GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Losowanie Euro2008 będzie jutro w telewizji???

01.12.2007
10:15
smile
[1]

kondziol6 [ Centurion ]

Losowanie Euro2008 będzie jutro w telewizji???

Jak tam na którą i na jakim kanale???

01.12.2007
10:20
[2]

As19 [ Centurion ]

Polsat 12.00.

01.12.2007
10:23
smile
[3]

kondziol6 [ Centurion ]

Wielkie dzięki!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.