GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem!

01.12.2007
11:18
[1]

Eckity [ Konsul ]

Problem!



Jak z tej stronki ściągnąć filmik z youtube np.

U mnie wyskakuje error pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.12.2007
11:40
[2]

RockyX [ Konsul ]

Do ściągania filmów z YouTube jest specjalny program: VDownloader.

Czy nie łatwiej jest użyć właśnie jego???

01.12.2007
12:04
[3]

Eckity [ Konsul ]

Próbowałem ale tez nie działa i error wyskakuje. Nie kapuje o co chodzi. :P

Jak to wklejam do tego progranu to wyskakuje error

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.