GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Piosenka z reklamy KinderBueno

30.11.2007
23:19
[1]

Dexter1313 [ Konsul ]

Piosenka z reklamy KinderBueno

Jaki tytuł ma piosenka z reklamy KinderBueno ? Dzięki z gór :-)

30.11.2007
23:21
[2]

lewy rangers [ Generaďż˝ ]

a tak przy okzaji zna ktos tytul pisoenki ktora jest spiewana w reklamie ery tej co facet jest na nartach

30.11.2007
23:23
[3]

Kozi89 [ Senator ]

Dołączam sie do pytania z pierwszego posta :)

30.11.2007
23:33
smile
[4]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Dołączam się do obydwu pytań :)

30.11.2007
23:36
smile
[5]

kkazz [ Konsul ]

nie wiem czy jest jakas nowa reklama kinder bueno ale kiedys byla ta piosenka Amanda Lear - Give A Bit Of Hmm To Me


link-->

30.11.2007
23:42
[6]

leszo [ I Can't Dance ]

nie leci to jakos Come On Eileen ? ;>

30.11.2007
23:56
[7]

szczupasia [ Centurion ]

Dexys Midnight Runners - Come On Eileen



Sympatyczne :)

01.12.2007
00:06
[8]

szymon_majewski [ Senator ]

kkazz ---> ta piosenka nazywa sie enigma a nie Give A Bit Of Hmm To Me

01.12.2007
00:07
smile
[9]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

szczupasia, leszo----> Thx :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.