GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MP3+Sprzet audio

02.12.2007
09:58
[1]

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]

MP3+Sprzet audio

Witam

Chcialbym podlaczyc moja mp3 do wiezy. Mam wzmacniacz Technicsa i odtwarzacz DVD/CD Panasonica. Jaki kabel musze kupic by podlaczyc odtwarzac mp3 do tego sprzetu ? Gdzie ten kabel bede musial podlaczyc ? :)

02.12.2007
10:00
[2]

mikmac [ Senator ]

jezeli masz wejscie pod ipody to kabel firmowy, jezeli nie to kabelek minijack --> 2x chinch i podpinasz pod wejscie stereo analogowe.

02.12.2007
10:05
[3]

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]

Ok dziekuje za odpowiedz, tylko gdzie znajduje sie to wejscie stereo analogowe ? W wzmacniaczu czy w dvd ?

02.12.2007
10:16
[4]

sapri [ ]

We wzmacniaczu. Szukaj AUX IN, ewentualnie cos innego z IN, potem musisz wybrać to źródło na wzmacniaczu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.