focal [ Pretorianin ]
problem z kompem - wirus :(
mianowicie znowu mam na dysku jakiś syf, po przeinstalowaniu windowsa ostatnio znowu zamulił mi sie komputer, próbowalem już mnóstwo programów antywirusowych oraz programów typu ad aware itp i wciąż jest coś nie tak, avast wyłaczył mi sie autoamtycznie i nie moge właczyc ochrony, co to może być i czym to usunać ?
minius [ Senator ]
A odwirusoywwałeś w trybie awaryjnym?
dagger865 [ Pretorianin ]
heh wirus, sam się na komputerze nie robi, musiałeś ściągnąc jakieś gówno i tyle...

focal [ Pretorianin ]
sciągałem daemona i jakiś syf sie ściągnął
focal [ Pretorianin ]
tylko co tu teraz zrobić bo generalnie komp chodzi ale na początku ma takie zamulenie że poezja, nie mam ochoty znów instalować windowsa, a programy nie bardzo dają rade
dagger865 [ Pretorianin ]
wejdź do awaryjnego i zrób scana :)

focal [ Pretorianin ]
jakbyście mogli to jak sie robi skana w trybie awaryjnym bo szczerze to nie praktykowałem nigdy

dagger865 [ Pretorianin ]
zapomniałem ^^
mirencjum [ operator kursora ]
Sprawdź w menadżer zadań, czy nie masz jakiegoś procesu zabierającego moc. Ctrl+Alt+Delete
spikeminoda [ Centurion ]
Polecam podanym prze zemnie programem przeskanowac calego kompa
to nie jest jakis zwykly antyswirus
w razie problemow pisz a doradze i wszystko bedzie ci smigac jak nalezy
Thomas_S [ Legionista ]
Spybot jest słaby, znajdzie i skasuje wiele niewiele wyleczy