kubbar [ Junior ]
Ustawienia karty graficznej do Medal of Honor Airborn
Witam,
mam kartę graficzną GeForce 8500GT. Nie działą mi gra Medal of Honor Airborn, tzn. uruchamia się, ale kiedy rozpoczynam misję zaczyna mi migać obraz. Jak mam ustawić kartę graficzną. Czy ktoś może mi pomóc?
Kubbar
lewy rangers [ Generaďż˝ ]
a ja mam takiei pytanie mam procka intel d915 2,80ghz ram 1 gb i karte radek x1600 pro asus i gdy chce wlaczy gre to ekran robi sie czarny i komp sie resetuje (gra to demko ale chcialem sobie pograc i zobaczyc czy kupic a tu lipa:/0
mirencjum [ operator kursora ]
Masz zainstalowane najnowsze sterowniki?
Wybierz typ swojej karty i system.
Nie wiem, czy masz połataną grę:
https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=17564
Opcje ustawień karty graficznej po instalacji sterowników masz ustawione domyślnie, nie musisz tego zmieniać. Powinieneś ustawić rozdzielczość i odświeżanie. Dla LCD wystarczy 60, Dla CRT 85 MHz.
Prawy przycisk myszy na pulpicie --> właściwości --> ustawienia --> zaawansowane --> monitor --> Tam zmieniasz wartości.
Ustawienia grafiki zmieniasz w opcjach gry. Tam ustawiasz rozdzielczość i jakość wyświetlanego obrazu. Możesz obniżać, wyłączać różne opcje, wtedy grafika jest uboższa, ale gra chodzi płynniej.
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
rangers --> spróbuj zmienić sterowniki na nowe