GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NFS Carbon...;)

01.12.2007
02:56
smile
[1]

Marcyś23 [ Centurion ]

NFS Carbon...;)

Witam...
Mam NFS Carbona i ostatnio to był wyścig pierwszy albo drugi zaraz na początku i wyświetlił mi się taki komunikat...
Active Now
Press Activate Crew Member Button...
Nie znam angielskiego, ale w opcjach zobaczylam, że trzeba dać prawy ctrl...
I teraz wyskakuję mi prawie w każdym wyściugu jakiś zielony pasek w lewym górnym rogu ekranu albo nad autami ścigającymi się ze mną też są różne takie obrazki...
Co to wogóle jest??? i po co???
Ponieważ mam Carbona od paru dni i nie wiem jeszcze wszystkiego o tej grze i o jej możliwościach!!!

01.12.2007
03:02
[2]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

w niektórych wyścigach w zasadzie w większości, szczególnie tam gdzie masz 8 graczy jeden z nich jest z twojej drużyny. Każda osoba w drużynie a będzie ich wiele ma szczególne właściwości i tak naprzykład podczas wyścigu możemy skorzystać z pomocy członka naszej drużyny i naprzykład powiedzieć mu żeby zaczął blokowac inne pojazdy itd. itd. tych funkcji jest wiele.

01.12.2007
03:06
smile
[3]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Marcyś23--> Jak naciśniesz CTRL, to aktywujesz członka swojej drużyny.

Zaraz, zaraz... A ja myślałem, że w Polsce gra Need for Speed Carbon wydawana jest w wersji z polskimi napisami... O, popatrz! A jednak miałem rację: https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=7673
Masz oryginalną grę?

01.12.2007
03:13
smile
[4]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

Ma pirata w angielskiej wersji i co teraz zrobisz, powiesisz się ??

01.12.2007
03:19
[5]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Rosenkreutz--> Cytat z regulaminu tego forum (link do regulaminu - https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp - radzę ci go wreszcie przeczytać, bo widzę, że jeszcze tego nie zrobiłeś):
nie wolno publikować postów naruszających Polskie Prawo, a w szczególności nie wolno publikować żadnych treści związanych z piractwem komputerowym;
Krótko mówiąc: To forum nie jest dla piratów.

01.12.2007
11:42
smile
[6]

Marcyś23 [ Centurion ]

COREnick i Rosenkreutz
po pierwsze to ja ta gre dostalam
po drugie moze przestalibyscie sie klocic i przemadzac
po trzecie co was to obchodzi czy to pirat
po czwarte ja nie zadalam pytania czy ta gramjest piracka czy oryginalna
i po piate bardzo dziekuje za wyjasnienie chociaz jedemu madremu co umie czytac pytanie Rosenkreutzowi:):)
Dziekuje;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.