BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]
Jakie ciekawe gry polecacie
Witam, jako iz mi sie nudzi wieczorami , a karta graficzna pojechala na RMA, jakie gry polecilibyscie? Dodam, ze interesuja mnie tytuly z przed 2004 roku, gdyz nowszych mi laptop nie pociagnie. Jakies oryginalne fpsy / tpp lub hybrydy. Probowalem z Second Sight, ale niestety niewiedziec czemu gra ma przyspieszone dzwieki, co mnie zniechecilo. Czekam na propozycje i dzieki.

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
Hmm.. Jeśli jeszcze nie grałeś to HL2. ZDECYDOWANIE HL2!! :) Możesz kupic The Orange Box ale jeśli karta za słaba to niektóre gry mogą ci się nie uruchomić..
BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]
HL 2 gralem, Orange Box posiadam na xboxa 360. Jak juz wspomnialem interesuja mnie starsze tytuly, z nowych co chcialem to gralem, a te starsze moglem jakies pominac, gdyz w tym okresie mialem swoja kariere (ta, kariere :D ) z NWN, CSem i MOHaa. Jesli znacie jakies tytuly z niebanalna fabula i ciekawym gameplayem to podawajcie :).
bialy kot [ FLCL ]
System Shock 2 glupcze.
BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]
Glupcze. Pff. Juz kiedys gralem, sam nie pamietam czy przeszedlem, jak uda mi si ewychaczyc gdzies to napewno zagram :). Thx.
Nie FPS, ale znalazlem jakies MMO.
Taka mieszanka WoW'a i L2 z tego co widze. Zobaczymy co tam splodzili. Moze mnie zajmie na jakis czas.

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
System Shock 2, COD, RTCW, HL, Delta Force (1 i 2), Heretic II, Desert Storm (wszystkie), Hitman (pierwsze części), Splinter Cell (pierwsze części), Thief (wszystkie części), albo... https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7114956&N=1 ;)

BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]
Juz puknolem tyle tych kulek... :P Zerkne na Heretica. Reszte gralem albo mnie nie interesuje. Zobaczymy z tym perfect worldem. Spac nie umiecie? :P
CATAN [ Konsul ]
ja polecam COD4: byłe sceptyczny nawet bardzo, nawet po zagraniu w demko. Ale teraz widze że to doobry zakup, lepszy od MoH AA. Gra po prostu według mnienieziemsko wręc dopracowana. Np w multi masz jeżyki: angielski, "amerykański", rosyjski, i ... arabski (Irak). No za nic w świecie nie mogę zrozumieć co oni tam charczą. No ale jaki realizm!
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
CATAN--> Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post:
Witam, jako iz mi sie nudzi wieczorami , a karta graficzna pojechala na RMA, jakie gry polecilibyscie? Dodam, ze interesuja mnie tytuly z przed 2004 roku, gdyz nowszych mi laptop nie pociagnie. Jakies oryginalne fpsy / tpp lub hybrydy. Probowalem z Second Sight, ale niestety niewiedziec czemu gra ma przyspieszone dzwieki, co mnie zniechecilo. Czekam na propozycje i dzieki.