GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaką komórkę radzicie mi kupić???

01.12.2007
09:59
smile
[1]

kondziol6 [ Centurion ]

Jaką komórkę radzicie mi kupić???

W tym miesiącu zamierzam kupić nową komórkę. Chce żeby była (kamera, apart, nagrywanie, dzwonki(nie ma znaczenia czy real czy polifoniczne) może być do tego mp3 ale to nie ma znaczenia). I żeby się niebyło trzeba codziennie ładować.

01.12.2007
10:00
[2]

dj4ever [ Rzirzej ]

SE K550i lub starszy i tańszy K750i.


Jak za drogie, to powiedz maksymalną cenę jaką możesz na niego wydać, znajdę Ci coś innego :)

01.12.2007
10:11
smile
[3]

kondziol6 [ Centurion ]

Cena mnie nie obchodzi:)
Jakbym kupował to albo nokie albo sony ericsson

01.12.2007
10:14
[4]

cfs09 [ Konsul ]

Aaaa, jak cię cena nie obchodzi to kupuj SE K850 albo Nokię N95.

01.12.2007
10:40
[5]

dagger865 [ Pretorianin ]

Z tym że K850 albo Nokia N95 są niezmiernie drogie, a N95 to w ogóle przechodzi wszelkie granice (2799zł, bullshit!), K850 znacznie mniej bo 1799... ale wg. mnie tn użytkownik raczej nie potrzebuje Symbiana i tych innych pierdół, radzę ci kupic K550i, jest bardzo fajny, mój ojciec go ma, tylko że klawisze ma głupie, no, chyba że rzadko piszesz SMSy, mogę ci też doradzi K510i lub Nokie 3110 Classic, aczkolwiek to już telefony dla zwykłych użytkowników, ale mają MP3 i wszystko to co chciałeś

01.12.2007
10:41
[6]

cfs09 [ Konsul ]

Kurwa, ale on mówi, że cena go nie obchodzi...

01.12.2007
10:46
[7]

dj4ever [ Rzirzej ]

Chcesz smartfon do wszystkiego- kupuj Nokię N95 albo to
Chcesz super telefon do zdjęć- K850i
Chcesz super telefon do muzyki- W910i, albo poczekaj na W960i

01.12.2007
10:59
[8]

dagger865 [ Pretorianin ]

cfs, a po chuja mu telefon ze wszystkim? czytasz co ten człowiek napisał? on nie chce jakiegoś wyrąbanego jak nie wiem co telefonu, chce zwykły telefon z odtwarzaczem i innymi...a N95 szybko się psuje, a Symbian spowalnia tylko jej pracę...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.