
lolek155 [ Pretorianin ]
Co wybrac ???
Jaka gre do 80zl kupic?
Oblivion + dodatki
EK Hitman
EK Myst
A moze cos innego ? Komp PIV 2.66 z HT 512 R9600 128/128
Narmo [ nikt ]
Myst
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Oblivion + dodatki
Jka byś miał trochę lepszego kompa (RAM i grafika) powinienes kupić Wiexmina, ale jak widać nie ma to w twoim wypadku sensu.
H@rd [ Pretorianin ]
Nie wiem czy jest wielki sens kupować Obliviona skoro zagrasz pewnie tylko na minimalnych detalach. Ja bym wybrał bez wahania Hitmana, ale to zależy od gustu.

lolek155 [ Pretorianin ]
Kolega ma identyczny sprzet tylko radek 9550 i gralem na srednich w niektore na wysokie :) Oprocz cieni na 1024/768
Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]
Jak na twoj komp to ja bym wzial Mysta.
lolek155 [ Pretorianin ]
up

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
Hitman zdecydowanie.
PAINEKILER [ Konsul ]
Hitman

lolek155 [ Pretorianin ]
UP - A moze Orange Box :) ?
KzX [ Konsul ]
Ja grałem na słabszym kompie w Obliviona detale średnie z cieniami i chodziło bez cięć
cfs09 [ Konsul ]
Orange Box to w tej chwili najbardziej opłacalna inwestycja, jeśli chcesz kupic kilka gier w pakiecie. Z tym, że kosztuje 130zł... A z wymienionych tu zestawów wybrałbym Oblivion + dodatek.