GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kaspersky 8.0 (2008)...

01.12.2007
15:10
[1]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Kaspersky 8.0 (2008)...

Jak ktoś z was ma wersję 7.0 (2007) to może pamięta kiedy się mniej więcej ukazała?

Bo czekam na nową wersję tegoż programu (rezygnuję z darmowego (za bardzo wychwalanego) Avasta!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.