GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzisiaj 1 grudnia!!!

01.12.2007
11:19
[1]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Dzisiaj 1 grudnia!!!

Dzisiaj jest już grudzień, ale za oknem nie jest wcale biało. Chciałem się dowiedzieć co GOLowicze robią tego dnia pierwszego grudniowego dnia (oprócz siedzenia na gry-online :) ).

Ja ucze się Makroekonomi :( we wtorek mam kolosa.

01.12.2007
11:21
[2]

White Star [ Legend ]

ja przepisuje lekcje z caleog tygodnia i przygotowuje sie do powrotu do szkoly po 3 tygodniach 'wakacji' ;)

01.12.2007
11:23
smile
[3]

_zielak_ [ Thief ]

Kocham grudzień. Święta, wolne, sylwester, moje urodziny... Żyć nie umierać. :)

Co do pytania - odpoczywam po imprezie andrzejkowej i szykuje się do kina, Hitmana obejrzeć.

01.12.2007
11:24
[4]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

White Star --> uuu... to chyba jakaś poważna choroba była??

01.12.2007
11:25
smile
[5]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

hmm. Zaraz jade odwiedzic mame do szpitala.


a tak poza tym to slucham muzyki :)
nareszcie grudzien. Zajebiscie klimatyczny miesiac. :)

01.12.2007
11:26
smile
[6]

lewy rangers [ Generaďż˝ ]

podobnie ja zielak kocham grudzien wigilia wolne imieninki urodzinki sylwester

01.12.2007
11:27
[7]

Debczak_Lebork [ Głos Prawdy ]

probuje sie jakos zebrac i wstac zeby posprzatac i isc do dklepu, ale kac morderca nie pozwala mi na to ;(
w ogole to nienawidze grudnia, nienawidze zimy wrrrrr5

01.12.2007
11:27
smile
[8]

wornock [ Armin van Buuren ]

Słucham Trance'u ;]

01.12.2007
11:28
smile
[9]

RockyX [ Konsul ]

To już 1 grudnia??? Na śmierć zapomniałem...

01.12.2007
11:30
smile
[10]

szymon_majewski [ Senator ]

Napoczynam kalendarz adwentowy ;)

01.12.2007
11:30
[11]

sapri [ ]

Lecze kaca :P.

01.12.2007
11:31
[12]

Kompo [ Legend ]

Piję browar, a co mam robić w sobotę.

01.12.2007
11:31
[13]

GBreal.II [ floydian ]

Slucham King Crimson, mecze sie z Fordem-Fulkersonem i czekam na 14:00, kiedy o ide na Beowulfa :)

01.12.2007
11:33
[14]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Kompo --> browar?? teraz?? przeciez dżentelmeni nie piją przed 12 :D

01.12.2007
11:34
[15]

ValkyreX [ Legend ]

Męczę się z kaszlem i gorączką, czytam wybrane tematy na golu i zaraz zabieram się za naukę.

01.12.2007
11:35
[16]

Pan P. [ Konsul ]

Zbieram siły wymagane do upolowania jakiegoś żarcia w lodówce. Potem jeszcze troszkę się poopieprzam, wykonam wszystkie niezbędne, ranne ablucje i poopieprzam się jeszcze troszeczkę.

01.12.2007
11:36
smile
[17]

Kompo [ Legend ]

Tomal_P - > dlatego wódkę kupię dopiero wieczorem. ;)

01.12.2007
11:36
[18]

whiter [ Generaďż˝ ]

ja?
ja tam w domu nic do roboty więc tu ciągle siedze.....

01.12.2007
11:37
smile
[19]

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

Jade na obiad do tesciow.

01.12.2007
11:39
[20]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Kompo --> czyli browar to taki wstęp do tego co bedzie wieczorkiem?! :)

01.12.2007
11:41
[21]

KOLOSrv [ SiedzącY O ŚwiciE ]

W czasie kiedy powstał ten watek obudziłem się z bolącą łepetyną, a teraz jestem zamulony, cieszę się z dzisiejszego dnia tylko dlatego bo śnieg stopniał przez noc, teraz przynajmniej jest tylko w jakiś niedostępnych miejscach a drogi są czyste:P Więc może gdzieś dzisiaj pójdę. Poza tym te 3 miesiące zleciały mi jak nigdy, do dupy z tym czasem...

