GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Deus ex - problem

01.12.2007
12:25
[1]

Aschman [ Death Magick For Adepts ]

Deus ex - problem

Zainstalowałem sobie ostatnio Deus ex z chęcią pogrania tylko mam jeden problem. W menu gry strasznie muli mi kursor ,bawiłem się juz w opcjach ale nic nie pomaga. Jest na to jakaś rada?

01.12.2007
14:28
[2]

claudespeed18 [ Senator ]

moze to wina zbyt nowego softu/sprzetu czyli C2D, karty pod DX10, Vista lub sterowniki, ale skoro to tylko w menu to da sie chyba przezyc i grac co nie ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.