Aschman [ Death Magick For Adepts ]
Deus ex - problem
Zainstalowałem sobie ostatnio Deus ex z chęcią pogrania tylko mam jeden problem. W menu gry strasznie muli mi kursor ,bawiłem się juz w opcjach ale nic nie pomaga. Jest na to jakaś rada?
claudespeed18 [ Senator ]
moze to wina zbyt nowego softu/sprzetu czyli C2D, karty pod DX10, Vista lub sterowniki, ale skoro to tylko w menu to da sie chyba przezyc i grac co nie ;]