GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SAMPLE itd.

01.12.2007
13:21
smile
[1]

lolex00 [ Konsul ]

SAMPLE itd.

witam, moze ktos ma jakies linki do darmowych sampli, lub ktos ma na kompie? pls podajcie jakies sample ...z gory thx.

01.12.2007
13:50
[2]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

W dobie sieci P2P żaden pakiet za 200 czy i 5 dolarów nie jest ciężki do zdobycia...

Polecam miesięcznik Computer Music, gdzie zawsze na płycie DVD znajdziesz conajmniej kilka BG free sampli. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.