GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co wybrac ???

30.11.2007
22:30
smile
[1]

lolek155 [ Pretorianin ]

Co wybrac ???

Jaka gre do 80zl kupic?
Oblivion + dodatki
EK Hitman
EK Myst

A moze cos innego ? Komp PIV 2.66 z HT 512 R9600 128/128

30.11.2007
22:31
[2]

Narmo [ nikt ]

Myst

30.11.2007
22:33
[3]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Oblivion + dodatki
Jka byś miał trochę lepszego kompa (RAM i grafika) powinienes kupić Wiexmina, ale jak widać nie ma to w twoim wypadku sensu.

30.11.2007
22:36
[4]

H@rd [ Pretorianin ]

Nie wiem czy jest wielki sens kupować Obliviona skoro zagrasz pewnie tylko na minimalnych detalach. Ja bym wybrał bez wahania Hitmana, ale to zależy od gustu.

30.11.2007
22:38
smile
[5]

lolek155 [ Pretorianin ]

Kolega ma identyczny sprzet tylko radek 9550 i gralem na srednich w niektore na wysokie :) Oprocz cieni na 1024/768

30.11.2007
22:38
[6]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

Jak na twoj komp to ja bym wzial Mysta.

30.11.2007
23:09
[7]

lolek155 [ Pretorianin ]

up

30.11.2007
23:39
smile
[8]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Hitman zdecydowanie.

30.11.2007
23:42
[9]

PAINEKILER [ Konsul ]

Hitman

01.12.2007
07:53
smile
[10]

lolek155 [ Pretorianin ]

UP - A moze Orange Box :) ?

01.12.2007
08:17
[11]

KzX [ Konsul ]

Ja grałem na słabszym kompie w Obliviona detale średnie z cieniami i chodziło bez cięć

01.12.2007
08:23
[12]

cfs09 [ Konsul ]

Orange Box to w tej chwili najbardziej opłacalna inwestycja, jeśli chcesz kupic kilka gier w pakiecie. Z tym, że kosztuje 130zł... A z wymienionych tu zestawów wybrałbym Oblivion + dodatek.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.