GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z kompem - wirus :(

01.12.2007
11:22
[1]

focal [ Pretorianin ]

problem z kompem - wirus :(

mianowicie znowu mam na dysku jakiś syf, po przeinstalowaniu windowsa ostatnio znowu zamulił mi sie komputer, próbowalem już mnóstwo programów antywirusowych oraz programów typu ad aware itp i wciąż jest coś nie tak, avast wyłaczył mi sie autoamtycznie i nie moge właczyc ochrony, co to może być i czym to usunać ?

01.12.2007
11:24
[2]

minius [ Senator ]

A odwirusoywwałeś w trybie awaryjnym?

01.12.2007
11:25
[3]

dagger865 [ Pretorianin ]

heh wirus, sam się na komputerze nie robi, musiałeś ściągnąc jakieś gówno i tyle...

01.12.2007
11:27
smile
[4]

focal [ Pretorianin ]

sciągałem daemona i jakiś syf sie ściągnął

01.12.2007
11:28
[5]

focal [ Pretorianin ]

tylko co tu teraz zrobić bo generalnie komp chodzi ale na początku ma takie zamulenie że poezja, nie mam ochoty znów instalować windowsa, a programy nie bardzo dają rade

01.12.2007
11:30
[6]

dagger865 [ Pretorianin ]

wejdź do awaryjnego i zrób scana :)

01.12.2007
11:34
smile
[7]

focal [ Pretorianin ]

jakbyście mogli to jak sie robi skana w trybie awaryjnym bo szczerze to nie praktykowałem nigdy

01.12.2007
11:35
smile
[8]

dagger865 [ Pretorianin ]

zapomniałem ^^

01.12.2007
11:45
[9]

mirencjum [ operator kursora ]

Sprawdź w menadżer zadań, czy nie masz jakiegoś procesu zabierającego moc. Ctrl+Alt+Delete

01.12.2007
11:53
[10]

spikeminoda [ Centurion ]

Polecam podanym prze zemnie programem przeskanowac calego kompa

to nie jest jakis zwykly antyswirus
w razie problemow pisz a doradze i wszystko bedzie ci smigac jak nalezy

01.12.2007
12:34
[11]

Thomas_S [ Legionista ]

Spybot jest słaby, znajdzie i skasuje wiele niewiele wyleczy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.