GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Głupia prośba o tłumaczenie piosenki

01.12.2007
23:46
smile
[1]

Fett [ Avatar ]

Głupia prośba o tłumaczenie piosenki

Nie śmiem prosić o przetłumaczenie mi utworu, bo jest strasznie długi. Pytanie natomiast brzmi, czy wie ktoś gdzie mógłbym znaleźć tłumaczenie tej właśnie piosenki? Z grubsza wiem o co w niej chodzi, ale zależy mi na tłumaczeniu, może nie dosłownym, ale bardzo dokładnym, zdanie po zdaniu. Zależy mi na kilku cytatach z niej, a obawiam się, że mógłbym źle zrozumieć kilka kontekstów. Szukam, szukam, ale nic znaleźć nie mogę:(

Piosenka to The Seven Angels zespołu Avantasia

Tekst piosenki tutaj:


Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc :)

01.12.2007
23:57
[2]

Fett [ Avatar ]

Właściwie to chodzi mi dokładnie o ten fragment, więc jeżeli to tłumaczenie jednak nie istniej to pokornie, uniżając się, proszę o przetłumaczenie mi go :]

Once I have been lost in what they told me to believe
Until I felt in burning deep inside to set my spirit free.
And I escaped to another world to help the little men
who make me plunge into philosophy - to feel my mind again...
No one left to hold me tight - on the
'real' other side - but her in chains

I had been alone til the madman came along
With the knowledge and silver long beard
He was the first man ever teaching how I could be free
Helping me to find - oh - the mind and the soul
They've been trying to hide it away...
And he promised we'd help Anna if I'd help him to
go all the way

02.12.2007
00:14
smile
[3]

Fett [ Avatar ]

Już sobie poradziłem :) Z góry dziękuje i mam nadzieje, że jednak nikt sie za to nie wziął :)

02.12.2007
00:28
smile
[4]

Kumavan [ Bad to the bone ]

Ehh... co ja bym dał za taką zdolność rozwiązywania problemów z własnych wątków...
Pewnie dużo goli kosztuje :/

02.12.2007
00:41
[5]

Fett [ Avatar ]

Odpowiednie znajomosci na GG ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.