01.12.2007
12:16
[22]

White Star [ Legend ]

Tomal>> a bo ja wiem. w pon skrecilem noge w kostce. pojechalem na pogotowie gips byl dopiero w srode - na 2 tyg no to siedzialem w domku ;) a od pon do szkoly. bede chodizl na piechote to mzoe drugą skrece i luz do lutego bo am w stycznu ferie :D a do irlandii lece dopiero pod koniec czerwca to wydobrzeje ;)

01.12.2007
12:18
[23]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

White Star --> po co do Irlandii? Nie słuchasz premiera, w Polsce będzie Irlandia niedługo :D

01.12.2007
12:19
smile
[24]

Grzesiek [ www na-skroty pl ]

Co jest tak niezwykłego w tym dniu?

01.12.2007
12:21
[25]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Grzesiek --> Światowy Dzień Walki z Aids.

01.12.2007
12:22
[26]

White Star [ Legend ]

Tomal>> chociazby do siostr i siostrzenca ktory wtedy bedzie mial roczek i 1,5 roczku :) i o tak, odpoczac od polski, tego co sie tu dzieje co mnei przytłacza :) pozwiedzac, polazic po gorach bo jets ich tam naokoło duzo i s afajne miejscowki :) i zaznaczm ze to irlandia polnocna ;) miasteczko graniczne w sumie z irlandia bo czasem jest pelno straznikow granicznych w miescie z kałachami ;]

01.12.2007
12:23
[27]

cfs09 [ Konsul ]

Za oknem jak najbardziej biało, a także zimno i ślisko. Zima pełną gębą, nie to co rok temu. Generalnie grudzień to jeden z lepszych miesięcy w roku, oprócz lipca i sierpnia ;)

01.12.2007
12:24
[28]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

White Star --> a to sorry za moją uwage. Bo ja myślałem że tylko na zarobek tam lecisz!

01.12.2007
12:24
[29]

White Star [ Legend ]

# Dzień walki z AIDS
# Czad - Festiwal Wolności i Demokracji
# Portugalia - Święto Odnowienia Niepodległości, Dzień Młodzieży
# Republika Środkowoafrykańska - Święto Republiki
# Rumunia - Rocznica Zjednoczenia Siedmiogrodu i Rumunii

1415 - Jan Długosz, polski historyk, kronikarz, kanonik krakowski (zm. 1480)
1734 - Adam Kazimierz Czartoryski, książę, polski polityk (zm. 1823)
1935 - Woody Allen, amerykański reżyser filmowy, aktor

by wikipedia ;) jets tego tam wiecej ;) mozna codziennie taki watek zakłądać i bedzie sporo tematow do rozmow mysle :)


na zarobek? jesli sie cos znajdzie :) w tym roku na wakacjahc zarobilem troche grosza :) zobaczymy jak to bedzie :) ale glownym celem są wakacje jako takie=odpoczynek, relaks, zwiedzanie itp :)

01.12.2007
12:27
smile
[30]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Moim zdaniem to nawet byłoby ciekawe. Wyszukać w wikipedii co tego dnia się zdarzyło w przeszłości i o tym podyskutować. Co wy na to?? Jakie jest wasze zdanie??

01.12.2007
12:28
[31]

White Star [ Legend ]

chyba jeszcze niczego podobneog nei bylo a mzoe wyjsc calkiem fajny watek:)

01.12.2007
12:30
[32]

cfs09 [ Konsul ]

Podyskutować? Ale kurde o czym... O pogodzie? Nuudaa. A o tym, że "tego dnia w 1415 zmarł Jan Długosz"?
- o, zmarł Jan Długosz
- fajniiee
- pokój jego duszy
- gra ktoś w CS'a?

:P

01.12.2007
12:30
smile
[33]

mjuzik96 [ Konsul ]

Ja chodzę do podstawówki i nadrabiałem 2 listopada.
Mikołajkowy Turniej Rodzinny
- 4 chłopaków, 4 dziewczyny, 5 rodziców
- Gra w unihokeja
Niedawno wróciłem i oczywiście 1 miejsce
Fajny pomysł

01.12.2007
12:30
[34]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Można by już dzisiaj taki wątek założyc. Co ty na to White Star?? Tylko trzeba wyszukać jakieś ciekawe informacje. Zobaczymy czy się sprawdzi. Jeśli tak to fajnie, jeśli nie to trudno.

