GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gwiazdy tancza na lodzie - muzyka

01.12.2007
15:16
[1]

Fraps [ Pretorianin ]

Gwiazdy tancza na lodzie - muzyka

wiecie może jaki tytuł miała piosenka na końcu chyba pierwszej części???
wszyscy co tam tańczyli byli tak na kolorowo poubierani
z góry thx.

01.12.2007
15:32
[2]

Fraps [ Pretorianin ]

up

01.12.2007
15:35
[3]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

Nie oglądam tego, ale bardzo często puszczają piosenkę z Piratów z Karaibów autorstwa, chyba, Hansa Zimmera. Nie pamiętam tylko tytułu i jestem pewny, że nie o to Ci chodzi :]

01.12.2007
15:39
[4]

Fraps [ Pretorianin ]

nie to na pewno nie była piosenka z piratów nie tan klimat;]

01.12.2007
15:43
[5]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

To niestety Ci nie pomogę.
Ale spróbuj napisać na tym forum
Może ktoś będzie umiał pomóc :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.