :D
Co by tu teraz (spieprzyć, Panowie, co by tu...) kupić..., hmm...
Czy odezwie się numer trzeci?

Flyby [ Outsider ]
..czekam na "Kane&Lynch", "Gears of War", pełny zestaw "Fear" i "Neverwinters 2' z dodatkiem ..jeszcze tego na półkach nie ma ;)
.."Hellgate:L.." skreślilem z listy zakupów ..dość mam Spyware'ów grzebiących w komputerze

Arxel [ Legend ]
eee... To nie fair... My nie mamy próbnej z polskiego :(
Jutro angielski, pojutrze matma :)
Fajnie, że dowiedzieliśmy się wczoraj o tym :D Yea...
Hello all

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Dexter wyciekł... eee... spuścił się... no, wiadomo ;]

Flyby [ Outsider ]
..nic nie wiadomo

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Flyby --> aaa... no niestety, trzeba być serialomaniakiem albo chociaż serialowannabemaniakiem ;)
N00bki powinny wiedzieć tylko tyle, że to ten dawny gej, który w mgnieniu oka przeobraził się w seryjnego mordercę. ;]

Arxel [ Legend ]
Stranger - masz jakieś info na temat HIMYM? Bo coś nie było wczoraj 11 odcinka...
Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Arxel --> Wiele osób polecało już stronę z linka. Ja też z niej korzystam:
Jedenasty odcinek będzie dopiero w najbliższy poniedziałek.

Arxel [ Legend ]
O, wielkie dzięki :) Musiałem przegapić linka... Ostatnio bardzo rzadko pisze na GOL-u...

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Polecam założyć też tam konto. Wybierasz sobie wtedy ulubione seriale i automatycznie pokazuje ci plan zajęć na cały tydzień. ;D

frer [ God of Death ]
Stranger --> A jest tam anime do wyboru??

Flyby [ Outsider ]
..eee ..tyle to ja wiem, Stranger ..ale że wyciekł i się spuścił ..hmm ..nawet wyobraźnia mnie zawiodła ;)
Raito [ Konsul ]
Powiedzcie mi dlaczego zawsze musi znaleźć się jakiś pojebulus, który doczepi się akurat do mnie ? :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
frer --> yyy... nie wiem ;) chyba jest:
Raito [ Konsul ]
a to tak świątecznie ...
:D

Pl@ski [ FlaT ]
Taikun -> Boskie! :D
Ja pierniczę ja to jestem zakręcony... Cały dzień szukam sobie kurtki na Allegro i w drodze dalekoposuniętej selekcji wybrałem dwie, spośród których nie mogę się zdecydować. Help!
Która jest bardziej zajebista, pomóżcie mi wybrać... :P

Raito [ Konsul ]
2

Flyby [ Outsider ]
..futerko na obrzeżach kaptura ;) ..filuterne to ..pomyśleć że kiedyś takie kapturki zdobiły tylko dziewczęce buzie ..a teraz w takim kapturku zakazane gęba Pl@skiego ..i Taikuna ..uuf
Raito [ Konsul ]
ja mam bardziej pro Fly ;) może kiedyś zrobie zdjęcie jak mi się zechce ;d
Flyby [ Outsider ]
..czekamy Taikun, czekamy ;)

Raito [ Konsul ]
osz ty zboku :P
btw. Stranger dodałem Cię do listy znajomych na naszej klasie ... chyba się nie obrazisz ;P

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Dodaj fotkę i wtedy pogadamy :>

