GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z mendzerem zadań windows

01.12.2007
09:14
smile
[1]

Pagon [ Centurion ]

Problem z mendzerem zadań windows

Mam problem gdy włączam menadzera to pokazuje się tylko okno z zadaniami i trzy przyciski czyli zakończ zadanie itd.

01.12.2007
09:16
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

01.12.2007
09:19
[3]

Pagon [ Centurion ]

dziex mirencjum

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.