GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wejscia w kablach

30.11.2007
22:34
[1]

Darek Of Radlin [ Konsul ]

Wejscia w kablach

Chce podlaczyc kompa do tv (40" LCD), kupilem kabel d-sub mesko-zenski, kiedy przyjechalem do domu i posprawdzalem to potrzebuje wejscia meskie-meskie. Kabla nie chcialbym wymieniac. Czy idzie kupic krotka przejscoiwke by miec meskie-meskie?? Szukalem po skalepach internetowych ale nie znalazlem.

01.12.2007
12:14
[2]

Conath [ Generaďż˝ ]

allegro?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.