GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Playstation 2! Ceny?

01.12.2007
10:19
smile
[1]

kondziol6 [ Centurion ]

Playstation 2! Ceny?

Czy mógłbym kupić playstation 2 w cenie od 250-300 zł są tak? Nieużywane.

01.12.2007
10:22
[2]

mycha921 [ Invisible ]

Nie, na allegro chodzą coś koło 500zł nówki. Możesz liczyć max za 450zł.

01.12.2007
10:22
[3]

Robert542 [ ]

Nie ma.

01.12.2007
10:22
[4]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Są.

Jak masz wujka w USA, który wraca do PL na święta to niech ci przywiezie pleja.
Cena w hameryce: 319zł.

01.12.2007
10:23
[5]

zalo [ Senator ]

za odjazdową konsolę do gier(mimo uływu czasu) chcesz dac tyle co za karte graficzną?
jeśłi już to 450-500 zł

01.12.2007
11:05
smile
[6]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Za tyle kasy? O nowej nie ma mowy.

01.12.2007
11:10
smile
[7]

mikmac [ Senator ]

zalo -->
zawsze myslalem, ze do grania kupuje sie karte za 1000 zeta (8800gt) a nie za 200-300...

01.12.2007
11:11
[8]

zalo [ Senator ]

mikmac -------> no to jeszcze lepiej...

01.12.2007
11:26
[9]

drago14 [ Konsul ]

U mnie w Łomży nowa ps2 stoi 399 zł.

01.12.2007
11:28
[10]

J0GURT [ Konsul ]

Następny szukający okazji.

01.12.2007
14:29
[11]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

kondziol6--> polecam Ci te forum:
www.playstation2.mojeforum.net

01.12.2007
14:30
[12]

matisek14 [ FantasyFan92 ]

W Media jest nówka za 390 zł.

01.12.2007
14:35
[13]

frer [ God of Death ]

matisek14 --> W którym ?? Bo jakoś się z tym nie reklamują. :P

01.12.2007
14:36
[14]

matisek14 [ FantasyFan92 ]

W Lublinie... zrobiłbym skan ale nie mam skanera ;]

01.12.2007
14:55
[15]

frer [ God of Death ]

Rzeczywiście, właśnie sprawdziłem gazetkę na ich stronce. Szkoda, że w Krakowie nam takich promocji nie robią. :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.