GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dekoder telewizji "n" i podłączenie kabla HDMI

01.12.2007
16:00
[1]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Dekoder telewizji "n" i podłączenie kabla HDMI

Czy jeśli podłączam kabel HDMI do telewizora i dekodera to eurozłącze też powinno być podłączone ? Czy jak się podłączy już wszystko trzeba coś przestawiać na telewizorze, dekoderze ?

01.12.2007
16:12
[2]

darek_dragon [ 42 ]

Pytanie pierwsze: nie.

Pytanie drugie: na dekoderze wybierasz rozdzielczość (1080i/720p/576i), na telewizorze wybierasz odpowiednie wejście.

01.12.2007
16:33
[3]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Nie potrafie sobie poradzić z tą rozdzielczością. Chyba ustawili mi już tam w serwisie, bo jak naciskam przycisk RES to pojawiają się te dane które podałeś, ale jak potwierdze którąś z nich to obraz jest kiczowy... Chyba będe musiał kogoś poprosić o pomoc...

01.12.2007
16:43
[4]

darek_dragon [ 42 ]

Cóż... Obraz z kanałów SD, szczególnie polskich, jest "kiczowy". Włącz sobie jakiś kanał HD (Discovery HD albo NonStop Kino HD) i sprawdź jak taki wygląda :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.