White Star [ Legend ]
jest GOL na komorke? i inne strony warte poświęcenia pakietu intenetoweg...
wczoraj sie jakos sprezylem i wreszcie zrobilem neta w komorce(plus) poki co mam gg, i fajny dostep do gmaila i wikipedii.
i sie zastanawiam cyz jest jakis serwis GOL'a? a konkretnie czy jest forum wwydaniu komorkowym ;]
i jak znacie jakies fajne stronki na komorke to napiscie adresy :) bo wiaodmo z enie kazdy portal jest przystosowany do telefonów
Narmo [ nikt ]
Nie wiem jaką masz komórkę, ale na mojej (Samsung SGH-Z400) GOL działa w miarę normalnie.
Zawsze możesz też wypróbować:
White Star [ Legend ]
sek750i, zaraz sciagne opere i sproboje, thx :)
mam mniejszy wyswietlacz od Twojego ale sproboje moze bedzie znosnie
??? [ tomi_boss ]
wszystkie strony ci otworzy, niepotrzebujesz zadnych specjalnych stron na komórke

White Star [ Legend ]
spoko, dziala :-) wlasnie pisze z koma. troszku wyswietlacz maly ale dam rade. fajna ta opera. dlatego mi chodzilo o specjalne stronki bo standardowa przegladarka nie przetwarzala tak stronek jak opera wlasnie. ale widze ze onet,wp,interia,newswek maja specjalne serwisy mobilne. thx za linka do opery :-)