GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam dobrej obudowy do kompa

30.11.2007
22:44
[1]

żbike [ Generaďż˝ ]

Szukam dobrej obudowy do kompa

Witam szukam dobrej obudowy wraz z zasilaczem minimum 400 wat, najlepiej gdyby obudowa miała dodatkowe chłodzenie na kartę graficzną i z boku obudowy, cena gdzieś w granicach do 280 zł.

30.11.2007
23:32
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Obudowę możesz sobie wybrać jaką chcesz. Ważne by zasilacz był markowy, reszta to dekoracja z dziurami na wentylatorki.

30.11.2007
23:42
[3]

żbike [ Generaďż˝ ]

a jaki brać zasilacz ?

30.11.2007
23:44
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Markowe zasilacze kosztują więcej, ale są pewniejsze i stabilnie utrzymują napięcia - do takich należą :

> Chieftec (nie polecam modeli ATH360W oraz 410-202DF)
> Modecom (sam Modecom - nie Modecom Feel)
> SilverStone
> Fortron
> Huntkey
> BeQuiet
> Tagan
> Antec
> Revoltec
> Enermax
> Topower
> ThermalTake
> NeoTec
> AeroCool

Lepiej unikać zasilaczy :

> Codegen
> Tracer
> Megabajt
> Ropla
> Q-tec
> Color-Sit
> Tronje
> czy inne noname (to również takie, które montowane są w w/w obudowach)



NIE MOŻNA lekceważyć słabego zasilacza - resetowanie/zawieszanie to najłagodniejsze objawy - po dłuższym czasie zasilacz może się spalić, "zabierając" ze sobą kilka części - płytę główną, procesor - czy kartę graficzną.

01.12.2007
00:22
[5]

żbike [ Generaďż˝ ]

OK dzięki czyli wezmę coś z markowych wolę nie ryzykować

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.