sergi__ [ Raphael ]
<pawelek> siema wilczak jestes
<wilku> jestem
<pawelek> ty stary sluchaj jaka opcja panna mnie zaprosiła na noc wczoraj nie
<wilku> no moze i nie
<pawelek> oj zamknij jape i sluchaj a wiec zaprosila mnie panna jak u niej bylem rano tak okolo 11
<wilku> no to zajebiscie i co dalej
<pawelek> i spytala sie mnie czy ma mi wieczorem loda zrobic no to ja do niej ze jak chce to moze zrobic
<pawelek> jestes bo cos mi brak twojego debilnego komentarza
<wilku> sry bylem afk, ty no to zyciowa jazde masz twoj pierwszy lodzik nie od faceta xD
<pawelek> ok jestes dobra zamknij tam jape i sluchaj wpadam do niej taki podjarany ucieszony pocalowalem czule w czolko a ta sie pyta czy chce tego loda no to mowie ze czemu by nie, a ona wyszla na chwile z pokoju mowiac to czekaj chwile no to wiesz ja tam na lozku sie polozylem spodnie se zdjelem a ta wchodzi i mi daje pucharek lodow z jakiegos proszku
<wilku> a jaki smak
<pawelek> idioto nie masz sie o co pytac zreszta sluchaj dalej
<wilku> k
<pawelek> ona wchodzi pyta sie mnie co robie no to co ja do niej ze jest mi goraco i ze se spodnie zdjelem i koszulke (nic madrzejszego mi do glowy nie przyszlo) a ona do mnie no to dobrze ze ci lody zrobilam a wiesz ja wciaz taki podjarany mimo wszystko bylem i tak patrze po sobie ze pewien inny lod to sie wiekszy robi ona taka zaczerwieniona juz widze ze cos jest nie tak to mowie do niej
<wilku> mowisz do niej dobry znak
<pawelek> oj zamknij jape no i mowie do niej ze mnie strasznie podnieca i rozpala i tym podobne a ona na to do mnie "pawel wszystko w porzadku ale wiesz co takiego loda o jakim ty myslisz to ci zrobie ale dopiero jak moi starzy wyjda" i zgadnij kurwa co w tym momencie tak nie mylisz sie jej matka wchodzi do pokoju ja speszony caly czerwony ze wstydu jak bym mogl to bym zapadl sie pod ziemie
<wilku> ale ty to udane dziecko jestes
<pawelek> sluchaj dalej jej matka wchodzi ja taki wydygany a ona tekst sluchaj magda w szufladzie na przedpokoju masz 3 prezerwatywy i lepiej zaloz je pawlowi teraz bo widze ze sie podnieca samym twoim widokiem i moze ci za wczesnie chlopak eksplodowac i lozko ubrudzic a ja z ojcem wychodze czesc

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Cześć. Co tam słychać w progach Ddw?
Fajnego byka dostałem od mikołajki? :))

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
no, niezła mućka ;)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Raito [ Konsul ]
Jacuś masz fotę ;p spec dla Ciebie

Flyby [ Outsider ]
..a ja czwarte popołudnie szukałem tego czego nie zgubiłem ..zdemolowałem bibliotekę, zbiory płyt z grami (ile tego sie nazbierało i co ja z tym będę robił ..odkryłem instrukcję do gry na Amigę Dune II ;)) stosy pism ..i w końcu znalazłem to czego szukałem, trzy głupie papierki ;) ..Zupełnie nie pamiętam w jakich okolicznościach tak dobrze je schowałem ;)

beowulff [ X ]

Flyby [ Outsider ]
..czy wiecie dlaczego Mikołaj na czerwono się nosi?

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
No czemu?
Raito [ Konsul ]
bo to dzif&*

Flyby [ Outsider ]
..bo to komuch jest - cudze rozdaje

Raito [ Konsul ]

Stitch001 [ Witcher ]
A dlaczego ma czerwony nos??
Raito [ Konsul ]
bo często wpada do niego Kwachu na lekach ?

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
A chcialem napisac ze "komuch", no ale postanowilem ze juz dam sobie spokoj z politka... hehehe...

Flyby [ Outsider ]
..jak by do niego wpadał Kwachu, Raito, to nos miałby siny ;)
..pewnie ma nos czerwony z czytania Wyborczej, przyniósł mi dzisiaj całkiem niezły zestaw gier z tej gazety ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
>>
...że też żaden z GOLowych adoratorów nie wpadł na taki pomysł ;)

Raito [ Konsul ]
kurwww ... zabije ją :)

Flyby [ Outsider ]
..kogo?!

