Kerth [ Konsul ]
HITMAN 4 PS2
Witam, mam krótkie pytanko. Jak rzucać monetą ? :P sprawdziłem na padzie wszystkie przyciski i lipa...
up
Mac94 [ TF2 Player ]
Może zobacz w opcjach? xD
Nic nie ma na ten temat.