GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neostrada tp - nowa umowa

01.12.2007
11:16
[1]

ThomasPL [ Pretorianin ]

Neostrada tp - nowa umowa

Wczoraj zadzwonił do mnie kolo z szanownej TEp'sy i zaoferował przedłużenie umowy interesuje mnie net 1MB-2MB wiem że za 1MB płaciłbym 64zł a ile za 2MB? (nie zapytałem się:/)

A gdybym poczkeał do lutego gdy wychodzi mi umowa i wtedy bym nie przedłużył a później rodzicy by poszli i by chcieli podpisac jeszcze raz to promocje obowiązuja co nie?

01.12.2007
11:18
[2]

mikmac [ Senator ]

zadales pytanie na forum, ktore jest W SIECI !
Nie mogles sprawdzic, na stronie www.neostrada.pl (wiem, wiem adres jest lekka mylacy) zamiast dupe zawracac?

01.12.2007
11:20
[3]

ThomasPL [ Pretorianin ]

hymmn kierując się tym:

to jak znajdziesz odpowiediz na moje pytania to jestes mistrz!!!

A jeszcze tu znalazłem cennik w formacie PDF ale on z lekża zawiera astronomiczne kwoty!

01.12.2007
11:23
[4]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Wystarczy przeczytac regulamin promocji mała cena oraz megainternet i wszystko stanie sie jasne.

01.12.2007
11:27
[5]

mikmac [ Senator ]

nie sierotko, wystarczy przeszukac promocje, a nie pliki pdf z 2004 roku...



widac dzieci neo mamy jeszcze zanim to neo dostana... ; )

01.12.2007
11:32
[6]

dagger865 [ Pretorianin ]

mikmac, on jest na razie w okresie dojrzewania neo, czyli w tym pierwszym stadium :D

01.12.2007
11:39
[7]

ThomasPL [ Pretorianin ]

Dzięki:) ale ja tam nigdy nie umiałem sie polłapac na tych stronach TP;) i sobie wypraszam nazywanie mnie Dzieckiem neo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.