GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czym się różni nokia 6120 od 6121 ?

02.12.2007
00:30
[1]

mycha921 [ Invisible ]

Czym się różni nokia 6120 od 6121 ?

1.Pytanie jak wyżej. Albo nie ma różnicy, albo już jestem zmęczony i nie widzę różnicy. Na allegro 6121 jest tylko 1 sztuka. Może to na inne rynki idzie ? Częstotliwość inną wykorzystują ?

2.Czy jest jakiś podobny telefon z takimi funkcjami w takiej cenie jak 6120 ?

No i właścicieli 6120 proszę o jakieś komentarze odnośnie używania tego tela (jakieś błędy,defekty), bo na papierze i z wyglądu to w tej cenie to chyba najlepszy tel jaki jest osiągalny na razie

02.12.2007
01:01
[2]

mycha921 [ Invisible ]

Ok na 1. już znalazłem odp.

"The Nokia 6120 and the 6121 have only one difference in terms of functionality – the Nokia 6120 comes with support for 3G networks WCDMA/HSDPA 850/2100, while the Nokia 6121 employs 900/2100 frequencies. Actually, there is one more thing – color schemes, five for the Nokia 6121 (black, white, blue, pink, sand gold) against the 6120 two."

Czekam na resztę ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.