
artis [ Pretorianin ]
*******OUTLOOK EXPRES-----problem***********
Witam!
Mam problem z outlook'iem , mianowicie nie wim gdzie ustawić to aby na koncie pocztowym WWW pozostawaly wiadomości, które są w Outlooku , oraz co zrobić aby w momencie usunięcia tożsamości nie zostały usunięte wiadomości zkonta pocztowego WWW ?
Cypher. [ a piece of strange ]
we wlasciwosciach konta dodanego do outlooka w zaawansowanych ustaw na dole pozostaw kopie wiadomosci na serwerze

artis [ Pretorianin ]
==>Cypher -- DZIĘKI WIELKIE !