GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki program do oglądania meczy przez internet?

01.12.2007
15:14
[1]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Jaki program do oglądania meczy przez internet?

Oglądam często piłke przez sieć i używam do tego Sopcasta. Czasami jest on denerwujący (słaba jakość transmisji, opóźnienia). Jakie inne programy polecacie?

edit:
temat założyłem w kategorii sport, gdyż tak trafię do większej liczby odbiorców, która może mi odpowiedzieć na moje pytanie.

01.12.2007
15:17
[2]

Volk [ Senator ]

Chyba jednak Sopcast jest najlepszy, mozesz jeszcze sprobowac TVUplayera ale zazwyczaj bitrate czyli jakosc jest nizsza.

01.12.2007
15:19
[3]

ronn [ moralizator ]

sopcast jest najlepszy, bez wąpienia

01.12.2007
15:21
smile
[4]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Sopcast, bo nie wiem co może z nim konkurować? No może TV Ants, ale to do sportów, które są rzadko w TV.

01.12.2007
15:29
[5]

szaszłyka? [ Leo Messi ]

SopCast - bardzo dobry, sam z niego korzystam i nie mam na co narzekać :)

02.12.2007
11:00
[6]

estrella [ rEVOLution ]

TVU Player. Kanały w dobrej jakości i do tego z angielskim komentarzem. Star Sports teraz wieczorami znika z sopcasta a na TVU Player jest zawsze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.