GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Misje w San Andreas !!!!!!!!!!!!!!!!!

01.12.2007
10:52
[1]

,,Ryder [ Konsul ]

Misje w San Andreas !!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy ktoś z Was zaczynał grać od misji dodatkowych bo ja pierwsze zrobiłem misje sanitariusza za pierwszym razem.Czy ktoś z Was zaliczał misje strażaka 3 razy, bo mam 3 próby zaliczenia misji a mam ukończone 2.Napiszcie czy ktoś z Was przeszedł za pierwszym razem wszystkie misje ?

01.12.2007
10:53
[2]

dagger865 [ Pretorianin ]

a ja nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś, sorry :)

01.12.2007
11:04
[3]

whiter [ Generaďż˝ ]

PISZ PO POLSKU!....

01.12.2007
11:07
smile
[4]

dagger865 [ Pretorianin ]

napisał po polsku, z tym że źle gramatycznie

01.12.2007
11:09
[5]

szymon_majewski [ Senator ]

Dodatkowe misje mozesz wykonywac pozniej. Po niektorych odblokuja sie nowe (np. po ukonczeniu szkoly jazdy odblokuja sie misje z Cesarem)

01.12.2007
11:12
[6]

Przemq1 [ Pretorianin ]

PISZ PO POLSKU!!! Sorki, ale nic z tego co napisałeś nie zrozumiałem.

Może źle się wyraziłem pisz poprawnie gramatycznie.


spoiler start
Ale jeśli chcesz to postaram się zeskanować poradnik do SA z dodatkowymi misjami.
spoiler stop

01.12.2007
12:24
[7]

,,Ryder [ Konsul ]

chodzi o to kto z Was przeszedł za pierwszym razem misje w gta sa ?

01.12.2007
12:25
[8]

cfs09 [ Konsul ]

Wszystkie misje z SA za pierwszym razem? A kto takie coś zapamięta...

01.12.2007
12:31
[9]

mjuzik96 [ Konsul ]

Ja kiedyś mi się udało Taksówke, Paramedyka, Wóz Strażacki,(niepamiętam jak to się nazywa ale) Policja

02.12.2007
10:14
smile
[10]

Filip9424 [ Pretorianin ]

ja przeszlem

02.12.2007
10:43
[11]

,,Ryder [ Konsul ]

ok, dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.