wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
MP3+Sprzet audio
Witam
Chcialbym podlaczyc moja mp3 do wiezy. Mam wzmacniacz Technicsa i odtwarzacz DVD/CD Panasonica. Jaki kabel musze kupic by podlaczyc odtwarzac mp3 do tego sprzetu ? Gdzie ten kabel bede musial podlaczyc ? :)
mikmac [ Senator ]
jezeli masz wejscie pod ipody to kabel firmowy, jezeli nie to kabelek minijack --> 2x chinch i podpinasz pod wejscie stereo analogowe.
wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
Ok dziekuje za odpowiedz, tylko gdzie znajduje sie to wejscie stereo analogowe ? W wzmacniaczu czy w dvd ?
sapri [ ]
We wzmacniaczu. Szukaj AUX IN, ewentualnie cos innego z IN, potem musisz wybrać to źródło na wzmacniaczu.