Fraps [ Pretorianin ]
Gwiazdy tancza na lodzie - muzyka
wiecie może jaki tytuł miała piosenka na końcu chyba pierwszej części???
wszyscy co tam tańczyli byli tak na kolorowo poubierani
z góry thx.
Fraps [ Pretorianin ]
up
peter123456 [ Sun of a Beach ]
Nie oglądam tego, ale bardzo często puszczają piosenkę z Piratów z Karaibów autorstwa, chyba, Hansa Zimmera. Nie pamiętam tylko tytułu i jestem pewny, że nie o to Ci chodzi :]
Fraps [ Pretorianin ]
nie to na pewno nie była piosenka z piratów nie tan klimat;]
peter123456 [ Sun of a Beach ]
To niestety Ci nie pomogę.
Ale spróbuj napisać na tym forum
Może ktoś będzie umiał pomóc :D