jakubskowronski [ Intel ]
Doom 4
Czy wiadomo coś o kontynuacji serri?
whiter [ Generaďż˝ ]
NIC NIE WIADOMO!
ObiOneMP [ Pretorianin ]
Wiadomo tyle, ze powstanie. To chyba wszystko.
cfs09 [ Konsul ]
Nie, nawet to nie jest pewne. Póki co Id robi Rage'a.