***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Kaspersky 8.0 (2008)...
Jak ktoś z was ma wersję 7.0 (2007) to może pamięta kiedy się mniej więcej ukazała? Bo czekam na nową wersję tegoż programu (rezygnuję z darmowego (za bardzo wychwalanego) Avasta!