EDIT:
cfs09 --> ale nie trzeba od razu o Długoszu, przecie inne rzeczy też sie działy

01.12.2007
12:32
[35]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Ja byłem na GIMparadzie.

01.12.2007
12:32
[36]

Forageriss [ Pretorianin ]

A ja nie lubię grudnia. . . Święta - zjazd rodziny wszystkich ciotek, wujków i kuzynek czyt. zamieszanie i jedna wieka awantura i wojna w kuchni, o telewizor itd. Do tego zimno jak cholera, ciemno o 16, tandetne mikołajki w szkole etc... Jedyny plus to sylwester.

01.12.2007
12:32
smile
[37]

Kompo [ Legend ]

Lion - > długo już się udzielasz na GOL-u, czy to Twoje pierwsze konto? :) Pozdr.

01.12.2007
12:33
smile
[38]

You tube my space. [ Konsul ]

Tomal_P, piszmy tutaj, mam tematy, Ty zaczynasz:

Temat #1: Zjednoczenie Siedmiogrodu i Rumunii jako wynik działań Kazimierza Czartoryskiego. Wykorzystaj wiedzę zawartą w kronikach Jana Długosza.

Temat #2: 1 grudnia jako Dzień Walki z AIDS i Festiwal Wolności w Czadzie. Paradoks czy ponury żart? Porównaj w/w zestawienie z humorem obecnym w dziełach Woody Allena.

Minimum 250 słów!

01.12.2007
12:35
[39]

cfs09 [ Konsul ]

Kompo --> Jak mnie poznałeś? :P
To już moje drugie konto na GOLu, ale stare zaginęło w mrokach dziejów.

01.12.2007
12:35
smile
[40]

kkkkkkrystian [ Senator ]

już grudzień, z drugiej strony to fajnie, ale jeszcze do gwiazdki trochę pozostało, do końca semestru też już bliżej jak dalej, już nie mogę się doczekać świąt, Crysisa:D i wolnego czasu, teraz jestem po chorobie, zaległości i te sprawy, a jeszcze nic nie zrobiłem, lekcji masa a mnie ani do książek nie prędko, zaraz pewnie się wymigam i pójdę trochę ogarnąć w pokoju. Oceny również nie rewelacyjne i test gimnazjalny już blisko, a ja nie wiem czemu tak się przejmuje, ale nic trzeba żyć dalej i cieszyć się życiem, może na Mikołaja będę miał upragnioną drugą kość ramu, a w szkole samo się ułoży

01.12.2007
12:38
[41]

HP Killer [ Centurion ]

no...szkoda że tak daleko do gwiazdki ale za to juz niedługo 2008 rok oby był lepszy niż 2007

01.12.2007
12:38
smile
[42]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

eeeee.... ja się obudziłem, patrze na zegarek - Dziewiąta ! Cały szczęśliwy wstaje włączam PC-ta i patrze na zegarek kontem oka - 11-45 ! o nie :|

mam jeszcze dzisiaj gościć kolege :( i zanieść koleżance kartkę z zadaniem co najgorsze z jej zadaniem ;)

01.12.2007
12:38
[43]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

np. by Wikipedia: 1953 - Ukazał się pierwszy numer Playboya.

Edt: I to chyba jest ciekawsze od Długosza?!

01.12.2007
12:39
smile
[44]

sebekg [ Brzusio Pepusiowaty ]

Ja se juz browara walnelem z rana:)

01.12.2007
12:40
smile
[45]

Windows XP 16 [ Burnout Master ]

Ja muszę się uczyć, żeby nadrobic 3 tyg. zalełości w liceum po wizycie w szpitalu :/ Ehhh. co za życie.

01.12.2007
12:40
[46]

cfs09 [ Konsul ]

Piwo z rana jak śmietana ;)

01.12.2007
12:40
[47]

Lookash [ Senator ]

Pierwszy dzień Apokalipsy!

01.12.2007
12:41
smile
[48]

kkkkkkrystian [ Senator ]

sebekg ---> widać po pisowni, pewnie nie jednego
a poza tym chciałbym być już dorosły i tak se walnąć przed kompem browca i niczym się nie przejmować

01.12.2007
12:41
smile
[49]

Kompo [ Legend ]

Lion - > przede mną nic się nie ukryje. :>

01.12.2007
12:42
[50]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Mam nadzieje że do Płocka nie trafi ta ptasia grypa.

kkkkkkrystian --> jak będziesz dorosły to Cię nie bedzie kręciło takie picie przed kompem. Dorośniesz i się sam przekonasz.

