Rasta' [ Pretorianin ]
DDO Error
No WTF... borykam się z tym problemem już od paru dni, usunąłem cały folder Temp oprócz 1 pliku o innej nazwie niz tak nam napisane ale i tak wyświetla się error... Chce pograć a nie moge i nie wiem czemu xD plx help :/
Rasta' [ Pretorianin ]
Conath [ Generaďż˝ ]
musisz zmienic plik w folderze.
Rasta' [ Pretorianin ]
tzn. ? screena zaraz dam, tylko tyle ze imageshack cos zmulil :P
SCREEN:
Rasta' [ Pretorianin ]
heeeeeelllp :<
Rasta' [ Pretorianin ]
ostatni up pomóżcie :D
ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]
up