,,Ryder [ Konsul ]
Misje w San Andreas !!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy ktoś z Was zaczynał grać od misji dodatkowych bo ja pierwsze zrobiłem misje sanitariusza za pierwszym razem.Czy ktoś z Was zaliczał misje strażaka 3 razy, bo mam 3 próby zaliczenia misji a mam ukończone 2.Napiszcie czy ktoś z Was przeszedł za pierwszym razem wszystkie misje ?
dagger865 [ Pretorianin ]
a ja nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś, sorry :)
whiter [ Generaďż˝ ]
PISZ PO POLSKU!....

dagger865 [ Pretorianin ]
napisał po polsku, z tym że źle gramatycznie
szymon_majewski [ Senator ]
Dodatkowe misje mozesz wykonywac pozniej. Po niektorych odblokuja sie nowe (np. po ukonczeniu szkoly jazdy odblokuja sie misje z Cesarem)
Przemq1 [ Pretorianin ]
PISZ PO POLSKU!!! Sorki, ale nic z tego co napisałeś nie zrozumiałem.
Może źle się wyraziłem pisz poprawnie gramatycznie.
,,Ryder [ Konsul ]
chodzi o to kto z Was przeszedł za pierwszym razem misje w gta sa ?
cfs09 [ Konsul ]
Wszystkie misje z SA za pierwszym razem? A kto takie coś zapamięta...
mjuzik96 [ Konsul ]
Ja kiedyś mi się udało Taksówke, Paramedyka, Wóz Strażacki,(niepamiętam jak to się nazywa ale) Policja

Filip9424 [ Pretorianin ]
ja przeszlem
,,Ryder [ Konsul ]
ok, dzięki