Stitch001 [ Witcher ]
Stranger twój screen jest pierwszorzędny XD

Raito [ Konsul ]
do Soula Cię zgłoszę ... no ale miło że odwiedzasz mój profil :p
Darat [ Delirium Tremens ]
O co chodzi z tym Mączusiem ?
Czyżby to kolejne alter-ego Taikuna ? No ile można ... Loon, Narmo, Wysiu, Plaski, Mirencjum, Attyla ...
UKŁAD !
Raito [ Konsul ]
jeszcze: wonski, kiowas, albz74 i Soulcatcher

Darat [ Delirium Tremens ]
Raito
xtreciupaga i the_nightmar to tez ?
Raito [ Konsul ]
wszystko ...
Darat [ Delirium Tremens ]
O kaczka ... ty jesteś jak obcy ... on jest w środku ! czuję to ... zaraz Taikuciątko rozerwie mi bebechy ! aaaa

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Ech, te baby... :P

Raito [ Konsul ]
kobieciarz się odezwał ;)

Darat [ Delirium Tremens ]
Stranger
Czytałeś "Pielgrzyma" ?
Jak nie to przeczytaj ... sądzę, że kawałek o ośmiornicy powinien cię zainteresować

Flyby [ Outsider ]
..hmm ..outsider z autu czytujący ciekawą prozę ;)
Raito [ Konsul ]
Fly >> toż to Harrvan :)

Flyby [ Outsider ]
..powinienem się domyśleć ;) ..tam gdzie anioły i demony, tam i Harrvan
..to pewnie jego odświętny nick ;)
Raito [ Konsul ]
moda się zrobiła na alternatywne nicki ... że też Ci fani mnie tak naśladują we wszystkim ...

Flyby [ Outsider ]
..wielgi jesteś, o Raito ..a propos ..ile ważysz?

Raito [ Konsul ]
za mało :)

Flyby [ Outsider ]
..na co za mało?
Raito [ Konsul ]
za mało względem dziwnych wyliczeń wzrost/waga ... a dziwne bo jem za dużo ;d

Flyby [ Outsider ]
..je za dużo i za dużo siedzi ..pewnie nerwowy ;) ..szybka przemiana materii i kłopoty z cerą ;)

Darat [ Delirium Tremens ]
A ja chyba polatam jutro po mieście z moim shinajem ... niech mnie ktoś powstrzyma

Flyby [ Outsider ]
..a lataj ..byle nie po Krakowie ;)

Darat [ Delirium Tremens ]
Flyby
Kraków ...
Dobrze wiedzieć
Raito [ Konsul ]
i w okolicach Opola gdzie niestety spędze najbliższe dwa weekendy ... fak

Flyby [ Outsider ]
..wiesz Darat ..po prostu po Krakowie takich za dużo lata

Darat [ Delirium Tremens ]
Spoko ... z pewnością tym bardziej się tam pojawię

Flyby [ Outsider ]
..hmm ..Ty masz Darat taki shinaj z kija od szczotki czy z bambusa? ..Wytrzepałbyś mi dywany przed Świętami ;)

Raito [ Konsul ]
Flyby ma słabszy rank od Darata ?! :o
Darat [ Delirium Tremens ]
Tru bambus ofkors
Nie zdziwiłbym się jakby zaraz powstał kolejny tekst z cyklu twoja stara
" Twoja stara trzepie dywany shinajem "
Raito [ Konsul ]
Albo
" Twoja stara trzepie shinaje dywanem "

Flyby [ Outsider ]
..on zaczął leżakować trzy miesiące wcześniej - 65 postów, można pęc

Darat [ Delirium Tremens ]
" Twoja stara trzepie dywany kolanem "
Totalna porażka ...
Raito [ Konsul ]
Flyby wyczuwam zazdrość :p
" Twoja stara trzepie Rubikowi kolanem "
totalna śmierć :p

Harrvan [ Lucky Strike ]
Jednak stęskniłem się za swoim czarnym avatarkiem ...

Flyby [ Outsider ]
..raczej pozbawiony jestem tego uczucia, Raito - czasem żałuję, byłoby weselej

Taikun. [ NINTENDO ]

Flyby [ Outsider ]
..idę spać ..bawcie się dalej ..cholerna praca
..dobranoc Ddw

Raito [ Konsul ]
też idę spać ... porobiłem zadania na Delfina można iść spać ...