01.12.2007
12:43
[51]

athrenai [ Pretorianin ]

a ja się uczę prawa cywilnego...

ale święta już niedługo!!!

01.12.2007
12:44
smile
[52]

Popielny [ Grand ]

Zaraz gram w PESa 08- mecz ligowy w moim mieście, a wieczorem gramy z kumplami ---->


Dzisiaj 1 grudnia!!! - Popielny
01.12.2007
12:45
smile
[53]

sebekg [ Brzusio Pepusiowaty ]

kkkkkkrystian --- > tak musi byc zeby dobrze brzmialo:) spoko przyjdzie czas i na to, ja narazie tylko 1 do snidania i to malego, duzy heineken ceka na wieczorna partyje w BF2:)

01.12.2007
12:47
[54]

cfs09 [ Konsul ]

Fajna ta gra, ale trochę przesadzona, picie wódki w tej grze nie wchodzi w grę, w końcu 3 szklaneczki to już około 0,5l...

01.12.2007
12:48
[55]

White Star [ Legend ]

Popielny>> czekam na 18 swoją i zamierzam w to wlasnie zagrac ;)


eech zawsze taki jestes ze jak cos napisane i Ci sie nie podoba to rezygnuejsz? a nie lepiej wstawic zamiast szklaneckzi kieliszeczek albo literatke?

01.12.2007
12:49
[56]

Popielny [ Grand ]

Dlatego jedziemy na literatki

01.12.2007
12:50
[57]

cfs09 [ Konsul ]

Kieliszeczek już brzmi rozsądnie. Literatki to też jakoś tak.... po żulsku.

01.12.2007
12:52
[58]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Gra musi być fajna, ale dla kogoś takiego jak ja kto ma słabą głowę. Chyba że bym miał dużo szczęścia :)

01.12.2007
12:57
[59]

Kozi89 [ Senator ]

Wstałem o 12, śniadanie, potem po łazienki, tuszkę porządków i jestem na GOLu. Dalszych planów nie mam.

01.12.2007
12:57
[60]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Ja byłem na treningu Airsoftowym :)

01.12.2007
12:58
[61]

White Star [ Legend ]

nie tyle fajna i trzeba miec słabą glowe tlyko zeby starczylo alko ;) nawet sobie nie zdajecie ile mozecie wypic zanim sie upijecie ;) ja kiedys zgona wycialem po chyba 4 piwach ale zmecozny bylem a tydzine pozniej na ognisku chyba drugie tyle wypilem , pare kieliszkow i... koniec imprezy bo se burza zaczela i trzeba bylo spierdzielac spod drzew na chate ;]

a teraz niestety musze troche poodkurzac skoor moge chodzic po domu bez kuli :/

01.12.2007
13:00
[62]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

i co White Star?? Zakładamy ten nowy wątek??

01.12.2007
13:05
smile
[63]

White Star [ Legend ]

jutro ;) dzisiaj niech juz zostanie ten. sprobowac mozna. a nuz wypali ;)

01.12.2007
13:07
[64]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

ok

01.12.2007
13:10
[65]

grajkasz [ Centurion ]

ja mam dzisaj urodziny

01.12.2007
13:12
smile
[66]

[bd,[55,pb5i [ Generaďż˝ ]

Ja się obudziłem patrzę, patrzę na zegarek 9.17: włanczam PC najpierw gram potem na necie. Szkoda że niektóre gry się zacinają. Właśnie szukam w internecie nowej karty graficznej z Pixel\Vertex Shaderami i pamięci 512 MB RAM - i nie mogę znaleść. Filmy długo się buforują: np. film który trwa 22 minuty, buforuje się 45 minut albo nawet i więcej. Co za życie.

01.12.2007
13:13
[67]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

normalny zwykły dzień jak zawsze

01.12.2007
13:17
smile
[68]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

To wszystkiego najlepszego grajkasz!!!

01.12.2007
13:19
[69]

Ghorri [ ]

Wstałem.

01.12.2007
13:54
smile
[70]

moszeusz [ blademaster ]

Nadrabiam growe zaległości, wszak mam jeszcze kilka jRPGów nieukończonych na SNESa.
Później pewnie jakiś maraton filmowy, trochę się nazbierało pozycji

01.12.2007
13:56
smile
[71]

Loon [ Panicz ]

Jadę do miasta, idę do fryzjera, wynoszę śmieci... Kogo to obchodzi :)?

