GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jest GOL na komorke? i inne strony warte poświęcenia pakietu intenetoweg...

02.12.2007
09:30
[1]

White Star [ Legend ]

jest GOL na komorke? i inne strony warte poświęcenia pakietu intenetoweg...

wczoraj sie jakos sprezylem i wreszcie zrobilem neta w komorce(plus) poki co mam gg, i fajny dostep do gmaila i wikipedii.

i sie zastanawiam cyz jest jakis serwis GOL'a? a konkretnie czy jest forum wwydaniu komorkowym ;]

i jak znacie jakies fajne stronki na komorke to napiscie adresy :) bo wiaodmo z enie kazdy portal jest przystosowany do telefonów

02.12.2007
09:47
[2]

Narmo [ nikt ]

Nie wiem jaką masz komórkę, ale na mojej (Samsung SGH-Z400) GOL działa w miarę normalnie.
Zawsze możesz też wypróbować:

02.12.2007
09:59
[3]

White Star [ Legend ]

sek750i, zaraz sciagne opere i sproboje, thx :)
mam mniejszy wyswietlacz od Twojego ale sproboje moze bedzie znosnie

02.12.2007
10:09
[4]

??? [ tomi_boss ]

wszystkie strony ci otworzy, niepotrzebujesz zadnych specjalnych stron na komórke

02.12.2007
10:16
smile
[5]

White Star [ Legend ]

spoko, dziala :-) wlasnie pisze z koma. troszku wyswietlacz maly ale dam rade. fajna ta opera. dlatego mi chodzilo o specjalne stronki bo standardowa przegladarka nie przetwarzala tak stronek jak opera wlasnie. ale widze ze onet,wp,interia,newswek maja specjalne serwisy mobilne. thx za linka do opery :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.