Harrvan [ Lucky Strike ]
[178]
Umieram

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Witam.
Żegnam.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Żegnam.
Witam.

Łyczek [ Legend ]
Witam.
Żegnam.
Taikun ---> Twoja stara macha w Familiadzie.
sinbad78 [ Calm like a bomb ]
a ja tylko witam

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Boś sknera.
sinbad78 [ Calm like a bomb ]
Jeckyl jestem przemęczony - ta praca w domu to przekleństwo nei mam czasu na GOLa i COD4 - szkoda gadać kierat jak nigdy
frer [ God of Death ]
Witam wszystkich i niestety muszę odpalać Autocada i brać się do roboty.
sinbad --> Dobrze i tak, że potrafisz się zmobilizować żeby coś w domu robić. Ja mam sporo rzeczy na głowie, a ciężko mi się wziąć za cokolwiek. :P

Taikun. [ NINTENDO ]
Łyczku >> Twoja stara wymyśla żarty dla prowadzącego Familiade ... i jest zawsze jedenasta w 1 z 10

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Wytłumaczy mi ktoś co jest takiego trendi i dżezi w tych "Twoich starych"?
Bo jakoś nie rozumiem tego:
"Twój stary pracuje w CBA"
czy
"Twoja stara nie ma rączek"
i innych tego typu śmieci.

Pl@ski [ FlaT ]
[144] Aaaaaa.... Podnieście mnie z podłogi! :D
Jeckyl -> To taka młodzieżowa moda po prostu... Też jej nie rozumiem... Swoją drogą, dziwię się że Mączusia to bawi... :P
Harr -> Nie wybaczę Ci potraktowanie mnie jako jakieś marne alter-ega Mączusia.... :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Mączuś [*] :(((

Flyby [ Outsider ]
..nie przejmuj się Jeckyl - te powiedzonka śmieszą jedynie małolatów w rodzaju Taikuna

Darat [ Delirium Tremens ]
Akurat te teksty są czerstwe Jeckyl
Aa ... zapomniałbym
Mączuś [*]
beowulff [ X ]
Bry
Flyby [ Outsider ]
..w tej grze zawsze drażniła mnie grafika, niby ładna a jakaś taka "sztuczna" ..zwichrowane 3 D
..co to za gra? ;)

Pl@ski [ FlaT ]
Pfff... Też mi zagadki Flyby... F.E.A.R.
Nie rozumiem co mogło Cię drażnić, grafika w Fearze jest dość realistyczna i ze sztucznością niewiele ma wspólnego... :)
Raito [ Konsul ]
Harr -> Nie wybaczę Ci potraktowanie mnie jako jakieś marne alter-ega Mączusia.... :P
Plaski >> Twoja Stara ... a zresztą >>

Flyby [ Outsider ]
..tak, FEAR, Perseus Mandate ..niestety Pl@ski, zwróć uwagę że broń wygląda czasem jak plaski ;) klocek, wichruje się (skręca) perspektywa a także w wielu ujęciach i obiekty nabierają "plaskości" lub z okrągłych robią sie owalne ..to jest ta "sztuczność" ;)
..aby sprawdzić silnik FEARA chyba kupię Takedown Terrorist 2, może to poprawili..

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]
Dobry wszystkim. Nareszcie piątek. Już po szkole. W kościele też już byłem. Dzisiejsze cele wykonane ;)

Flyby [ Outsider ]
..to teraz Tytusie zamknij się w celi rozrywek i się rozrywaj ..hmm ..chociaż coś mi się zdaje jakbyś się usprawiedliwiał ;) ..więc żebyś nie wymyślił czegoś gorszącego

MAROLL [ Marek ]
Flyby, jedna z kolejnych części Terrorist Takedown jakiś czas temu dostało chyba 4+ (sic!) w CDA, więc postęp może być.