01.12.2007
14:02
[72]

White Star [ Legend ]

stacje na ktorej kupisz paliwo :P

fryzjera ktory zarobi
i MZK(chyba to ;) ;)

01.12.2007
14:09
[73]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Czysto teoretycznie pownienem czytać "Nie-boska komedię" (streszczenie oczywiście),a le jaoś mi się nie chce i na GOLu siedzę.

01.12.2007
14:23
[74]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Sobota. Dzisiaj nic nie robię. Egzystuję.

01.12.2007
14:28
[75]

$Respect$ [ Konsul ]

pokoj sprzątam i radia PULS FM 102.4 słucham

01.12.2007
14:30
[76]

hilander [ ]

andrzejkowy zjazd ...

spoiler start
reds pomaga
spoiler stop

01.12.2007
14:31
[77]

reksio [ Q u e e r ]

Leczę kaca, rzygam obiadem, dzwonie do dziewczyny, potem do chłopaka, a potem jadę do teatru... na kacu. Ja pier...

01.12.2007
14:49
smile
[78]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Tak...

Początek takiego miesiąca co się tyle wydarza :)

A dziś łażę po necie, posłucham radia, przeczytam gazetę codzienną...

01.12.2007
14:55
[79]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

Jak zwykle siedze przed kompem zmulony po piatkowym wieczorze, czekajac na sobotni wieczor :).
No i cieszy mnie fakt, ze az tak zimno nie jest, bo zimy nie lubie .

01.12.2007
14:55
[80]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

A ja sie ucze makroekonomi, no teraz akurat mam przerwe ale zaraz wracam do nauki. A wieczorkiem może jakiś film się obejrzy z ukochaną :)))))

01.12.2007
15:02
smile
[81]

raper741 [ Legend ]

Odrabiam zaległe zadania domowe, których nie zrobiłem ze względu na chorobę.

01.12.2007
15:04
[82]

Axl2000 [ Hohner ]

wstałem o 9...potem poszełem spac...wstałem o 14...i lecze kaca...nie jest zle

01.12.2007
16:04
[83]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

Leczę gardło po wczorajszym meczu :]
eMKaeS eMKaeS :D Następnym razem wygrają xP

01.12.2007
16:08
[84]

siekator [ Król Rybak ]

Nudze się.

01.12.2007
16:12
[85]

_SebuL_ [ Pretorianin ]

bylem w budzie , 3 godziny matmy potrafia pograzyc czlowieka

01.12.2007
16:15
smile
[86]

Zabójca14 [ Maxxx Blood ]

Mnie i innych urzędnikow mojego domu zaproszono na impreze (domową). Juz nie moge sie doczekac 18:00

01.12.2007
16:21
[87]

Janczes [ You'll never walk alone ]

nudze sie: troche siedze w necie, gram, ogladam TV a zaraz wybijam..

01.12.2007
16:21
smile
[88]

Zabójca14 [ Maxxx Blood ]

No i jeszcze pewnie na zakończenie dobrego dnia (może) wypije se freqa albo redsa.

01.12.2007
16:23
[89]

White Star [ Legend ]

wychowawczyni wlasnie dzownila sie dowiedziec jak sie czuje i kiedy wracam i cos tam o ocenahc i jak uslyszalem jakie bzdury mi powpisywaly to jedna nauczycielke wyklalem a ona sie smiala zebym sie uspokoil bo to pewnie nieporozumienie ;) mam trzy 4 i kose a na karteczce mam dwie kosy na czysto :D albo z inneog dostalem 3+ z kartkowki a mam 1 ksoe na czysto :D

01.12.2007
16:24
smile
[90]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

Wróciłem ze spacerniaka i teraz sprzątam swoją cele.


Zabójca14--> to szykuje się niezły kinderbal :D

01.12.2007
16:24
smile
[91]

Volk [ Senator ]

Oczywiscie pije browar na kaca, najgorsze ze jutro o tej samej porze bede mial podobne zajecie.

01.12.2007
16:28
smile
[92]

Zabójca14 [ Maxxx Blood ]

grey wolf- chodzi ci o to ??

Jeżeli to to cie zmartwie że nie.

01.12.2007
16:43
[93]

Victor Sopot [ Generaďż˝ ]

chilloutuje zjarany i czekam na wieczór.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.