GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

*******OUTLOOK EXPRES-----problem***********

30.11.2007
23:58
smile
[1]

artis [ Pretorianin ]

*******OUTLOOK EXPRES-----problem***********

Witam!
Mam problem z outlook'iem , mianowicie nie wim gdzie ustawić to aby na koncie pocztowym WWW pozostawaly wiadomości, które są w Outlooku , oraz co zrobić aby w momencie usunięcia tożsamości nie zostały usunięte wiadomości zkonta pocztowego WWW ?

01.12.2007
00:11
[2]

Cypher. [ a piece of strange ]

we wlasciwosciach konta dodanego do outlooka w zaawansowanych ustaw na dole pozostaw kopie wiadomosci na serwerze

02.12.2007
00:04
smile
[3]

artis [ Pretorianin ]

==>Cypher -- DZIĘKI WIELKIE !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.