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
For your eyes only, can see me through the night
For your eyes only, I never need to hide
You can see so much in me
so much in me that's new
I never felt, until I looked at you
For your eyes only, only for you
You'll see what no one else can see
Now I'm breaking free
For your eyes only, only for you
The love I know you need in me
The fantasy you freed in me
Only for you, only for you
For your eyes only, the nights are never cold
You really know me, that's all I need to know
Maybe I'm an open book
Because I know you're mine
But you won't need to read between the lines
For your eyes only, only for you
You see what no one else can see
Now I'm breaking free
For your eyes only, only for you
The passions that collide in me
The wild abandoned side of me
Only for you, for your eyes only

Flyby [ Outsider ]
..screenów z Terrorist T 2 akurat u nas malutko, Maroll ..i oczywiście nie podejrzewam ze to jest lepsza gra od FEAR ..chodzi mi tylko o grafikę ;)

beowulff [ X ]
lalallalalalallalalaaallaaaaa

Arxel [ Legend ]
Dzisiejszej matury z matmy komentować nie będę :D
Trzeba na prawdę wziąć się do nauki, bo Wrocław oddala się coraz szybciej...

Pl@ski [ FlaT ]
Mączuś -> Nie wiem czy powinienem to traktować jako ripostę czy może komplement...
Raito [ Konsul ]
Arx >> pamiętaj że próbna zawsze jest prostsza :)
plaski ziom >> to drugie :*

Buby [ Senator ]
Posstrafiam wszystkich uszytkoffnikuff karżmy... :)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Maciuś!
MAROLL [ Marek ]
Buby ale o so hozzi ?
Raito [ Konsul ]
Ratzinger ?!

Buby [ Senator ]
Orl@ndo - OMG :O Jak ja dawno imienia Maciek nie słyszałem ;)
MAROLL -> a nic, tak sobie ;)
Raito -> Kardinale... Romane!
Raito [ Konsul ]
Santo Subitooo !!!

Buby [ Senator ]
Habemus Adminus!

Raito [ Konsul ]
Spirytus Sante ...

beowulff [ X ]
jupi ja jej :)
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Lux Aeterna?
Raito [ Konsul ]
nie wiem co to znaczy ale pewnie zbyt zbereźne jak na mnie :P

Buby [ Senator ]
? que ?
Tai nie wie o so chozzi.... :O

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
To znaczy "wewnetrzne swiatlo", ale znajac Ciebie to uznasz to za zberezne :P
Buby [ Senator ]
Orl@ndo ->
Pewnie tak... ale Mu raczej po głowie chodziło "wewnetrzna ciemność"...
choć mogę się mylić :P
Raito [ Konsul ]
ło shit ... wewnętrzne światło ? że sobie ktoś gromnice w du** wsadza ? :o

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
A nie mowilem...
Buby [ Senator ]
Orl@ndo 1:0 Taikun
Gmoch: he he he he he....

Flyby [ Outsider ]
..tak, tak ..lepiej żarówkę ..zawsze jaśniej
Raito [ Konsul ]
Gmochu by powiedział :
"Eeee eee eeee Urlando po boku do Tajuna eee eee a w grecji to sie gra piekny futboll ... o kurwww ... szczeka mi wyskoczyła znowu ... momentu"
Fly >> nie mam asz tak wyrobionego dupska żeby wsadzić do niego coś tak szerokiego jak żarówka ... no chyba że mowa o jarzeniówkach ;d

promyczek303 [ sunshine ]
czesc :*

Buby [ Senator ]
Cześć, Promyczku :)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Oo, wredna malpa przyszla...

beowulff [ X ]
To Taikun gdzies wychodzil?
promyczek303 [ sunshine ]
wredna małpa tak? :-) Odezwał się!
piatkowa nuuuuuuuda ;/ bleeeeeeeee!

