ThomasPL [ Pretorianin ]
Neostrada tp - nowa umowa
Wczoraj zadzwonił do mnie kolo z szanownej TEp'sy i zaoferował przedłużenie umowy interesuje mnie net 1MB-2MB wiem że za 1MB płaciłbym 64zł a ile za 2MB? (nie zapytałem się:/)
A gdybym poczkeał do lutego gdy wychodzi mi umowa i wtedy bym nie przedłużył a później rodzicy by poszli i by chcieli podpisac jeszcze raz to promocje obowiązuja co nie?
mikmac [ Senator ]
zadales pytanie na forum, ktore jest W SIECI !
Nie mogles sprawdzic, na stronie www.neostrada.pl (wiem, wiem adres jest lekka mylacy) zamiast dupe zawracac?
ThomasPL [ Pretorianin ]
hymmn kierując się tym:
to jak znajdziesz odpowiediz na moje pytania to jestes mistrz!!!
A jeszcze tu znalazłem cennik w formacie PDF ale on z lekża zawiera astronomiczne kwoty!
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Wystarczy przeczytac regulamin promocji mała cena oraz megainternet i wszystko stanie sie jasne.
mikmac [ Senator ]
nie sierotko, wystarczy przeszukac promocje, a nie pliki pdf z 2004 roku...
widac dzieci neo mamy jeszcze zanim to neo dostana... ; )
dagger865 [ Pretorianin ]
mikmac, on jest na razie w okresie dojrzewania neo, czyli w tym pierwszym stadium :D
ThomasPL [ Pretorianin ]
Dzięki:) ale ja tam nigdy nie umiałem sie polłapac na tych stronach TP;) i sobie wypraszam nazywanie mnie Dzieckiem neo