GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzisiaj 22.15 TVP1 "Armia Ciemności"

01.12.2007
18:36
smile
[1]

sajlentbob [ Vetus Fungus ]

Dzisiaj 22.15 TVP1 "Armia Ciemności"

Dla wszystkich lubiących wygięty, czarny humor. Horror - komedia "Armia Ciemności" Sama Raimiego. Nieoficjalna trzecia część trylogii "Evil Dead".
Polecam

01.12.2007
19:14
smile
[2]

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]

awright!

Bzzzrr Bzzzrr *chainsaw*

01.12.2007
19:21
[3]

N|NJA [ Senator ]

Da boomstick?

Ciekawe, z którym zakonczeniem puszczą :)

01.12.2007
19:23
[4]

beowulff [ X ]

Dobre to?

01.12.2007
19:27
smile
[5]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

Super.
A następnie o 0:15 na dwójce "Kalifornia"

01.12.2007
19:28
[6]

SPMKSJ [ Konsul ]

zajebisty film :-)

01.12.2007
20:02
[7]

claudespeed18 [ Senator ]

wlasnie miałem dać watek ze film na podstawie ktorego zrobili dwie gry :)

01.12.2007
20:26
smile
[8]

Uno07 [ Senator ]

Heniek rządzi !

01.12.2007
20:26
[9]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Hail to the king, baby!

Zakończenie na pewno dadzą europejskie. Już kiedyś TVP puszczała AoD i tam niestety

spoiler start
Bruce zaspał. :(
spoiler stop


claudespeed ---> Były trzy gry.


Dzisiaj 22.15 TVP1 "Armia Ciemności" - Mephistopheles
02.12.2007
00:46
[10]

kaczmen [ GINOBILI!!! ]

a jakie jest alternatywne zakonczenie?

02.12.2007
09:14
[11]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Takie:

02.12.2007
10:03
[12]

kałasznilow [ Legionista ]

ja niemoge jakie mordy

02.12.2007
11:09
smile
[13]

stanson [ Szeryf ]

Film zajebisty :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.