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Tak, odezwalem sie, umiem mowic, zazdroscisz? :P

Flyby [ Outsider ]
..Ty Taikun, jak zwykle formę nad treść przekładasz a ilość nad jakość ..widać paskudne masz doświadczenia ..Ja za Orlandem o jasności wewnętrznej mówię co nam przyświeca jak chociażby promyczek ;)
promyczek303 [ sunshine ]
Piotrze nie irytuj mnie! :D
Flybciu --> zawsze do usług ;)
Raito [ Konsul ]
to promyk te żarówki Wam wpycha ? ja też kcem !!!11
kasztaneczuszek [ Legend ]
Hallo Moto :D

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Nag nag nag nag... Czy mi sie wydaje czy slysze zrzedzenie? :P

Flyby [ Outsider ]
..aby Cię oświecić wewnętrznie, Taikun trzeba by było elektrowni jądrowej, same żarówki nie wystarczą ;)

promyczek303 [ sunshine ]
Orl --> stan na glowie, zaklaskaj uszami... i tak Cie lubie :*
Tai --> nie tylko żarówki ]:->
Flyby --> nie dokuczaj :P

Raito [ Konsul ]
Tai --> nie tylko żarówki ]:->
mrrr ...

Flyby [ Outsider ]
..może Twoja metoda na Taikuna lepsza, promyczku, skoro już mruczeć zaczął ..

kasztaneczuszek [ Legend ]
nawet nikt mnie nie przywita z otwartymi ramionami.. i uśmiechem na twarzy.. lipny ten gol sie robi :P
promyczek303 [ sunshine ]
Flyby --> :) :) :)
Tai --> more :D
kasztaaaaaaaaan --> :********
xD
Raito [ Konsul ]
a kim ty jesteś chłopczyku ? :)
Fly >> niestety muszę Cię zaskoczyć ale jeśli Ty stosowałbyś podobne metody to max co bym mógł zrobić to wrzucić tego screena >>
promyk >> fota w bikini i będę mruczał cały dzień ;)

Flyby [ Outsider ]
..nie apeluj Raito do moich ojcowskich uczuć, nic z tego ;)
..bo co z kasztanów w zimie robić, bombki na choinkę?

promyczek303 [ sunshine ]
uhm... Skonczyli w jak wygladacie a zaczeli w ddw ;] nice ;P
kasztaneczuszek [ Legend ]
promyczku --> nooo :D hyh :*
Taikun --> nie udawaj że mnie nie znasz :D
Flyby --> chociażby.. zawsze sie na coś przydają :)
Raito [ Konsul ]
..nie apeluj Raito do moich ojcowskich uczuć, nic z tego ;)
;)
promyk >> ktoś musi próbować :>
kasztan >> dwie noce mieszczą się jeszcze w definicji "szybki numerek" :P

promyczek303 [ sunshine ]
pewnie ;) a nuż dam za wygraną ;)
<--
dwie noce mieszczą się jeszcze w definicji "szybki numerek" :P
kasztaneczuszek [ Legend ]
Taikun --> chciałbyś :)

Flyby [ Outsider ]
.. tak sobie myślę kasztan czyby Cię nie zasadzić ..mialbyś zimowanie i zielone kiełki wedle Wielkanocy
Raito [ Konsul ]
tak sobie myślę kasztan czyby Cię nie zasadzić
:o pedo !!!
promyk >> na to liczę :)

Flyby [ Outsider ]
..ehh te twoje skojarzenia, Taikun ..przecież nie pisałem gdzie go chcę zasadzić ;)
kasztaneczuszek [ Legend ]
Taikunowi to sie wszystko z jednym kojarzy.. smutne to.. :D
Raito [ Konsul ]
obecność promyczka tak na mnie działa ...
Fly >> w ogródku ? zamiast drzewa ? :)

Flyby [ Outsider ]
..w doniczce, Taikun
sergi__ [ Raphael ]
"GIVE ME BEER OR GIVE ME DEATH! OR GIVE ME BOTH!"

