GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie ciekawe gry polecacie

01.12.2007
00:46
[1]

BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]

Jakie ciekawe gry polecacie

Witam, jako iz mi sie nudzi wieczorami , a karta graficzna pojechala na RMA, jakie gry polecilibyscie? Dodam, ze interesuja mnie tytuly z przed 2004 roku, gdyz nowszych mi laptop nie pociagnie. Jakies oryginalne fpsy / tpp lub hybrydy. Probowalem z Second Sight, ale niestety niewiedziec czemu gra ma przyspieszone dzwieki, co mnie zniechecilo. Czekam na propozycje i dzieki.

01.12.2007
01:49
smile
[2]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Hmm.. Jeśli jeszcze nie grałeś to HL2. ZDECYDOWANIE HL2!! :) Możesz kupic The Orange Box ale jeśli karta za słaba to niektóre gry mogą ci się nie uruchomić..

01.12.2007
01:54
[3]

BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]

HL 2 gralem, Orange Box posiadam na xboxa 360. Jak juz wspomnialem interesuja mnie starsze tytuly, z nowych co chcialem to gralem, a te starsze moglem jakies pominac, gdyz w tym okresie mialem swoja kariere (ta, kariere :D ) z NWN, CSem i MOHaa. Jesli znacie jakies tytuly z niebanalna fabula i ciekawym gameplayem to podawajcie :).

01.12.2007
01:54
[4]

bialy kot [ FLCL ]

System Shock 2 glupcze.

01.12.2007
02:04
[5]

BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]

Glupcze. Pff. Juz kiedys gralem, sam nie pamietam czy przeszedlem, jak uda mi si ewychaczyc gdzies to napewno zagram :). Thx.

Nie FPS, ale znalazlem jakies MMO.

Taka mieszanka WoW'a i L2 z tego co widze. Zobaczymy co tam splodzili. Moze mnie zajmie na jakis czas.

01.12.2007
02:23
smile
[6]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

System Shock 2, COD, RTCW, HL, Delta Force (1 i 2), Heretic II, Desert Storm (wszystkie), Hitman (pierwsze części), Splinter Cell (pierwsze części), Thief (wszystkie części), albo... https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7114956&N=1 ;)

01.12.2007
02:28
smile
[7]

BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]

Juz puknolem tyle tych kulek... :P Zerkne na Heretica. Reszte gralem albo mnie nie interesuje. Zobaczymy z tym perfect worldem. Spac nie umiecie? :P

01.12.2007
03:20
[8]

CATAN [ Konsul ]

ja polecam COD4: byłe sceptyczny nawet bardzo, nawet po zagraniu w demko. Ale teraz widze że to doobry zakup, lepszy od MoH AA. Gra po prostu według mnienieziemsko wręc dopracowana. Np w multi masz jeżyki: angielski, "amerykański", rosyjski, i ... arabski (Irak). No za nic w świecie nie mogę zrozumieć co oni tam charczą. No ale jaki realizm!

01.12.2007
03:22
[9]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

CATAN--> Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post:
Witam, jako iz mi sie nudzi wieczorami , a karta graficzna pojechala na RMA, jakie gry polecilibyscie? Dodam, ze interesuja mnie tytuly z przed 2004 roku, gdyz nowszych mi laptop nie pociagnie. Jakies oryginalne fpsy / tpp lub hybrydy. Probowalem z Second Sight, ale niestety niewiedziec czemu gra ma przyspieszone dzwieki, co mnie zniechecilo. Czekam na propozycje i dzieki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.