mycha921 [ Invisible ]
Czym się różni nokia 6120 od 6121 ?
1.Pytanie jak wyżej. Albo nie ma różnicy, albo już jestem zmęczony i nie widzę różnicy. Na allegro 6121 jest tylko 1 sztuka. Może to na inne rynki idzie ? Częstotliwość inną wykorzystują ?
2.Czy jest jakiś podobny telefon z takimi funkcjami w takiej cenie jak 6120 ?
No i właścicieli 6120 proszę o jakieś komentarze odnośnie używania tego tela (jakieś błędy,defekty), bo na papierze i z wyglądu to w tej cenie to chyba najlepszy tel jaki jest osiągalny na razie
mycha921 [ Invisible ]
Ok na 1. już znalazłem odp.
"The Nokia 6120 and the 6121 have only one difference in terms of functionality – the Nokia 6120 comes with support for 3G networks WCDMA/HSDPA 850/2100, while the Nokia 6121 employs 900/2100 frequencies. Actually, there is one more thing – color schemes, five for the Nokia 6121 (black, white, blue, pink, sand gold) against the 6120 two."
Czekam na resztę ;)