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Down in the workshop all the elves were makin' toys
For the good Gentile girls and the good Gentile boys
When the boss busted in, nearly scared 'em half to death
Had a rifle in his hands and cheap whiskey on his breath
From his beard to his boots he was covered with ammo
Like a big fat drunk disgruntled Yuletide Rambo
And he smiled as he said with a twinkle in his eye,
"Merry Christmas to all... now you're all gonna die!"
The night Santa went crazy
The night St. Nick went insane
Realized he'd been gettin' a raw deal
Something finally must have snapped in his brain
Well, the workshop is gone now he decided to bomb it
Everywhere you'll find pieces of Cupid and Comet
And he tied up his helpers and he held the elves hostage
And he ground up poor Rudolph into reindeer sausage
He got Dancer and Prancer with an old German Luger
And he slashed up Dasher just like Freddie Krueger
And he picked up a flamethrower and he barbequed Blitzen
And he took a big bite and said, "It tastes just like chicken!"
The night Santa went crazy
The night Kris Kringle went nuts
Now you can hardly walk around the North Pole
Without steppin' in reindeer guts
There's the National Guard and the FBI
There's a van from the Eyewitness News
And helicopters circlin' 'round in the sky
And the bullets are flyin', the body count's risin'
And everyone's dyin' to know, oh Santa, why?
My my my my my my
You used to be such a jolly guy
[soft, pleasant original version]
West Virginia, now Santa's doing time
In a federal prison for his infamous crime
Hey, little friend, now don't you cry no more tears
He'll be out with good behavior in 700 more years
But now Vixen's in therapy, and Donner's still nervous
And the elves all got jobs working for the postal service
And they say Mrs. Claus, she's on the phone every night
With her lawyer negotiating the movie rights
They're talkin' 'bout - the night Santa went crazy
The night St. Nicholas flipped
Broke his back for some milk and cookies
Sounds to me like he was tired of gettin' gypped
Wo, the night Santa went crazy
The night St. Nick went insane
Realized he'd been gettin' a raw deal
Something finally must have snapped in his brain
Wo, something finally must have snapped in his brain
Tell ya, something finally must have snapped... in his brain

Flyby [ Outsider ]
..pijacy i kolędnicy ..coraz świateczniej

Raito [ Konsul ]
gdzie promyczek ? :(

Flyby [ Outsider ]
..zgasł ..poświeć sobie gromnicą ;)

Raito [ Konsul ]
promyczek303 [ sunshine ]
jakie zgasł! :P
czuwa nad Wami dusze nieczyste :P

Pl@ski [ FlaT ]
*wchodzi*
*w dłoniach swych niesie nieskalaną duszę swą*

Raito [ Konsul ]
:o ... nie sadziłem że przeglądanie znajomych Strangera (na naszej-klasie) przyniesie promyczka ;D

kasztaneczuszek [ Legend ]
hmmm... chce ktos Toffifee?? :D

promyczek303 [ sunshine ]
Plaski --> Tobie to ja tam nie dowierzam :P
Tai --> jak widac wszedzie sie wepchne :P
kasztan --> ja :D a masz biała czekolade? albo liona?

Flyby [ Outsider ]
..ale ta "nieskalana dusza" nadymiła - trza okno otworzyć
..nie uciszysz nas kasztaneczuszku mordoklejkami..

promyczek303 [ sunshine ]
własnie :P kto mi zrobi swiateczny avatar? :D
Tylko nie wszyscy na raz :D

Pl@ski [ FlaT ]
Pro -> Chyba słusznie, rozsądna z Ciebie dziewczyna... :P
BTW: Co wy macie z Naszą Klasą?
Przecież to kolejny, kretyński shit w stylu epuls'a czy grono... :/

kasztaneczuszek [ Legend ]
<toffifee_dla_promyczka>
Białą czekolade też mam ale wole jej nie otwierać bo zjem całą :P

Raito [ Konsul ]
Tai --> jak widac wszedzie sie wepchne :P
dodać czy nie dodać do mojej pro elitarnej 13337 grupy znajomych ;d
Przecież to kolejny, kretyński shit w stylu epuls'a czy grono... :/
W pełni się zgadzam, ale chciałem po prostu zobaczyć jak wyglądają ludzie z którymi chodziłem do podstawówki i gimnazjum :) i w sumie to jedyny plus tego czegoś :)

promyczek303 [ sunshine ]
Plaski --> a widzisz :P intuicja :P
Kasztan --> dzieki :*
Tai --> hm.. ;-) dasz sie przekupic mruczeniem? :D mrrrrrrrrrrrrrrau xD

Flyby [ Outsider ]
,,już widzę jak Taikun robi promyczkowi świateczny avatar czytając "Wyznania Gejszy"

