Juanhijuan [ Hawkeye ]
Dekoder telewizji "n" i podłączenie kabla HDMI
Czy jeśli podłączam kabel HDMI do telewizora i dekodera to eurozłącze też powinno być podłączone ? Czy jak się podłączy już wszystko trzeba coś przestawiać na telewizorze, dekoderze ?
darek_dragon [ 42 ]
Pytanie pierwsze: nie.
Pytanie drugie: na dekoderze wybierasz rozdzielczość (1080i/720p/576i), na telewizorze wybierasz odpowiednie wejście.
Juanhijuan [ Hawkeye ]
Nie potrafie sobie poradzić z tą rozdzielczością. Chyba ustawili mi już tam w serwisie, bo jak naciskam przycisk RES to pojawiają się te dane które podałeś, ale jak potwierdze którąś z nich to obraz jest kiczowy... Chyba będe musiał kogoś poprosić o pomoc...
darek_dragon [ 42 ]
Cóż... Obraz z kanałów SD, szczególnie polskich, jest "kiczowy". Włącz sobie jakiś kanał HD (Discovery HD albo NonStop Kino HD) i sprawdź jak taki wygląda :)