
sajlentbob [ Vetus Fungus ]
Dzisiaj 22.15 TVP1 "Armia Ciemności"
Dla wszystkich lubiących wygięty, czarny humor. Horror - komedia "Armia Ciemności" Sama Raimiego. Nieoficjalna trzecia część trylogii "Evil Dead".
Polecam

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]
awright!
Bzzzrr Bzzzrr *chainsaw*
N|NJA [ Senator ]
Da boomstick?
Ciekawe, z którym zakonczeniem puszczą :)
beowulff [ X ]
Dobre to?

Grey Wolf [ pilot awionetki ]
Super.
A następnie o 0:15 na dwójce "Kalifornia"
SPMKSJ [ Konsul ]
zajebisty film :-)
claudespeed18 [ Senator ]
wlasnie miałem dać watek ze film na podstawie ktorego zrobili dwie gry :)

Uno07 [ Senator ]
Heniek rządzi !
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Hail to the king, baby!
Zakończenie na pewno dadzą europejskie. Już kiedyś TVP puszczała AoD i tam niestety
kaczmen [ GINOBILI!!! ]
a jakie jest alternatywne zakonczenie?
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Takie:
kałasznilow [ Legionista ]
ja niemoge jakie mordy

stanson [ Szeryf ]
Film zajebisty :)