Raito [ Konsul ]
gdybym jutro nie jechał na uczelnie to bym pewnie zrobił :)

Flyby [ Outsider ]
..no no ..to zabrzmiało lepiej niż "Deklaracja Niepodleglości"
Raito [ Konsul ]
czytałeś całą ? :o
promyk >> poszło ... albo i nie ? ... te serwery dobijają :/

Flyby [ Outsider ]
..jak bym całą przeczytał to bym sobie postawił Statuę Wolności ..w ogródku ..nie w doniczce ;)

promyczek303 [ sunshine ]
coś tam mam ;)
Zmykam spac ;)
Dobranoc wszystkim :*
Tai --> pomyśl w wolnym czasie nad dorobieniem czapeczki mojej truskawie :)
cya :)

Flyby [ Outsider ]
..ihhaaa ..Tai będzie dorabiał truskawce czapeczkę na drutach
..dobranoc promyczku
..że też Stranger tego nie czyta
Raito [ Konsul ]
Tai --> pomyśl w wolnym czasie nad dorobieniem czapeczki mojej truskawie :)
czy tylko ja wyłapuje podtekst ;d

Flyby [ Outsider ]
..jeszcze się upewnia - pełnia szczęścia
..promyczku masz u mnie 5+

kasztaneczuszek [ Legend ]
Oj.. tym razem nie tylko Ty Taikun

Flyby [ Outsider ]
..Taikun dorabia truskawom czapeczki - już żadna nie zmarźnie
..Tai, przyjmujesz zamówienia?

Raito [ Konsul ]
oj nie ...
.. lece spać ... Stranger ... niech moc będzie z Tobą, bo masz pewnie zjazdy tak samo jak ja :)
Fly >> tak, ale tylko od fajnych dziewczyn ... promyczek się już zapisał, widzę że kasztan ... yyy to jakiś błąd ... ciebie nie przyjmę :p

kasztaneczuszek [ Legend ]
idź już spać Taikun bo pitolisz głupoty :D
Dobranoc wszystkim i każdemu z osobna! :)

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]
Czas iść spać, bo jutro spotkanie o 9 rano...;/
Więc dobranoc wszystkim. Miłych snów.

MAROLL [ Marek ]
Dobry,
Rany przeglądam sobie GOLa i w jakimś wątku natrafiłem na link do tegoż wątku:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6417865 , znałem to, ale przejeżdzając przez topic przeczytałem post [41].. Padłem, po prostu totalna miazga :D

Flyby [ Outsider ]
..nekrofilia to właściwie zboczenie zombich, Maroll ;) ..ale zombie są wśród nas

promyczek303 [ sunshine ]
Flybciu --> nie musi byc na drutach wystarczy PS.
Tai, kasztan --> nie było podtekstu. Słabo z Wasz intuicja :P

Pl@ski [ FlaT ]
Ja pier....
Mój dysk chyba sobie postanowił zdechnąć... :/
Straciłem wszystko z C, reszta chyba do odzyskania...
Dobrze że stary dysk jeszcze mam, zainstalowałem szybko na nim Winzgrozę....
Zna ktoś z was jakiś program do diagnozowania dysków?

Flyby [ Outsider ]
..mmm ..widzę promyczku że ułatwiasz Taikunowi życie ;) ..w dodatku jak bez podtekstu to nie będzie mu się chciało ..a mnie się wydawało że sama truskawka jest podtekstem ..pewnie jestem zepsuty ;)
..Pl@ski, halny wieje więc się nie denerwuj - wszystko ma swój koniec
kasztaneczuszek [ Legend ]
promyczek --> był podtekst :P
Dzień Dobry Bardzo :)

Flyby [ Outsider ]
..no był, kasztanku ..i to jaki ..tyle że pewnie niezamierzony ..promyczkowi chodziło o to żeby jej truskawka miała na avatarze mikołajową czapeczkę ;)

promyczek303 [ sunshine ]
zrozum faceta.... ;]
a mówią, że to kobiey są skomplikowane :P

Darat [ Delirium Tremens ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7139435&N=1
Sio !

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
..że też Stranger tego nie czyta
czyta, czyta :P